Голубая фишка• 14 августа 2023
Є нав´язлива думка поголитися наголо, волосся довге до попереку
про що це говорить?
Сусідка зверху• 14 августа 2023
Так поголіться. Хто вам заважає. Поекспериментуйте. Як там кажуть? Волосся не зуби - відростуть.
Весёлая морковка• 14 августа 2023
Зробіть звичайно, раз є бажання. А можна фотки потім до і після?
ПазлШредінгера• 14 августа 2023
Ви знаєте, я до сих пір жалкую, що в мене не вистачило духу постригтися наголо в 15-19 років.
ПАЦАНКА О• 14 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Могли б уже за это время постричься
Мамзелькіна• 14 августа 2023
Знайома довго мріяла, всі відмовляли: довге густе волосся, трохи хвилясте дуже їй пасувало. А в неї теж нав´язлива думка змінити щось в житті, починаючи з зачіски. Поголила скроневу частину і заспокоїлась. Тепер коли хоче трохи драйву, прибирає довге волосся в тугий хвіст і з´являється розбишака, а основну частину часу жіночкажіночка.
Запароленое одеяло• 14 августа 2023
Мені все життя то не дозволяли, то не тобі не личить коротко, ітп. В 30 постриглася в піксі волосся було нижче лопаток густе і тп. Досі не хочу довге. Мама досі намагається вплинути...
Запароленое одеяло• 14 августа 2023
Я теж колись в юності хотіла і вибрити пів голови, і може всю. Та нажаль не дали можливості...
Кринжова баба• 14 августа 2023
некоторым так красиво-когда очень красивое овальное лицо и правильная форма черепа.Есть белорусская протестная журналистка,иногда попадается в ленте .Она еще на такой замечательной белорусской мове говорит..заслушаешься.Глаза-огромные карие очи.Чем-то на Джоли похожа.Пробуйте,автор)
Работать надо• 14 августа 2023
Брейте. Делов-то)
тоже было что состригала до пикси волосы до талии. Не жалела, наоборот =) они потом опять отросли, и опять состригла. Не зубы, можно экспериментировать
КликОЛЬКА• 14 августа 2023
делала, очень понравилось. Длинные волосы больше не хочу. И короткие у меня волнистые
Любовь Калистратовна• 14 августа 2023
миссАрфография• 14 августа 2023
Спочатку «під хлопчика» підстрежіться , потім подумаєте продовжувати чи ні .
Я була лиса, не за власним бажанням, нічого хорошого в цьому не бачу .
MacOS-ница• 14 августа 2023
Поголилась у 31 рік. Сказати що була у якомусь жахливому стані - ні. Просто раптово дуже захотілось, попросила чоловіка в він зробив це. Було дуже прикольно)))
Голубая фишка
• 14 августа 2023
Ответ длямиссАрфография
Може коротке каре спочатку спробую… У вас онкологія була? 😞