Затишне кубло• 12 сентября 2025

У кого таке було - задишка і неприємні відчуття в лопатках?

Відчуваю, що це в лопатках десь зажимає. Зазвичай воно підключається після ОРВІ. Типу не можу зробити повний вдих, постійно зіваю, тільки так получається вдихнути на всі груди.
Але щось зовсім не проходить, вже 2 місяці мучаюсь.
Чим спасаєтесь?
Ms. Iphone• 12 сентября 2025
О,уже неделю так. Очень напрягает. Послушаю
Г@Л@В@ломка• 12 сентября 2025
covid
автор Затишне кубло • 12 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
А ви думаєте від чого у вас? Або після чого?
автор Затишне кубло • 12 сентября 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
covid
Це не ковід, таке було ще до ковідів в мене, але тиждень-два
Ms. Iphone• 12 сентября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Ой,целуй букет. Невроз,остеохондроз еще и последнюю неделю болели очень ребра,невралгия скорее всего была
автор Затишне кубло • 12 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Та в мене теж остеохондроз, сколіоз, десь пережимає воно, лопатки болять. Після масажів тільки гірше стало
Щас ухожу• 12 сентября 2025
Зевота - недостатньо кисню для мозку, це перший симптом.
Перевірити легені, серце в першу чергу
автор Затишне кубло • 12 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
Перевірити легені, серце в першу чергу
Перевіряла, це не воно, точно від лопаток
Щас ухожу• 12 сентября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
То висіть на турніку, десь зажим мабуть. Підіть до невропатолога
Щас ухожу• 12 сентября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Масаж не панацея. Якщо там зажим, то може і не можна масаж, медикаметозно зняти, а тоді масаж
автор Затишне кубло • 12 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
Ходила до невролога, але більше з проблемою мігрені, але про залишку теж сказала. Ну все як завжди - АД, масажі. Але пройшло 2 місяці, після масажів ще гірше
Щас ухожу• 12 сентября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
А пульс скільки? Може у вас тахікардія, то і задишка
автор Затишне кубло • 12 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
Все в нормі, робила екг+узі+кардіолог
Щас ухожу• 12 сентября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Все в нормі, робила екг+узі+кардіолог
Що спадає на думку, що затисло якийсь нерв. Сходіть ще раз до невропатолога, може МРТ зробити. Не знаю