Сонячний день• 14 августа 2023
Вы счастливы в браке?
Результат:
вже голосів:
76 (60.8%)
Да
30 (24%)
Нет
12 (9.6%)
Не замужем (не женат)
7 (5.6%)
В разводе
Salsa-24da• 14 августа 2023
Счастлива. Даже не знаю за что мне такое. Наверное сделала что-то хорошее в жизни
Новопоштинская• 14 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
Местами)))
Вчера-сегодня вроде счастлива. А на прошлой неделе о разводе раздумывала
Цветов Мне срочно• 14 августа 2023
Не очень. Дело не только в браке, а и в моем отношении к себе и к жизни.
Как в 20 лет сомневалась выходить ли замуж, так и в 30 ещё не уверена, что это тот человек
Психотерапевт, мягко намекает, что разводиться нормально, что в отношениях должны быть плюсы
В кого тако було• 14 августа 2023
По різному. Буває щастлива, буває не дуже. Не критично, але якось рутинно і тревожно саме зараз. Надоїло так все, чоловік військовий. Я тримаюсь іноді класно, а іноді плакати хочеться. І так все життя.
Колись мені лікар знайомий сказав:’ повністю щастливий буває тільки ідіот’ , це він не образу має на увазі, а захворювання. От як мені класно, я про це не згадую. А як погано, то ця фраза з´являється))))
Марфа Українівна• 14 августа 2023
Я в шлюбі 21 рік.До війни буде всяке, до розлучення майже доходило.Рік я з дітьми була в Європі.Зараз коли повернулася, то розумію яка я щаслива з ним .Що це єдина рідна душенька в мене.Що діти вилетять з гніздечка( дочка залишалася закордоном), і залишимося тільки ми удвох з моїм кішкомотом коханим