-Ань-• 14 августа 2023
Законопроект 8225. Відбирати у людей майно до перемоги і +10 років після перемог
Самый сумасшедший закон от Зеленского:
У сьогоднішньому відео Тараса є відеофрагмент, що навіть "слуга народу" возмущається маразмом законопроекту 8225.
Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо примусового вилучення, відчуження земельних ділянок, інших об´єктів нерухомого майна, що на них розміщені з мотивів суспільної необхідності для будівництва або реконструкції об´єктів критичної інфраструктури:
І хоча на відео депутат говорить, що законопроект знятий, ось він абсолютно не знятий, очікує розгляду(((
Santa-c3fa• 14 августа 2023
9566 цікавіший, там взагалі рабську повинність хочуть встановити, розширити права поліції, і типу не хочеш брати зброю до рук то рий окопи, ремонтуй техніку за мінімалку
Ответ дляOlga_72
Если у вас жильё под леп или прямо на дороге общеукраинского значения, то можно начинать переживать. И то там компенсацию выплачивают. А остальным этот закон зачем?
Ви нічого не хочете знати. Узнаєте тітьки тоді, коли прийдуть відбирати ваше майно. І будете ждати компенсацію 10 років.
Santa-c3fa• 14 августа 2023
Ответ дляOlga_72
Ничего себе минималка 20 тыс)
20 тис для тих воює, хто відмовляється мінімум . І для вас 20 це багато?
Кава з перцем• 14 августа 2023
Дякую за актуальну тему, але я нічому не здивована, ось нещодавно Єрмак запропонував відмінити готівку під час війни,все по плану
Michael s Girl• 14 августа 2023
Депутаты своё майно в первую очередь предоставят ? Или как всегда : для них закон не писан
Santa-c3fa• 14 августа 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Зараз така політика партії: всі хто тверезо дивиться на ситуацію або проплачені, або матрехи або ще щось
Кава з перцем• 14 августа 2023
Ответ дляMichael s Girl
Закони для лохів, для Не Лохів немає законів, забули як безробітного посадили на 7 років за крадіжку 5 пачок цигарок? А як та кого покарали за крадіжку гуманітарки в проммасштабах та мародерство армії у МО імені Резнікова?
Michael s Girl• 14 августа 2023
Ясно, что вопрос мой был риторическим. У них сплошная вседозволенность
Santa-c3fa• 14 августа 2023
Ответ для-Ань-
Писати і приймати такі закони - норма. А дати ссилку на офіційний сайт з текстом законопроекта - зразу тролі в тему набігли.
У тролів така робота, вивчати суспільні настрої, виставляти посміховиськом людей, які ще мізками користуються, а не марафони дивляться
Santa-c3fa• 14 августа 2023
Ответ дляКава з перцем
Резніков отримав найсуворіше покарання:ссилку в Британію, буде поневірятися на чужині, якщо його таки послом назначать
L-i-s-a-92af• 14 августа 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Що поганого в тому,що в мобілізованих буде вибір:воювати зі зброєю чи працювати на армію в тилу?
L-i-s-a-92af• 14 августа 2023
Ответ дляOlga_72
І такий принцип діє в будь-якій країні світу.