Можу брикнути• 14 августа 2023
чи можна щось зробити з котом?
взяли кота з вулиці, в лоток ходить, кастрований не шкодить
єдине що зранку просинається і починає мявчать на всю, поки не покормиш і поки в лоток не піде
чи можна кота якось відучити кричати зранку або чи є якісь лайфхаки щодо цього?
вже не можу це терпіти нервуюсь і не висипаюсь
сьогодні почав мявкати за 20 хв до будильника
Перша скрипка• 14 августа 2023
Да, можно. Сейчас у кота рабочая, проверенная схема - чтобы получить желаемое, надо заорать. Схема ломается непредоставлением желаемого. Поведение, не приводящее к ожидаемому результату, со временем затухает. Со временем, и это не день-два. Нужно терпение и 100% игнор. Потому что если Вы хоть разочек прогнетесь, это будет понято как жрать дадут, просто орать надо настойчивее.
А вообще - посмотрите со стороны) Животное, с интеллектом 2х летнего ребенка, абсолютно примитивными и однотипными методами способно добиться того, чего хочет, от высокоинтелоектуального существа. Которое оказывается загнанным в угол примитивным животным) Просто общайтесь с котом его же методами. Проверено. Точно работает.
Перша скрипка• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
коли кіт хоче їсти,він буде вити. сьогодні ні,а завтра все одно. бо він голодний. чогось дитину не привчають,коли вона голодна кричить. і мама не каже,зачекай - я висплюся. це їстота,в неї фізіологічні потреби. чого ви зранку біжите в туалет,а не терпите ше 3 години?просто люди коли беруть тварину,то думають що це цяцька. це не забаганка кота. це його ритм і фізіологія. коти їдять дуже рано,зате вдень- ні. це так само,як заведуть хом*яків,і знімають на ніч колесо,бо тарабанить. а хом*як живе лише вночі і потреба крутити колесо вночі для нього важливо.а вдень він спить.але люди тупі і живуть лише своїми забаганками.
кіт не собака- це теж треба враховувати. простіше всього не дати їсти,бо тварина нічого не вдіє.
Кот - хищник. Это тот вид, который ест от охоты к охоте. А она удачной может быть даже не каждый день. И их организм к этому приспособлен. Домашних здоровых котов достаточно кормить 2 раза в сутки.
Сравнение с ребенком вообще не уместно. Абсолютно разная физиология.
Перша скрипка• 14 августа 2023
Ответ дляАнти-анонім
У мене кіт так само любить покричати, і зранку, і посеред дня. Їжа завжди є, вода є, лоток чистий, часто міняю, вже думала щось зі здоров´ям, та він жалієтся, але наче все норм.
Кричала у відповідь,щоб ішов до біса, кидалася тапком у його бік, лякала водою з бризкалки для квітів - не сильно допомогає, більш того, він він одбігає на безпечну відстань та знов кричить, голосніше і ображеним тоном.
Мабуть йому просто сумно, хоче спілкування. Зачиняю крикуна у іншій кімнаті просто. До речі, у мене зараз мамин собака тимчасово (пес старий та зовсім не злий, любить котів), так мій кіт вже з ним разом спить, обтираєтся об нього, кричати став менше, бо знайшов собі друга)
Тепер думаю, може треба ще одного кота? Тим більш, мій вже сильно немолодий, раптом що, буду за ним плакати, а як буде другий, то мабуть легше переживу.
Кажуть коти самі по собі, але в мене якийсь гіперсоціальний, не може бути один
Почки коту давно проверяли?
Ms. Откровенность• 14 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
так я и кормлю 2 раза в сутки- рано утром и вечером. днем кот не ест и не просит.но утром в 5-6 утра надо давать. тут дело не в количестве,а в том что коты едят рано,а не в обед илит ближе к 11 утра. в обед они спят. это ночной хищник,поэтому у них и ночной жор
Перша скрипка• 14 августа 2023
Ответ дляMoon shine
Коту треба вчасно давати їсти,це ранішня тварина. автоматична кормушка- прекрасний вихід.
Я встаю в 12 дня. Иду гулять с собакой. Прихожу через час. Насыпаю корм кошке. И иду ее будить пожрать. Кошке 4 года, можно считать молодой.
Ее просто переучили бушевать по ночам. Научили спать до тех пор, пока люди спят.
Перша скрипка• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Каждому свое) 23 года держу кошек - ни разу еще в 6, а тем более в 5 утра не вставала, чтобы покормить)
Ms. Откровенность• 14 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
я не встаю)) у меня корм круглосуточно лежит))
Перша скрипка• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
У меня тоже лежит. Но кошка спит еще дольше, чем я.