От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
thumbelina_la• 14 августа 2023
Ответ дляFilomena
Прийшла автор. Створила тему з конкретними претензіями.
І основана маса зайшла в тему, щоб нагадати їй, що вона може не заходити на форум.
То навіщо ви зайшли до її теми?
Чому не пройшли повз?)
То навіщо ви зайшли до її теми?
Чому не пройшли повз?)
Реально классна порада від вас: не відповідати, не розкручувати, не виводити у топ всі ці срачельники)
Повний ігнор!
Ответ дляLife is Beautiful
Треба мотивувати людей розмовляти українською, а не примушувати.
Всё верно. Но не насильно, запрещая . Через несколько поколений, я думаю, переход и так состоится. Нужна правильная политика . Мотивационная. Но власть пошла другим путем. Через жопу .
Люсильда.ua• 14 августа 2023
Авторе, Ви за 8 років своєї реєстрації на сайті більше не знайшли теми для обговорення, як повідати нам, що Вас курвить? До речі, на якій це мові і що це означає?!
Ответ дляMiere
Ой, так саме всі російськомовні швидко б забули про свій перший підручник, ’радную речь’, аби за українську платили гроші, наприклад, як за німецьку, вірно?
Давайте не зводити все до такої примітивщини
Та навіть не збиралась.
На роботі спілкуюсь мовою співрозмовника.
Донька англійською та українською на роботі.
Дома всі російською спілкуємось.. Що незаважає робити донати на ЗСУ та ненавидіти русню.
Просто ці срачі вже остогидли всім.
Особливо огидно від тих хто перевзувся 1,5 роки як. А з 2014 ’я не я хата не моя’. Війна не в нас же була, а там десь
Просто ці срачі вже остогидли всім.
Ответ дляPeres Lal
Штрафы на русскую музыку это конечно сильно. Нужно сразу криминальную ответственность вводить, я считаю.
- За что срок мотаешь, арестант?
- ’Машину времени’ слушал. А ты?
- За Высоцкого....
- За что срок мотаешь, арестант?
- ’Машину времени’ слушал. А ты?
- За Высоцкого....
бо треба всiм слухати Пiвоварова, який Висоцький, якого вже нема.
Люблю весну• 14 августа 2023
Автор, ключевой момент в том, что это форум-болталка и здесь отдыхают. В жизни я периодами перехожу на укр. Например, у меня есть друг, которого рус очень триггерит. С ним стараюсь на укр говорить. Со свекрами только на укр. Они на западе Украины живут, для них это очень важно. Так еще до войны было. С мужем когда как, часто на рус. Он не в восторге, но уже привык. Напрягаться ещё и с ним постоянно я не хочу. И как бы мне не нравилась вся эта ужасная ситуация, думаю я все равно на русском. Капитально себя ломать потому что так надо - нет, сорян. Здесь я отдыхаю, поэтому пишу на рус. Если собеседник мне особо симпатичен здесь, могу подстроиться и отписать на укр. Такой ярый фанатик как Вы, симпатии не вызывает.
Ответ дляMiere
І? Невже аж за два роки ви не побачили картину маслом - російськомовні люди біжать від російськомовних?
Іноземні пабліки читаєте? В місцевих фб групах?
Ніхто не копає так глибоко: про зросійщення на сході, примусову русифікацію і таке інше.
Середній мешканець робить переважно єдиний висновок - путін таки правий, це один народ.
І яка наступна думка цього середнього європейця?
Правильно - нехай тоді самі і розбираються.
А дія його знаєте яка буде? Обрати партію, яка обіцяє займатися внутрішніми проблемами. Бо йому його цікаве, а не наше.
Продовжувати, чи вже зрозуміло, що російська за кордоном л´є воду не на наш млин?
Европейца ? Вы шутите? Во первых они вообще об этом не думают. Во вторых Европа насколько интернациональна, что Вы даже и не представляете . И последнее, что их парит - это язык .
Люблю весну• 14 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
так коммуняки же устроили в Германии, и не только, соцлагерь. у меня есть парочка знакомых, которые родились в Германии и в Чехословакии в семьях военных. Может союз мечтал поработить половину Европы и для этих целей язык в школе и преподавался.
Вполне возможно.
Oasis in the Desert• 14 августа 2023
Ответ дляПодрысь
дай iм волю, вони б вiдстрiляли (
Є така небезпечна тенденція. На жаль....
Евгения911• 14 августа 2023
Ніколи так не буде. Ми живемо у вільній країні. Кожен розмовляє на тій мові, якій хоче.
Люсильда.ua• 14 августа 2023
Авторка ніби така щира українка, така вся правильна... Але не знає, що сьогодні чудове Свято - Медовий Спас, відомий також як Макковей або Медове свято. І замість привітання з самого раночка стільки бруду винесла.
Невже від того, що я заговорю китайською чи французькою, менше гинути люду на фронті буде? У чому логіка? Які ж недосвічені люди і ще щось комусь нав´язують. Огидно!
Ответ дляmango_777
Від цього ви перейдете на українську?
чули може колись про такий документ - Конституція Укоаїни називається.почитайте якось як буде вільний час між срачами
ст 10......В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
Не подобається якою мовою щось написано- не читайте
Ответ дляЮлия 0811
Ой, автор, зараз вас забанять. Але на початку повномасштабної війни хоч старалися переходити на українську мову, а зараз вже всім байдуже. А з вами я згодна. Поступово витісняти все узьке, треба роки, але малесенькими кроками, поступово. А кричати какая разніца, то і через 100 років те саме буде
За мову стыдно, а от мобилизации бегать нет🤣🤣🤣 мовные патриоты
Ответ дляBLUE_SKY
Все вірно пишите, конституція коли була прийнята? То чому на півдні і сході 75% шкіл було російськомовних? З російськими підручниками, з російськомовними вчителями. Чому не захищали українську? Чому не видавали і друкували книжок українською і не передавали їх на ці території ( західна Україна - все ок, вме українською), чому держзамовлення в освіті тільки російських книг, методичок, посібників, атласів?
Ответ дляIrpland
Абсолютно підримую, але в медичних закладах ви будете заповнювати згоду пацієнта українською, лікарі будуть спілкуаватись з вами українською, якщо не розумієте мови шукати вам перекладача чи незалежного свідка, викладати в школах і садочках вашим дітям будуть виключно українською, і на гурткає і спортивних секціях також.
И это нормально. Так и должно быть. И все русскоязычные прекрасно разговаривают и пишут на языке страны. Причем разговаривают на литературном украинском. И дети сдают ЗНО на отличные быллы.
Colombina.• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Від цього ви перейдете на українську?
Никто не перейдёт на украинский и не мечтайте
Ха-ха
Family Fashion• 14 августа 2023
А вы скажите это пацанам на войне сейчас на всех языках, которые вас защищают и благодаря которым вы спите. Убивает не язык, убивает путлер и рашист.
P.S. После войны 1945 вас не смущало изучение немецкого языка по всем школам?
А также на немецком говорят многие страны - Австрия, Бельгия, Нидерланды, Швейцария, Люксембург, Лихтенштейн и Тирол (Италия). НО они не немцы и не живут в Германии !!!
Люсильда.ua• 14 августа 2023
Ответ дляVesy
Вот и мне интересно, а автор молчит ))
Удалено администрацией...