Бадабум• 14 августа 2023

Ви б жили в самому центрі міста?

за кордоном.
дім старий, без балкону.
житло на 2 поверсі (над поліклінікою, стоматологією і магазином).
ремонт хороший. маленька кухня і вітальна з розкладним диваном.
мене турбує центр (вихлопи, затори) і старий дім.
Рита-8e7c• 14 августа 2023
Нет, без балкона жить отвратительно. Особенно семьёй. Вещи чисто в ванной сушить неудобно, вещей много.

ОйЙой• 14 августа 2023
Ответ дляБадабум
Жешув
Не была в этом городе, ничего не могу сказать. Все центры разные, Вам самой там комфортно?
кнопкодав• 14 августа 2023
Да это моя мечта , живу сейчас в селе и то не в центре
Море Щастя• 14 августа 2023
Був період,я жила в маленькій 2 км квартирі з дітьми в центрі.100 м мені до роботи і так само в інший бік дітям до школи.Я з ними сама,могла і з роботи вискочити їх забрати-завести і діти самі ходили-перейти 1 не регульований перехід.Поряд магазини,аптека цілодобова-бувало всяке.Так,шум до 22,потім стихало,вихідні багато пʼяних ввечері.Але мені було зручно.Діти виросли,поїхали,продала і купила хатку в передмісті за 500 м від міста.Вже є машина,я сама,забрала маму доглядати.З 45 р інше життя.
Залізна пані• 14 августа 2023
В доме без балконов - нет
автор Бадабум • 14 августа 2023
Ответ дляЗалізна пані
В доме без балконов - нет
є ще старий дім в маленькому місті, але там міні балкон (як французький). в такому теж ні?
автор Бадабум • 14 августа 2023
Ответ дляМоре Щастя
школи ж є в передмісті теж.
а в мене робота дистанційно - мені все-одно

Allein74999• 14 августа 2023
Ответ дляБадабум
а що не так з поліклінікою?
Не знаю, больницы и поликлиники вызывают не самые лучшие ассоциации
Капитанша• 14 августа 2023
Ответ дляБадабум
От зарікалась ваші теми коментувати, але таки спитаю. А власна думка у вас є? Що подобається/не подобається, прийнятно/не прийнятно для вас. Вам же там жити а не анонімам з сайту.
автор Бадабум • 14 августа 2023
Ответ дляКапитанша
мені однозначно ні.
вле сусіди розказують, що я ненормальна і перебираю)
Капитанша• 14 августа 2023
Ответ дляБадабум
мені однозначно ні.
А вам не пофіг? Дивиться по собі і шукайте баланс між: ніхто не здає українцям (це ж теж з ваших тем) і квартира, де не можна пити чай на балконі, не квартира ( теж ваше)
автор Бадабум • 14 августа 2023
Ответ дляКапитанша
дякую. мене не балкон турбує.
а більше старий дім, сам центр, дорога на 4 полоси, де дитину весь час треба тримати за руку і інші моменти.
тобто старий дім без балкону, але десь в тихій зоні (не центр) мені мабуть був би ок
Королева краси• 14 августа 2023
Зависит от города. Жила в небольшом городке с населением в 50 тыс человек, то было норм, уютно. Если миллионник, то нет.