Всем привет,18 неделя беременности,начали появляться растяжки на груди,посоветуйте хорошее масло или крем
Заранее спасибо)
Сегодня я не я• 14 августа 2023
Вже стільки тем було… ніяке масло ні крем не допоможуть. Це все залежить від генетики. Можна не мазати нічим і жодної стриї не буде, а можна намазати все шо є від стрий і нічого не допоможе
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 августа 2023
У меня растяжки были только на груди и то появились в последние месяцы беременности, исчезли после родов через какое-то время
Ничего не наносила, ни во время беременности, ни после
Заставляличка• 14 августа 2023
Якщо вам підходить масло, можна Веледу. Мені особисто масла тільки сушать. Я просто максимально зволожую шкіру лосьйонами різними (і спеціальними від розтяжок, і просто сильно живильними - різниці не побачила), двічі на день мінімум.
Якщо вони вже зʼявились, то нічого не поможе. Тому що зволожувати шкіру треба перед ростягненням для запобігання ростяжок. Хоча і це не гарантія що їх не буде. В мене на грудях ростяжки зʼявились на перших тижнях. Тупо по колу від ореоли.. якшо вони є то вже нічого не зробиш. Живіт мажу олією веледа, яку скидали вище. Рекомендую.
Ананомчикус• 15 августа 2023
У Веледи, крім масла, є баттер. Я користуюся баттером, він як м´яке вершкове масло. Поки без розтяжок