Перекус беру завжди• 56 минут назад

Якщо загубила паспорт книжечку, то треба писати заяву в поліцію?

Гугл каже, написати заяву в поліцію, щоб його не використали шахраї, а потім в цнап. Якщо загубила по своїй вині, то випишуть штраф? Підскажіть будь-ласка.
Ласунка• 53 минуты назад
Да, надо

Маргарита и Мастер• 53 минуты назад
Про штраф не знаю, йти обов´язково. Знаю, що якщо загубили, то вони, типу, будуть півроку шукати і ви не зможете в цей час робити інший. Кому треба швидко, ті писали заяву про знищення.
вре_Динка• 52 минуты назад
ні, уже все можна вирішити в цнапі
автор Перекус беру завжди • 52 минуты назад
Ответ дляЛасунка
Да, надо
А що писати, забула сумку на лавочці?
вре_Динка• 49 минут назад
Ответ дляПерекус беру завжди
А що писати, забула сумку на лавочці?
нічого писати не треба.. під час війни все вже робиться без поліції у цнапі, або дп документ
Маргарита и Мастер• 47 минут назад
Ответ длявре_Динка
Тут таке діло, що паспорт можна використати буквально в перші години. Я б просто моментально була в поліції з заявою, щоб зафіксували факт втрати і не навішали на мене якихось кредитів швидкогрошних.
вре_Динка• 44 минуты назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
це не змінює той факт, що паспорт новий зараз робиться без заяви в поліцію. заповнюється шаблон в цнапі і все
долой_лама• 41 минуту назад
Я писала, що загубила, штрафу ніякого не було, з довідкою з поліції йшла робити новий
Зашла на 5минут• 33 минуты назад
зателефонуйте в 102