Крижана бурулька• 14 августа 2023
Про аборт на ранньому терміні.
Порадьте, що з вашого досвіду краще, медикаментозний чи вакуум. Медикаментозний простіше, але читала, що потім можливі гормональні збої і інші проблеми, тому схиляюсь до вакууму.
Завтра до лікаря йду, 10 днів затримка і є полоски.
Крижана бурулька
• 14 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Автор, в мене після медикаментозного полізло все що можна (не все вийшло, хоча на узі все ок було, через пару тижнів плацентарний поліп і кровотеча сильна -по швидкій забрали на екстренну операцію, гормноальні збої, місячні чорти як, мовчу про волосся, яке лізло лаптями півроку, міома в матці зʼявилася через 5міс після аборту, зараз посеред циклу буває мазня протягом тижня, лікар прописала ОК - але пофігу, нічого не міняється, набір на рівному місці 4кг, які не можу скинути ні дієтами, ні залом вже 4 роки...)
Ніколи б не повторила його. Тільки вакуум чи звичаний. Гінеколог теж так сказала.
Прикро, що тоді пішла в приватну клініку на медикаментозний.
Робила МА в 36 років.
Боже, як шкода. Зичу вам міцного здоров´я!!!
Я в ЖК при поліклініці піду. Мені здається, там вакуум можуть робити. Є в них якась кімнатка, типу процедурна.
Мотористка• 14 августа 2023
Ответ дляКрижана бурулька
На жаль, ні. Треба займатись вже наявними дітьми (двоє). Батьки старі. Все моє і їхнє житло в прифронтовому регіоні. Чоловік є, але може піти на війну і не повернутись. Ну і вік, майже 40. Однозначно ні.
Так будете багатодітними.Всі разом зможете виїхати і почети нове життя в іншій країні.
Можливо це ваш шанс зберегти життя чоловіку і дати краще майбутнє дітям.
Крижана бурулька
• 14 августа 2023
Ответ дляМотористка
Я не проти багатодітних, але не за мій рахунок. Я не інкубатор. Кому треба, хай народжує і їде.
Ух яка ж Я• 14 августа 2023
Ответ дляМотористка
Удалено администрацией...
Мотористка• 14 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Удалено администрацией...
Продаю витрішки• 14 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
Как повезет. Лучше бы родить. Делала медикаментозно (таблетки) на 4 неделях б. После Образовался полип, пришлось делать полноценную чистку… Как итог аденомиоз получила. Не знаю с абортом связанно или нет.
Если бы автор собиралась рожать, то она бы не спрашивала какой аборт делать лучше.
Мотористка• 14 августа 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Якщо чоловіка мобілізують чи ще гірше( не дай Бог), то згадайте цю розмову.
Шанс на нормальне життя ви мали(
Крижана бурулька
• 14 августа 2023
Ответ дляМотористка
Удалено администрацией...
Це тебе плющить. Твої речі тобі на плечі, дурне.
Мотористка• 14 августа 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Удалено администрацией...
Крижана бурулька
• 14 августа 2023
Ответ дляМотористка
Шанс на нормальне життя ви мали(
Я до цього готова з 24 лютого.
Моє нормальне життя можливе лише в мирній Україні. Не треба нав´язувати своє бачення іне треба паскудити мою країну в моїй темі, будь ласка.
Мотористка• 14 августа 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Я до цього готова з 24 лютого.
Удалено администрацией...
Крижана бурулька
• 14 августа 2023
Ответ дляМотористка
Удалено администрацией...
Зичите мені і моїй родині смерті? Не занадто?
Мотористка• 14 августа 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Удалено администрацией...
Крижана бурулька
• 14 августа 2023
Ответ дляМотористка
Удалено администрацией...
Дякую за побажання смерті моїй родині. Тобі на плечі твої речі. Сторицею.