Девочки , кто рожал в ближайшие пару лет. Платили ли вы за роды ?
Если да , то сколько и почему решили платить?
Естественные или кесарево?
Поделись опытом.
Естественные или кесарево?
Поделись опытом.
тогдалия• 14 августа 2023
Я с определенным врачом договаривалась она приезжала в воскресенье и сидела все роды со мной . В окружении все платили кто рожал но и все договаривались на обум не ехали . Если наверное по скорой рожать то естественно примут и можно не платить
Мишка-шалунишка• 14 августа 2023
Я вибирала конкретного лікаря, який приїжджа в свій позаробочий час, тому звичайно платила
Глубоководная селедка• 14 августа 2023
2 подружки рожали в прошлом году в июне и декабре ,не платили ничего ,отношение хорошие ,кормили тоже хорошо .
Оплатило роды НСЗУ , Харьков .
Ответ дляSo_so
Я платила. Это вопрос моего комфорта. Я не человек системы.
Сегодня была на узи в гос роддоме, нужно было именно у этого доктора, блин, вспомнила как оно. Так, я не вижу где у Вас кулаки под попой, выше попу, ноги шире. С Вас 518 грн)))
Это писец просто.
Я тоже узи делаю в частной клинике. Но насчет договорных родов , сомневаюсь , так как не знаю с кем договариваться . Ни один врач в роддоме 100% доверия не вызывает .
Вельми шановна• 14 августа 2023
Ответ дляSo_so
Это писец просто.
в суботу по швидкій попала в лікарню. давай мене обстежувати. це жах... маю ендометріоз, сильні болі, перший день місячних, знеболювальне не брало мене. і мене давай дивитись. ввела дачик, знайшла кісту(я про неї знаю) залишила дачик в мені і дзвонить до колеги-прийди глянь.... інша мене дивилась хвили 10. наковиряла мені крові, під спину, задницю натекло. я в тому всьому, а вона не бачить лівого яїчника. так шукала-хвилин 10, зробила мені якусь воронку. і так-кулачки під сідниці, нічого не бачу!
Ответ дляВельми шановна
Не 4рд в Киеве?
Ні грама• 14 августа 2023
Я обрала лікаря, яка була постійно на звʼязку, мені так було комфортно
Ответ дляНі грама
А в якому народжували?
Нічна ненажера• 14 августа 2023
Платила за всі пологи. Але за треті пожаліла, що домовлялась. Такого нахабства не зустрічала. І так заглядали та виходили під час перейм - то зрозуміло, але вийти під час потужного періоду, і заглядати просто з коридору - для мене це занадто. Зайшов лікар вже тоді, коли у дитини зʼявилась голівка. Оце таке домовляння. Таке враження як з вулиці прийшла комусь додому
Мира всем• 14 августа 2023
Ответ дляNatali-63db
Ну так не договаривайтесь. Поедете к дежурной бригаде бесплатно и полные доверия
Ні грама• 14 августа 2023
Ответ дляNatali-63db
А в якому народжували?
В 7-му - перинатальний центр зараз
Хочу наколоти губи• 14 августа 2023
Я про пологи домовлялася з певним лікарем. Тому так, окремо платили йому. Не стверджую, що це єдиний правильний шлях, але для мене так було краще. Дитина бажана, а мені спокійніше якомога більше контролювати процес та знижувати можливі ризики. Йшла до певного лікаря, з ним було надійно та комфортно. Він був на звʼязку постійно, знала, що він і в позаробочий час приїде. Були природні пологи.
Знайома, наприклад, так не парилася. Просто приїздила в пологовий два рази, коли починалися перейми і народжувала з черговою бригадою. Теж має цілком гарні враження.
Тут тільки по собі дивитися.
Rocka Rolla• 14 августа 2023
Два рази з дежурною бригадою, обидва рази не платила, кс, хоча гроші лікарі вимагали
Не люблю натовп• 14 августа 2023
Я рожала в июне. Кесарево без показаний, слезно попросилась. Деньги даже брать не хотели, дала всем по 1500 (анестезиолог, врач, что оперировал и педиатру, она помогла, чтоб кс сделали) и за палату 3000. Может мне так повезло. Если бы не кс без показаний можно было бы и не платить, отношений было прекрасное и так
Бринзолетта• 14 августа 2023
Рожала в частном. Предыдущие разы договаривалась с врачом в гос роддоме, но это не сравнится, конечно…
Секс-Бомба• 14 августа 2023
Договаривалась, но не очень довольна. Жалею, что другого врача не выбрала. Роды были тяжелые, вакуум, зашила не очень. Если все идет как надо, то и плохой врач и дежурная бригада справятся на ура, а вот если есть проблемы...
из_под_тишка• 14 августа 2023
Зараз держава платить за кожну породілю пологовому десь 10 тис. грн. Кесарів розтин теж покривається. Привʼязки до населеного пункту немає. Пологові конкурують за вагітних. Сьогодні навіть оплачену рекламу 2-ого пологового в фейсбуці бачила))
Доплата може бути за палату чи лікарю (якщо ви домовляєтеся з кимось конкретно).
Тому якщо гостро стоїть питання фінансів - можна з черговою бригадою народити безкоштовно.
Якщо є можливість забезпечити собі комфорт, то можна і домовлятись в державному, і в приватний піти.
вкрации• 14 августа 2023
Двічі народжувала з черговою, якби народжувала зараз, маючи кошти - обрала б приватний пологовий. Лікарю в державному б точно не платила.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 августа 2023
Платила. Рождение ребенка одна из самых важных и ответственных вещей в жизни.
Мне было спокойнее , что меня не бросят в родах, что рядом будет врач.
Все прошло хорошо. Доктор свои деньги отработала, все сделала, как договаривались.
Денег не жалко.
Но уже после рождения нашла множество историй, когда договоренные роды заканчивались смертью или грубыми патологиями ребенка.
Поэтому это все равно лотерея.
А договоренность в врачом скорее для самоуспокоения.
Денег не жалко.
Поэтому это все равно лотерея.