-Ань-• 14 августа 2023
Законопроект 8225. Відбирати у людей майно до перемоги і +10 років після перемог
Самый сумасшедший закон от Зеленского:
У сьогоднішньому відео Тараса є відеофрагмент, що навіть "слуга народу" возмущається маразмом законопроекту 8225.
Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо примусового вилучення, відчуження земельних ділянок, інших об´єктів нерухомого майна, що на них розміщені з мотивів суспільної необхідності для будівництва або реконструкції об´єктів критичної інфраструктури:
І хоча на відео депутат говорить, що законопроект знятий, ось він абсолютно не знятий, очікує розгляду(((
Кава з перцем• 14 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Ермак знищить Україну,не росіяни.
я Вас заспокою, дивилася на таро
, у Єрмака не вийде його план
Ronia Aronia• 14 августа 2023
Ответ дляSanta-c3fa
9566 цікавіший, там взагалі рабську повинність хочуть встановити, розширити права поліції, і типу не хочеш брати зброю до рук то рий окопи, ремонтуй техніку за мінімалку
Нормальный закон для военного времени.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Що поганого в тому,що в мобілізованих буде вибір:воювати зі зброєю чи працювати на армію в тилу?
Чому пан президент 4 рази рвав свої повістки і являється 4-ди уклоністом.
Чому не мобілізують блазня притулу і квартал-95.
Чому така цікава мобілізація?
Соната любви• 14 августа 2023
Ответ дляЕленнн
ОТОЖ.
’Ірина Геращенко:
БПЛА, тепловізори, антидронові рушниці дуже потрібні на фронті. Парламент спростив правила їх ввезення. Президент і досі не підписав цей закон. Чому?’
’Ірина Геращенко:
потому что ему это все не нужно.
Ответ дляSanta-c3fa
Працювати на армію в тилу(розшифровую): ти йдеш в тцк, проходиш влк, далі пишеш відмову від зброї, і тебе мобілізують на тих же підставах і з тими з обмеженнями, що і звичайних солдат, і потрапляєш під повне розпорядження военкомів, треба на нулі борщі варити-підеш, треба розміновувати -підеш, треба в бухгалтерії під обстрілами сидіти-підеш. І це все за мінімум. Просто геніальне рішення, і типу у тебе ж був вибір)))
Там он мобілізовані вже дачі воєнкомам будують.Раби штука хороша.Працюють,як в тюрмі - за їду
Ответ дляdarsi
Вже обговорювали цей законопроект. Він необхідній для суспільства, бо ви аатор, потім будете голосити, чого так довго не будують нові електропідстанцї чи дороги.
Нагадайте скільки доріг на зараз розбиті в хлам росіянами.
Як найвеличніший сказав?
На армію грошей не дамо,бо не буде за що будувати дороги.
От по дорогам свіжобудованим гарно їхали російські танкісти
Як найвеличніший сказав?
Ответ дляРеверанс
Як найвеличніший сказав?
Як я вам нагадаю, якщо я не володію цією інформацією. Но те, що відновлювати та будувати нове буде потрібно- сумнівів не маю. Цей законопроект стосується тільки об‘єктів інфраструктури державного чи регіонального значення.
Соната любви• 14 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Прикро,що ми в одному човні з повними ідіотами,які під час війни вибрали коміка в президенти.От він і ісполняє....
меньшинство всегда проигрывает и страдает из-за необдуманных поступков большинства.
нам от этого никуда не деться.
только надеяться на чудо свыше.
нам от этого никуда не деться.
только надеяться на чудо свыше.
Ответ дляЕленнн
ОТОЖ.
’Ірина Геращенко:
Тому,що Перемога йому не потрібна.Він імітує патріота України,ним не являючись
Olya Rybka• 14 августа 2023
Законопроект касается только тех мест, где будут строить объекты критической инфраструктуры. Вы же опять разгоняете зраду, что у всех всё отберут.
Olya Rybka• 14 августа 2023
Ответ дляСоната любви
нам от этого никуда не деться.
только надеяться на чудо свыше.
нам от этого никуда не деться.
только надеяться на чудо свыше.
Сейчас конкретно наша страна страдает от людоедского режима другой страны, где большинство это поддерживает, а вовсе не от выбора политиков у нас.
Ответ дляOlya Rybka
А до 24 лютого 2022 ми страждали від внутрішніх ворогів. Згадайте маски і укольчики.
Внутрішні вороги нікуди не ділись.
Ответ дляСоната любви
еще можно депозиты конфисковать на благо страны.
зарплаты тоже особо людям ни к чему.
платить столько, чтобы хватало на оплату коммуналки.
а на работе кормить похлебкой из воды и кусочка хлеба.
нечего разъедаться.
да и вообще, можно построить большой барак, туда всех переселить.
зачем вообще людям жилье.
зарплаты тоже особо людям ни к чему.
нечего разъедаться.
зачем вообще людям жилье.
Про депозиты, кстати, реально был страх в первые месяцы