Ку-кусик• 14 августа 2023
Віза U4U, а що далі?
Цікавить думка тих, хто виїхав чи планує виїхати по цій візі.
Вона ж передбачає 2- річне перебування у Штатах. А далі , що плануєте ?
Заміж, залишитися нелегально чи повернутись додому ? Сестра кличе до себе, я в роздумах.
Фляшунька• 14 августа 2023
США треба побачити. Дехто іде і все, хоче там жити. Інші - ні зовсім.
Ку-кусик
• 14 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
Ой,сестры и родственники в США разные бывают..
Знаю, розраховую на себе лише.
Квітка папороті• 14 августа 2023
Ответ дляФляшунька
Ну може робочу візу зроблять.
Якщо спеціальність дозволяє то так. Треба ж довести, що ти життєвонеобхідний для фірми працівник
Маю декілька думок• 14 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
тут вы правы, сестра может в любой момент попросить искать свое жилье, поэтому автору нужно максимально быстро искать работу и искать комнату или квартиру
Фляшунька• 14 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
Вони в Україні були багатими. А в США - ну таке…. Таке те село ніяке, розваги - Walmart I Costco
Фляшунька• 14 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Велике місто? Дорого оренда? Мої 1800$ з комуналкою (2 спальні)
Ластоноша• 14 августа 2023
Ответ дляКу-кусик
Знаю, розраховую на себе лише.
Оце найвірніший варіант 👍Удачі
Квітка папороті• 14 августа 2023
Ответ дляФляшунька
Багатий в Україні і в США то різні речі). Бо в Україні можна жити в квартирі 50 кв2, мати машину, купувати бренди і ти вже на коні, в США ті бренди нікого не цікавлять, машина є в кожного, житло винаймають залежно від заробітку. Особисто для мене немає порівняння достатку в Україні і в США
Фляшунька• 14 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
В них нерухомість в Україні - шикарний дім, авто у всіх, хороші школи. А там без мови обоє, школа ніяка.
Квітка папороті• 14 августа 2023
Ответ дляФляшунька
Вони хочуть назад?
Фляшунька• 14 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
Вони хочуть назад?
Якби не війна, вже би були вдома.
Квітка папороті• 14 августа 2023
Ответ дляФляшунька
Якби не війна, вже би були вдома.
Якщо хватило мізків стати багатими в Україні, в США точно не пропадуть
Дама-мадама• 14 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
Та ну які карти. В США купа національностей на паролях та tps сидять десятиріччями, зареєстровано купу законопроектів, жоден не було прийнято. Всі вагомі адвокати кажуть, що як тільки почнуть розглядати законопроект відразу згадають тих, хто чекає і почнеться…. Тому я вболіваю за наших але треба реально дивитися на речі
Я тоже слышала мнение адвоката о том, что вероятность принятия закона для украинцев стремиться к нолю.
Дама-мадама• 14 августа 2023
Автор, если вы рассматриваете переезд насовсем, то вариант так себе. Потому что реальных предпосылок остаться, если вы не выйдете замуж, нет пока и вряд ли появятся.
Временно поехать можно. То, что вы потратите на поездку, вы сможете отработать за 2 года пребывания в США.
Булку Дай• 14 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
Грінку ще нікому не дали, за всі роки цих програм
Та че гринку, сразу паспорт требуйте и дом
Булку Дай• 14 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Ага постоять возле 7-11 в поисках работы на час поломойкой
Бабайко• 14 августа 2023
я тут 15 міс, теж у сестри, з дочкою, подобається, штат гарний. Ракети не літають, донька вчить мову, живемо у сестри, в таунхаузі, у нас своя кімната та ванна. Але я нічого не чекаю, окрім того як ми полетимо додому! До чоловіка. Мені не потрібна грінка, тільки додому.
Баба_Воля• 14 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
с большей вероятностью будут раздавать гринки полит беженцам (богатой рашковне), какая решила прикинуться оппозиционерами и зацепиться в штатах
Їм уже видають, наїхало купа в США, напевно більше українців. А в Українців підвішений стан з документами, бо влада у нас «дружня», а війна не привід…
Дама-мадама• 14 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
Да прям. Все приехавшие в 7-11 работают поломойками.
Шукаю стакан• 14 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
дали полит убежище, и гринку как следствие через несколько лет
Дама-мадама• 14 августа 2023
Ответ дляШукаю стакан
На полит убежище надо сразу подавать по приезду и иметь реальный кейс. Объяснить, как так тебя на родине преследуют по полит мотивам, что ты не можешь туда возвратиться. Очевидно, это история не о людях, выехавших в связи с войной.
Хвильоватиша• 14 августа 2023
Ответ дляКу-кусик
А, як ні? Куди тим всім людям повертатись ?
Ніколи не мріяла про Америку , думаю, чи варто ризикнути.
Я вчора сюди прилетіла
Враження неоднозначні, але я ще мало що бачила
Поки мені тут подобаються лише долари)
Квітка папороті• 14 августа 2023
Ответ дляШукаю стакан
Політпритулок то взагалі окремий кейс. Лесбійки, релігія і ті а ніяк не війна
АдеКВАтная• 14 августа 2023
Ответ дляКу-кусик
Дитина 11 років і я. Моя банківська освіта там ні до чого. Мова на рівні шкільної.
Сестра у Філадельфії.
Я в США і в мене банківська освіта, мову знаєте?
АдеКВАтная• 14 августа 2023
Ответ дляКу-кусик
Нікого ще з Америки не вигнали, я працюю з афганцями, в них була аналогічна програма майже всі иають грінки
Дама-мадама• 14 августа 2023
Ответ дляАдеКВАтная
У них другая ситуация. Многие сотрудничали с американцами, пока те были в Афганистане, потом американцы уехали, а за ними и многие афганцы. Таким афганцам путь назад заказан, им просто опасно возвращаться. Украинцем после окончания войны ничего не грозит.
Я вся ваша• 14 августа 2023
Автор їдьте, вчіть мову, працюйте, заміж виходьте і отримаєте грінкарту.
Баба_Воля• 14 августа 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Яким чином? Політпритулок? Так у них Талібан править, їм реально повертатись небезпечно. В українців зовсім інша історія.
Цікавий писочок• 14 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
только украинцев ни одна страна беженцами не признала, беженец из Афганистана и украинец под временной защитой это совсем разные статусы
Признала-не признала, не важно. Всем кто платит налоги позволят остаться