Мамина квіточка• 13 августа 2023
Первая любовь - это всегда больно?
Первые отношения, любовь.
У всех она заканчивается печально и тяжело? И отходят долго и мучительно?
вентиляторная• 13 августа 2023
Понятия не имею. Я уже и не помню ни первую любовь ни как оно было.
Но точно не больно и тяжело.
Горня капучіно• 13 августа 2023
Ви перестаньте, бо вже ваших тем тут досі. Пригласіть подругу, попийте винця. Все пройде. Бистро.
вентиляторная• 13 августа 2023
Очень советую коньяк.
Лечит от всех болезней , особенно душевных.
Не вмію заміряти• 13 августа 2023
это зависит от человека... мой папа любит свою первую и единственную любовь всю жизнь, ее нет в этом мире 24 года, но иногда в коридоре на вешалке появляется ее плащ... и папа говорит мне - не трогай, пусть повисит, мне так легче...
Я же смотрю на свою первую любовь и думаю, все же хорошо, что ты его бросила...и ушла после шести лет брака...
Зупка_цем• 13 августа 2023
Ответ длявентиляторная
Очень советую коньяк.
Нет
Непогодка• 13 августа 2023
Так, я і досі свою згадую 16 років пройшло, а я хочу його побачити, іноді шукаю серед перехожих подібних, і я замужем.
Гага Газу• 13 августа 2023
В подавляющем большинстве да.
Она приходит слишком рано , когда ещё нет мозгов и есть много гормонов.
вентиляторная• 13 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Нет
Да. Если не лечит значит вы ещё не доросли до коньяка и эти детские переживания не стоят и ломанного гроша.
Зупка_цем• 13 августа 2023
Ответ длявентиляторная
Алкоголь - не лекарство от проблем
Шумелка Мышь• 13 августа 2023
Моєму чоловікові і досі пише жінка, для якої він був першим коханням(( хоча 25 років пройшло. Наче і без кримінального, але на свята якісь, пише, що він для неї -молодість і т.д. Чоловік телефон ніколи не ховає. Відповідає їй дуже стриманно. Дякую, смайлік. Мені і її якось шкода, наче гештальд не закритий раз йому пише іноді і не просто ’зі святом’. Але і межу не переходить. То таке.. .
А моє перше кохання в свій час зв´язався з дурною компанією. Я хоч і дуже любила, але мусила в той час піти від нього. Та компанія була явно не для мене. Потім, роки через 1,5 після нашого розставання, його посадили. Вийшов, то я вже була зі своїм теперішнім чоловіком. Казав, що дурак((( потім пити почав, знайшов собі якусь дівчину. А потім... повісився на кухні
вентиляторная• 13 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Алкоголь - не лекарство от проблем
Лекарство и от проблем и от занудства
Зупка_цем• 13 августа 2023
Ответ длявентиляторная
Лекарство и от проблем и от занудства
Не лекарство