ЛісАпетная• 14 августа 2023
Заходила на днях в Єву, була в шоці з цін(
Все таке дороге стало, і не тільки там, а скрізь.
Куплю орехи• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ну тут все індивідуально. Там у котекса різні лінійки, покриття. Я в них розібралася, так би мовити, досконально.
Перфекта - гарні, але немає довгих (для тих у кого рясні). Можете спробувати ще Белла ідеаль, також нічогенькі такі.
Олвейз - це шурхотіння, і надто довгі і тонкі крильця, через що вони заминаються і злипаються між собою до того, як приклеяться до білизни.
Натурелла - не моє взагалі, яка б не була довга прокладка, вбирає вона мало і ’заливи’ постійно. І була в них серія дорога, в білих пачках - те саме. Не важливо яка довжина прокладки, вбирає тільки посередині і потім розтікається по боках, а не вздовж.
Котекси ж бавовняна серія мені не зайшла. Сіточку також не люблю, а от софт - супер. При тому, що якщо приловчитися і поставити центр, де треба, то верхній шар буде постійно сухий, аж доки не промокне весь низ прокладки. Це прям топчик, респект тому, хто таке вигадав і зміг зробити.
Ще непогані були прокладки Freshness, але зараз їх немає.
Вам не важна длина, а мне важна, потому что затекает именно по длине. И как раз коттон софт серия ничего не держит. Сетка не намного лучше, но других вариантов особо нет. Качество тоже стало хуже.
Советчица Года• 14 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Де це я писала, що мені довжина не важлива? Навпаки.
Я писала про натуреллу, що хоч яка у ній довжина, рідина розтікається не по довжині, а по краях. Не перекручуйте суть написаного.
Советчица Года• 14 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
😁😁😁
Ви така цікава)))
Ще раз)))) ви так подаєте СВОІ субʼєктивні висновки, наче це правда в останній інстанції 😛, наче ви проводили ґрунтовне дослідження 😁
Сконтактуйте з реальність і заспокойтесь, це виключно ваші висновки, котрі підходять вам, ви опираєтесь виключно на свої відчуття і бачення, а подача експерта😁😁😁😁
Ви така цікава)))
Скористайтеся вашою ж порадою.
Куплю орехи• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Значит, я не так поняла, сорри. Но все равно серия без сетки у котекса как когда-то белла на вате.. и то лучше была...Один плюс только что мягкие, но верх все равно не натуральный...
Советчица Года• 14 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
И где лучше? Чем они отличаются?
Я для себе обираю: ватсонс, сільпо, епіцентр. З цими магазинами негативного досвіду підробок, або гіршої якості ще не було.
Советчица Года• 14 августа 2023
Ответ дляCarin
Я смотрю на Lacalut Sensitive атбшный за 100 грн большой тюбик. На ценнике примечаний типа ’специально для АТБ’ или что-то подобное.
Состав правильный, как и должно быть у этого вида.
Полагаете, отличается от обычной?
Не брала, можете спробувати.
Я вже пас гратися в угадайку з атб.
Божий одуванчик• 14 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Типу в атб товар менш якісний, чим в сільпо наприклад?
Олнакрвий
Купую і там і там
Асортимент відрізняється
Купую і там і там
Асортимент відрізняється
Куплю орехи• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я всегда в ватсонсе беру, остальные магазины далеко от меня. И честно сказать, куда еще хуже))? Последняя пачка котексов, не успел надеть прокладку как уже верх от низа отвалился... Есть какие-то тена у них и еще марки немецкие, буду брать на пробу. Либресс тоже не зашли..
Божий одуванчик• 14 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
недавно була акція у Єві майже на все , на скидки ще скидка плюс на другу мінус 50 , люди нагребли все що могли , ціни були шарові, ви ходите не в той час , але по продуктах так , ціни просто шкалять
Згодна
Зайшла за Містером Мускулом, дали на 120 грн 2 пляшки.
Божий одуванчик• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Так. На прокладка, шампуні, зубній пасті і пральному порошку впевнилась на особистому досвіді.
Так, прокладки вразили найбільше - наче все ж таке саме. Але котекси з атб і котекси з ватсонсонсу - це аюсолюно різні вироби
Мені однакові
Теж ними користуюсь. Під домом і Ватсонс і АТБ - купую їх і там,і там.
ЛісАпетная
• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Згодна з усім перерахованим.
На додачу дуже вузький магазин, дуже мало місця, багато невдоволених бабульок, які штовхаються, чіпляють корзинками боляче, якщо сам візьмеш корзинку, то також її чіпляють і штуряють. В супермаркетах, де місця більше, таких траблів немає.
По якціям, то так і є замануха. На акцію виділяють, наприклад, один ящик, десять на складі, але до кінця акції його не викладають, тільки акція скінчилась, на наступний день-товар на полиці.
В сільпо також стали так робити. Але дякую додатку, я замовляю самовивіз з цими товарами прям стоячи в магазині і тут же їх забираю на касі. Через онлайн замовлення вони виносять зі складу.
Ооо, круто ви придумали. Дякую за лайфхак😘
Божий одуванчик• 14 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Я думала, що в них в основному провальна марка їхня своя лінія🤔цікаво. В мене таке з простором було, все що не брала там, все якесь не дуже
Своя лінія є щось нормальне,а щось ні. Свій вибір - точно ні. Хіба що серветки і схоже. А Делюкс - гарний
40каградусная• 14 августа 2023
Ответ дляТоскующая
А мы вчера на заправке огорчились, недели три там не были, цены там уже другие.
А ведь это запускает рост цен на все((
Гетьманцев - с*ка
Угги_в_горошек• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Скористайтеся вашою ж порадою.
Головне, що ви заспокоїлися))) «ще раз» - вашому пості про нерясні виділення не прозвучало 😇
Советчица Года• 14 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Я розумію вам хочеться посперечатися, тому шлю вам лучікоф добра
МаксХмара• 14 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Я брала котекси в єві зі знижкою. Але чесно кажучи мені не сподобались, белла перфекта як для мене кращі, і олвейс
Бэлла очень классные прокладки, мне нравятся.
МаксХмара• 14 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Там не такая уж и большая скидка была. Я заходила в те дни. Если хорошо посчитать, то не так уж и много.
Например дезодорант был Олдспайс 120 грн. На второй минус 50, получается за 2 нужно было заплатить 180 грн. То есть за один по 90.
Через пару дней я взяла один дезодорант в другом магазине за 80 грн.
Так что....
Советчица Года• 14 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Тена ж наче урологічні? Хоча може вже все змінилося...
Якщо ватсонс зіпсувався, я буду розстроєна.
Фасель щоденки як на мене звичайні, інші на мало крапельок, то не брала.
Куплю орехи• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Нет, там а вроде есть разные. Я какие-то брала маленькие без крылишек на пробу, на последние дни, чтобы не парили. Они толстоваты, но не парят и приятнее котекса сверху. Надо посмотреть есть ли с крылишками, мне помнится были такие. Если там написано что урологические, то мне все равно, лишь бы подходили)) Там еще какие-то были мне не знакомые марки, я не щапомнила, но немецкие, не фасселе, что-то другое..Но бумаю это не на постоянной основе купишь, а потом не будет..
Советчица Года• 14 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Крудіват здається, чи курдіват.... шось таке
МаксХмара• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Серьезно? Имею ввиду качество прокладок. Я никогда не обращала внимание.
Вот Котекс я терпеть не могу.
Куплю орехи• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Может быть) Надо будет сходить, потом если куплю нафоткаю для таких тем что там внутри))
Завжди недо...• 14 августа 2023
а между тем у минфина в июле дефляция, по кошельку конечно это не особо заметно.
МаксХмара• 14 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
😁😁😁
Ви така цікава)))
Вы вроде бы первый раз на Советчице
Мурзилка• 14 августа 2023
Часто на сайте Ева цена со скидкой как и без скидки в реальном магазине. Несколько раз обращала внимание. Так что теперь всегда мониторю. У них мнимые скидки, указывают -50%, а цена дороже чем на других сайтах.
МаксХмара• 14 августа 2023
Ответ для40каградусная
Гетьманцев - с*ка
Читаю о прокладках))) читаю, читаю...))
Тут Ваш коммент))) я подвисла
ЛісАпетная
• 14 августа 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Мені подобається їхній крем сир делюкс, і чаї мммм🥰
ЛісАпетная
• 14 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
І ціна не так кусається, останній раз бачила їх за 57грн в Єві) але взяоа котекси 20 шт, за 82 грн по акції, а так вони десь до 100 грн. То пожаліла, що не взяла беллу, якість в рази краща за котекси. Але це все дійсно індивідуально
ЛісАпетная
• 14 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
Так что....
А в якому за 80 взяли? Не в аврорі часом?
220В• 14 августа 2023
Я купувала в Єві лише купонами на 50 гривень, які я отримувала в подарунок за онлайн соціальні опитування. 2 опитування - 50 гривневий купон. Так в місяць можна 3-4 штуки назбирати