Радикальная• 1 час назад

Я вперше виграла велику суму грошей.

Сьогодні розіграш був на роботі. Виграла 2 тисячі євро
У мене зараз великий стрес і проблеми сильні, нажаль я цього щастя відчути не можу внутрішньо. Не можу порадіти за себе, але мені справді не віриться
Распутница• 1 час назад
ну класно. вітаю вас. і проблеми допоможе розрулити, мабуть.
Потребую апгрейду• 1 час назад
Круто! Поздравляю вас! ❤️🥰
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Проблеми не фінансові нажаль(
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляПотребую апгрейду
Круто! Поздравляю вас! ❤️🥰
Дякую. Надіюсь завтра буде легше. І я відчую хоч трошечки радості.
Теща дочки• 1 час назад
Поздравляю. А я сегодня тянула беспроигрышную лотерейку, там от 200 грн до 50000 грн, а я вытянула минимум(((
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
Але хоч щось )
Elena_Kiev_Solomenskiy• 1 час назад
вообще не верится, что выиграла, иначе бы уже жиголо себе и мороженое
Клевотница• 1 час назад
Это чудо. Я вам завидую
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляКлевотница
Это чудо. Я вам завидую
Я вам чесно кажу, це реально чудо!!!!!
Я навіть уявити не могла, а в 7:12 ранку отримала відео і потам купа дзвінків
Пацака-задирака• 1 час назад
Ответ дляРадикальная
Проблеми не фінансові нажаль(
Две тысячи евро не помешают. Это в Украине?
Клевотница• 1 час назад
Ответ дляРадикальная
Я вам чесно кажу, це реально чудо!!!!!
Пусть эти деньги будут вам во благо! Значит высшие силы решили вам помочь!
Невгамовна шахиня• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
Кровь сдавали?
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляКлевотница
Так у мене зараз дуже великі проблеми. І щось мені дає надію на життя. Ось так.
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляПацака-задирака
Ні. Не в Україні.
Забула що?• 1 час назад
Ставки підіймаються. Парфумами тут не добили порадниць за 30 тисяч, вирішили з рукава дістати дві штуки євро. Щастя любить, автор тишу.
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
значит повезет в любви
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
Тут можу дозволити собі поділитися
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
значит повезет в любви
Дякую
Істеріомама• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
Я думаю, 99% билетов с минимумом и есть.
Пупс• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
Що за тема про парфуми
На привозе• 1 час назад
Автор, поздравляю вас! Это хороший знак, что все налаживается и все будет хорошо.
автор Радикальная • 1 час назад
Ответ дляНа привозе
Я дуже надіюсь 🙏🙏🙏🙏
ДелайКак_Я• 56 минут назад
Ответ дляЗабула що?
у автора куча проблем, она даже не может порадоваться выигрышу, о каком счастье вы говорите?
Шкварочка• 55 минут назад
Ответ дляРадикальная
Проблеми не фінансові нажаль(
Ну до психолога сходите
автор Радикальная • 54 минуты назад
Ответ дляДелайКак_Я
Так і є. Я зараз в кошмарному сні
Доктор Хаос• 46 минут назад
вітаю))) я колись знайшла біля автостоянки після 9 вечора в кущах гаманець (таке схоже на гаманець з зажимом) з певною сумою у.е. Я якраз купувала квартиру. Доклала до тої, яку я хотіла і мені не вистачало. ще й на ремонт вистачило (ванну і кухню зробити). Ніколи так просто нічого не дається.Значить людина заслужила))))
Чай не пью, только кофе• 43 минуты назад
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вы читаете что написали?
МояХатаЗкраю• 43 минуты назад
Ответ дляРадикальная
Я вам чесно кажу, це реально чудо!!!!!
Авторе, все реально. В листопаді я виграла в Інстаграм поїздку за кордон. До того незадовго поховала батька, тому вірю, що деякі речі нам не просто так даються, сама я могла собі таку поїздку організувати, але не стала б тоді, та навіть тепер, не до того. Але голову провітрити, думки позитивно оновити, потрібно було дуже. І от випав шанс.
Психологічка• 37 минут назад
Автор, вітаю ! Значить доля вирішила, що ці гроші потрібні тут і зараз Вам. Хай всі проблеми владнаються! Я нічого ніколи не вигравала
автор Радикальная • 37 минут назад
Ответ дляДоктор Хаос
Дякую 🤩