Дівчата, хто сам робить? Подивилась відео і з сметаною+сік лимона+ сіль і з кефіром через заморозку-розморозку
Що скажете?
Пэрисхилтонша• 14 августа 2023
робила Філадельфію. дуже прикольно, майже 1 в 1. тепер хочу спробувати крем-сир
Указка• 14 августа 2023
Не потрібно ніякого лимона в сметану. Вивалюйте на рушник в дуршлаг накривайте тарілкою і під прес.
Десь так, але...• 14 августа 2023
мой муж так делал, только он ничего не замораживал прям. и марля нужна.
получалось отлично)
ПодругаМужа• 14 августа 2023
Такого не знаю. А свекруха робила чудову бринзу з козячого молока. І ще на батьківщині моєї мами з коров´ячого варили сир, з маслом, яйцями, дуже смачний, куди там фабричним. Я тоді була дитиною, рецепт точний не знала. Робила різне, таке смачне не виходило.
ПодругаМужа• 14 августа 2023
Не зрозуміла, ви сир який хочете, сир твердий, чи той, що на російській творог?
Гадаю_По_шнуркам• 14 августа 2023
Я робила сметана+грецький йогурт+трохи солі, можна ще сік лимона, я не додавала. Виходить супер, на торти чи на суші, мені дуже подобається. Сметану брала Галичину, Молокію, ферма, з усіма виходило.
Поддакиваю иногДА• 14 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
автор хочет мягкий сыр типа маскарпоне или Филадельфии
Гадаю_По_шнуркам• 14 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
Крем-сир, твердий сир та творог це зовсім інше.
ПодругаМужа• 14 августа 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тоді не знаю, що це за крем сир.
Сама вумна тутички• 14 августа 2023
Как раз нагрела молоко для крем сыра. Но я делаю из закваски и пропионика.
Мне без сахара• 14 августа 2023
Я просто заморозила кефір, потім розморозила дала стекти додала солі, петрушки і зеленої цибулі.сподобалося
Розбещена цяточка• 14 августа 2023
Ответ дляУказка
Даже без пресса хорошо получается.
Указка• 14 августа 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Даже без пресса хорошо получается.
Просто з пресом швидше.
Творю чудеса• 14 августа 2023
Делаю постоянно, пачки 0,5л сметана, кефир и ряженка. Просто выкладываю замороженное на ночь на марлю на друшлаг. Утром перемешиваю и готово. Из сыворотки делаю блины.
Реанимация• 14 августа 2023
Ответ дляТворю чудеса
Можна пропорції?
Айболитная• 14 августа 2023
Делала из сметаны и йогурта. Ну такое, да, но нет. Хотя получилось не плохо, мне просто ярко был вкус йогурта.
Творю чудеса• 14 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Можна пропорції?
Я же дала, по 0,5литра каждого делаю. Специально покупаю в п/э 0,5 пачках для этого.
Пэрисхилтонша• 14 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Зі сметани?
так, сметана жирністю 20% або 25, півложки солі і сік лимона чайна ложка можна більше. все перемішати хвилинку-дві. друшляк застелити марлею в декілька шарів. виложити сметану, накрити зверху марлею і поставити під прес і в холодильник на ніч. зранку вже модна їсти
ПодругаМужа• 14 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Той що крем, як на сінабони чи торт
Теж не знаю, я думала з творога з маслом і яйцями варити. А подивилась відео цього, що ви написали, таке б не робила з магазинних продуктів. Краще куплю домашнього молока і зроблю, хоча пити домашнє перестала років 10.
Гадаю_По_шнуркам• 14 августа 2023
Ответ дляТворю чудеса
Вот, но тут один кефир. Со сметаной и ряженкой вкуснее и нежнее
З грецьким йогуртом ще краще.
Тепличная• 14 августа 2023
А у меня не получилось (((. Я взяла сметану 15%, наверное в этом ошибка
Нервогенератор• 14 августа 2023
Дівчата, а яку сметану купуєте?
Бо останнім часом мені нічого не подобається(
Красавица писяная• 14 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
ну ніби ж чітко написано, що хоче автор ... крем-сир до чого тут творог?
Пишу, не читаю• 14 августа 2023
Беру йогурт (например, турецкий от яготинского), смешиваю со сметаной (нужна жирная), добавляю щепотку соли (если хочу солнечное, то добавляю больше), ч. ложку лимонного сока, если хочу сладкий крем-сыр, то добавляю сахар. Все это выливаю в марлю на дуршлаг, ставлю пресс и на ночь отправляю в холодильник.