КАПСЛОЧНИЦА• 14 августа 2023
Девочки, надо написать себе диагноз! Помогите
Кто обращался к психиатру или к психологу с депрессией как они пишут запись в медицинской карточке?
Кто-то может сфоткать свою и показать?
П.с. это не для инвалидности или группы и т.д. надо просто показать, что якобы обращалась.
Кто-то может сфоткать свою и показать?
КАПСЛОЧНИЦА
• 14 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Вас в гугле забанили?
Шукаю. Тільки довідку Ківи знайшла з ПНД, що він не псих 😂😂😂
КАПСЛОЧНИЦА
• 14 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
Психіатр не робить запис в картку
Може тоді психолог, що я зверталась якийсь запис робить в медичній карті ?
Сумка з негодою• 14 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Плохо ищете.
КАПСЛОЧНИЦА
• 14 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
Про запис від психіатра
Дякую, значить в картку записи стосовно всяких депресій не пишуть.
Ну а наприклад якщо б я зверталася до психолога зі скаргами на розлад сну, втрату апетиту, ПА такий запис психолог же робить ?
Ластовиння• 14 августа 2023
У мене теж питання на цю тему: піду до приватного психіатра, він випише рецепт на ліки (АД), але якщо то електронний - то його ж можуть побачити в історії рецептів в Хелсі інші лікарі? А мені цього не треба((( Як бути?
Мама фіфті цента• 14 августа 2023
Ответ дляЛастовиння
Справа в тому, що по рецепту Ваш діагноз не вичислити. А антидепресанти може виписати і гастроентеролог.
А взагалі, не переймайтеся дурницями і лікуйтесь
Из Виа-гры• 14 августа 2023
Ответ дляЛастовиння
Навіть державний психіатр коли виписує рецепт,цього не видно.видно тільки аналізи
Ластовиння• 15 августа 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Дякую.
Психіатр буде виписувати АД… Раніше виписував травматолог через травму… А тут саме психіатр… Я розумію (і адекватні люди розуміють, що депресія - це така ж хвороба, як і гастрит і її треба лікувати), але якось все- одно той штамп..
Ластовиння• 15 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Тобто тільки я в своєму кабінеті то бачу, вірно?