SectetlyYours• 14 августа 2023

У ваших мужей есть друзья-женщины? Как Вы к этому относитесь?

Не боитесь что будет химия и случится по меньшей мере интим?
Дождливая• 14 августа 2023
Как ты надоел, всю ленту зас.ал своими тупыми темами

автор SectetlyYours • 14 августа 2023
Ответ дляДождливая
Так заблокируйте в профиле. И не увидите
Жули-ули• 14 августа 2023
Я в таку дружбу не вірю.
В чоловіка немає таких подруг. Колись була, і то була я.
Чаюри• 14 августа 2023
Ответ дляЖули-ули
Я в таку дружбу не вірю.
А я вірю, у мене повно друзів чоловіків уже по 20 років. Чоловік не мав подруг, але він взагалі інтроверт такий, що ліпше вдома чимсь розважиться.
Жули-ули• 14 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Ну то суто моя історія. Я також мала багато друзів чоловіків)не вдавалось залишатись друзями, завжди були ситуації
Чаюри• 14 августа 2023
Ответ дляЖули-ули
Ви, мабуть, більш жіночна) Я серед хлопців як пацан, не в сенсі вигляду, а про що спілкування, які захоплення.
T_Sp• 14 августа 2023
В чоловіка нема, а у мене багато дуже хороших друзів-чоловіків, це або мої колишні, або ті, з якими не зрослось. Із задоволенням бачимось, спілкуємось, кудись ходимо, навіть їздим відпочивати. Хімії не виникає - недарма ж з ними не вийшло ніц, секс був значно гірший за спілкування, то нащо це поновлювати. Хімія шалена у мене з чоловіком, інших не треба