Можу брикнути• 14 августа 2023
чи можна щось зробити з котом?
взяли кота з вулиці, в лоток ходить, кастрований не шкодить
єдине що зранку просинається і починає мявчать на всю, поки не покормиш і поки в лоток не піде
чи можна кота якось відучити кричати зранку або чи є якісь лайфхаки щодо цього?
вже не можу це терпіти нервуюсь і не висипаюсь
сьогодні почав мявкати за 20 хв до будильника
Можу брикнути
• 14 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
Намочіть хвоста йому, хай лиже
треба вставати всеодно
Жена аллигатора• 14 августа 2023
Дати повний доступ до корму. Такий у кота режим.
Або перетерпіти, аби режим підлаштовувався під ваш.
В мене кіт також іноді дебош влаштовує перед тим, як піти в туалет. Це якось пов´язане із тим, що кастровані коти мають добряче порухатися, інакше не вийде сходити в туалет) Це не про всіх, але коли був молодим наш кіт - то бігав по хаті і кричав)
Морковку дай• 14 августа 2023
Ответ дляМожу брикнути
треба вставати всеодно
А корм в доступі у нього?
Veronika_100k• 14 августа 2023
Мой тоже с горшка громко идёт😂
Корм не просит, он у него всегда есть в тарелке.
Вряд ли, коту можно объяснить, что у вас ещё законных 20 минут есть.
Залетна Я тут• 14 августа 2023
Я просыпаюсь в 9-10, меня не трогает ни одно животное, хотя их дома много. Просто по утрам пару раз дала слегка полотенчеком и сказала закрыть пасти, все, тишина. Вся семья ждёт пока я открою глаза молча)
Можу брикнути
• 14 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Я відразу привчила до сухого корму. Їсть, коли хоче. Насипайте на ніч окремо мисочку, хай хрумкає)
Але може хоче уваги😄
теж сухий їсть але з‘їсть всю норму і більше
коли і скільки не насиплю
Жена аллигатора• 14 августа 2023
Ответ дляМожу брикнути
коли і скільки не насиплю
То на початку так завжди, потім по-трішки почне їсти, бо зрозуміє, що корм є завжди у вільному доступі.
Це нормально, відсутність корму постійно в доступі кота травмує насправді.
Можу брикнути
• 14 августа 2023
Ответ дляSo_so
Пусть сухой корм стоит у него всегда
він з‘їдає все , здається їжа це його мотивація існувати , постійно слідкую за мискою
Можу брикнути
• 14 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
у відьному доступі це як? відро насипати? чи плстійно насипати в миску якщо порожня?
Блондинка в Законе• 14 августа 2023
Мне кажется, им под утро скучно становится, хочется общения) Можно попробовать таки корм оставлять, но боюсь, что не поможет.
У меня сейчас кошка - это чудо какое-то, она терпеливо сидит и ждёт будильника. Вот прям рядом сидит, смотрит на меня и ждёт. Как будильник звонит, подходит ближе и начинает ластится. Но это у меня впервые такая деликатная кошка. Остальные всегда будили, некоторые - начиная часов с 4 утра)
Ms. Откровенность• 14 августа 2023
1. Кіт кричить,бо голодний. Лишайте на ніч їжу - корм,молоко,ряжанку. Коти їдять рано,тому привчати не дуже. ТРеба щоб було щось для перекусу.
2. Аби ви один раз встали- все. кіт зрозумів і буде нявчати.
Я просто звечора кладу корм.І взагалі по грамам я не ділю.насипала і він завжди є. кішка все одно їсть 2 рази на день,а от вночі під*їдає,особливо в 3.00-4.00 ранку.тому поки я встану кішка може перехопити. кормом особливо не наїдається,в нас основний раціон м*ясо і кисломолочка.але сухий корм є завжди
сусід привчив кота і встає щодня в 3.30 ранку. це дурдом.але там вічно голодний кіт,бо все по грамам. я таким займатись не буду.
Можу брикнути
• 14 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Зачиняйте двері в кімнату, покричить і піде спати
він спить окремо в кімнаті і буде кричати і півгодини під нашою спалнею
а спати лягає кіт рівно в можна звіряти годинник о 23.00 всю ніч спить
Я_канеша_извиняюсь• 14 августа 2023
Ответ дляМожу брикнути
Есть миски с дозатором. Когда съел- новая порция вываливается. А вообще вы его уже ж приручили что он поорал-еда появилась. Отучать сложнее будет. Лежать-не шевелиться пока орёт. Встать и сразу не сыпать. Позже. Те убрать ассоциации-встала-еда в миске появилась
Море_море_я_скучаю• 14 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Те саме. Пару раз полотенцем, але не била. Відігнала і насварила. Все, тиша. І на ніч насипаю сухий корм і туалет чистенький. А от коли виходжу із кімнати, то біжить до чоловіка і замуркує його, поки не встане) . Автор, з усіма негараздами, таке щастя, що дома є це пухнасте муркотасте чудо)
Шпондєр• 14 августа 2023
Це жива істота.Ви як брали,думали,що то тамагочі?В нього свої потреби і бажання.Це як дитина.Як дитина хоче їсти,чи обкакунялася,ви ж задовільняєте її потреби і не нервуєтесь,що розбудила вас за 20 хв до будильника.
Ответ дляБлондинка в Законе
В мого корм завжди є, але сьогодні стало сумно. Вкусило мене нижче спини, за ногу і потім стрибнув на голову. І спить)))
Морковку дай• 14 августа 2023
Ответ дляМожу брикнути
Так постійно повинен бути в мисці
Жена аллигатора• 14 августа 2023
Ответ дляМожу брикнути
Я насипаю в миску постійно, коли починає віднітися ’дірка’. Бо кіт тоді не їсть і просить корм))
Просто в звичну миску насипайте і все.
В мене кіт не переїдає, я зважую. Але на початках трішки міг забагато з´їсти)
Просто в звичну миску насипайте і все.
Морковку дай• 14 августа 2023
Ответ дляШпондєр
Котів можна привчити, не жити ж за забаганками кота)))
Блондинка в Законе• 14 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Вот и у меня с другими так было. Поесть с утра пораньше - да, но нужно ещё и общение) и вообще вставай, мне скучно. А потом часов в 9 ляжет спать и недовольно смотрит, если ты шумишь, котику спать мешаешь.
Ms. Откровенность• 14 августа 2023
Ответ дляШпондєр
однозначно. в кота інший режим ніж у людини. вони рано їдять. або вставати,або лишати на ніч корм.і кіт зранку з*їсть вдосвіта
Творческий типаж• 14 августа 2023
Ответ дляМожу брикнути
треба вставати всеодно
То у вас ще нормально, мій кричить рівно 3.30 ночі, щоб погодували. Насипаний звечора корм його не влаштовує, їсть зовсім трошки і треба біля нього стояти, поки їсть, хоче уваги). Потім іде досипати на комусь з домашніх