-Ань-• 14 августа 2023
Законопроект 8225. Відбирати у людей майно до перемоги і +10 років після перемог
Самый сумасшедший закон от Зеленского:
У сьогоднішньому відео Тараса є відеофрагмент, що навіть "слуга народу" возмущається маразмом законопроекту 8225.
Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо примусового вилучення, відчуження земельних ділянок, інших об´єктів нерухомого майна, що на них розміщені з мотивів суспільної необхідності для будівництва або реконструкції об´єктів критичної інфраструктури:
І хоча на відео депутат говорить, що законопроект знятий, ось він абсолютно не знятий, очікує розгляду(((
Korsika999• 14 августа 2023
Про карантин и войну тоже так говорили. Банили, смеялись. Пока не жахнуло. А потом ’ой лишенько за що нам це?’.
Ну закрывай дальше глаза.
Santa-c3fa• 14 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Що поганого в тому,що в мобілізованих буде вибір:воювати зі зброєю чи працювати на армію в тилу?
Працювати на армію в тилу(розшифровую): ти йдеш в тцк, проходиш влк, далі пишеш відмову від зброї, і тебе мобілізують на тих же підставах і з тими з обмеженнями, що і звичайних солдат, і потрапляєш під повне розпорядження военкомів, треба на нулі борщі варити-підеш, треба розміновувати -підеш, треба в бухгалтерії під обстрілами сидіти-підеш. І це все за мінімум. Просто геніальне рішення, і типу у тебе ж був вибір)))
Santa-c3fa• 14 августа 2023
Ответ дляOlga_72
Не перекручивайте. 20 это не минималка.
Це ви щось крутите, самі не знаєте що
Ответ дляЮния13
про це говорили ще до війни, й не Зеленський,тому це просто план для виконання
тобто, депутати від його партії, котрих він привів..., виявляється- він НІДОЧОГО? Він привів цих людей,він дав їм повноваження приймати вам закони для вашого життя ,і він за них -ВІДПОВІДАЄ.
(а ви й дальші ставте мені бани, щоб випадково вам не відповіли.)
Киев_Елена• 14 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так мужчина может работать на хорошо оплачиваемой работе, быть специалистом. А его могут ’мобилизовпть’ рыть окопы за минималку. Что ж в этом хорошего?
Ответ дляSanta-c3fa
9566 цікавіший, там взагалі рабську повинність хочуть встановити, розширити права поліції, і типу не хочеш брати зброю до рук то рий окопи, ремонтуй техніку за мінімалку
Проект Закону про внесення змін до Закону України ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’ щодо розширення можливостей мобілізовувати громадян у військові підрозділи, а також для виконання робіт, що мають оборонний характер, забезпечують функціонування національної економіки в умовах воєнного стану:
Свіженький 9566 від 07.08.2023.
Ответ дляЕленнн
ви за мною скучились
чи що?!я поставила вам серце
..а закон подібний був 2009 року, Зеленський у 2019 став президентом, але зараз вони написали іншу причину відчуження тут дата 2010
Santa-c3fa• 14 августа 2023
Ответ дляКаллипсо
Например, у меня нет зп в 20000, не Киев
А на фронті є, тобто вибір заробити більше ви маєте, чому не користуєтесь?
Вкусныйпончик• 14 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це вже проходили, коли в 2021 обіцяли тих, хто підпише контракт з теробороною не забирати на передок, а будуть захищати тільки межі свого району. А що по факту? Або з зп в березні 2022 обіцяли всім 100, зараз вже тільки на 0, а людина то покину свою гарно оплачувану роботу і отримує вьзсу 30. Так само і тут буде.
Santa-c3fa• 14 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Отож, але намагаються під будь яким приводом заманити людей на влк, бо поки не пройшов медкомісію немає кримінальної відповідальності
Ответ дляOlga_72
В отличие от вас я читала закон, а не глупости на заборе на русском языке.
А ви і пишете і читаєте рос.мовою. Який український закон ви читали? Тема про законопроект 8225. Це не закон, а законопроект. Проект закону.
Щоб всі люди могли ознайомитись з законопроектами, висловити незгоду, скарги, пропозиції - всі законопроекти виставляються для ознайомлення.
А потім законопроект або приймають - і він стає законом, або не приймають.
За останні півтора роки депутати наприймали багато нових законів, антилюдських і антиконституційних. Тому у цього законопроекту є всі шанси стати законом.
І його будуть виконувати. Тому що особи не розуміють, що основний закон України - це Конституція України. А закони, які суперечать Конституції, НЕ МОЖНА ВИКОНУВАТИ.
Татьяна-57fb• 14 августа 2023
с кем вы спорите ? посмотрите у этого или у этой все темы провокация человек на заработке или рашбот
Кава з перцем• 14 августа 2023
Ответ дляРешка7777
прикольно.... парализовать страну : нет света -нет денег(
прикольней другое- критикуешь власть, условного ДЕрмака- нет денег, ваш счет заблокирован
, сразу вспомнились антиутопии))))
thumbelina_la• 14 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А ви нормально заробляєте на створенні цих дурнуватих тем?
А, то автор - просто ботоферма?
Можна не хвилюватися стосовно цього?
А як пояснити чому це небоподство зареєстровано на сайті ВР України?
Можливо ви можете пояснити? Дякую
Можна не хвилюватися стосовно цього?
Можливо ви можете пояснити? Дякую
diamond_shop• 14 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
А, то автор - просто ботоферма?
Можна не хвилюватися стосовно цього?
Можливо ви можете пояснити? Дякую
Можна не хвилюватися стосовно цього?
Можливо ви можете пояснити? Дякую
цей закон старий, може новий проект, але коли в нас у Києві збиралися щось будувати типу дороги, яка пройде через Русанівські сади, де купа дач, теж вий стояв тих людей, по ділянках яких мала пройти ця дорога, це було ну д-у-у-у-уже давно! років 10 точно пройшло, якщо не більше
thumbelina_la• 14 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ліза, то я дочекаюся вашої відповіді?
Чому цей законопроект висить на сайті ВР якщо все це фейк, а автор бот?
Соната любви• 14 августа 2023
еще можно депозиты конфисковать на благо страны.
зарплаты тоже особо людям ни к чему.
платить столько, чтобы хватало на оплату коммуналки.
а на работе кормить похлебкой из воды и кусочка хлеба.
нечего разъедаться.
да и вообще, можно построить большой барак, туда всех переселить.
зачем вообще людям жилье.
зарплаты тоже особо людям ни к чему.
нечего разъедаться.
зачем вообще людям жилье.
Ответ дляСвята
Скільки вам платять за таки теми?
Хочете,що б як на росыъ навыть рота не выдкривали?
Бо раби?
Будуэться не демократична країна,а феодальний устрій.
Притомних це жахає.І це нормально.
Поки за Червінського заставу внести не можливо,проросійський Паша-Мерседес вже на волі.Бо свій для влади
Бо раби?
Притомних це жахає.І це нормально.
Соната любви• 14 августа 2023
Ответ дляlenakarp
Это не закон, это воровство чужой собственности
люди получают то, что сами выбирают.