Olga-lyubimaya• 14 августа 2023

Заспокойте мене. (Свята у війну)

Так склалось життя, що ми ВПО. Коли повернемось додому та нарешті обіймемо батьків одному Богу відомо. Умови для життя не ідеальні, допомоги немає, працюю, емоційно та фізично непросто.
Відкриваю будь-яку соціальну мережу і кожен день дивлюсь ІДЕАЛЬНІ свята та фотосесії людей. Реальних, знайомих. То вони для дитини щось роблять, то хрестини, родини, іменини, то в них річниця весілля… наймають фотографів, ресторанів, тамаду, столи валяться від розкоші та дорогих страв, жінки із зачісками, танці 😱
В цих родин війни немає? Це типу норм фото такі публікувати? НАВІЩО???😭
Леди Репях• 15 августа 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
А зачем вы возили ее в Ниццу?
Тоже не поняла. Мазохизм какой-то)

Анжелика1• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Я заплатила за всі квитки, готель, їжу) В неї з собою було 0 гривень. Навіть за роумінг заплатила на сім карту)

А зараз сижу, згадала ту пудру нещасну, ту воду, в якій не дозволили помитись… Та й думаю, може, пішла б вона нахер?.. Чи звозила б вона мене в Ніцу?
Про воду мне непонятно, как это не дать помыться, а свою пудру я бы тоже никому не дала. Не потому, что жалко, а просто это негигиенично .
Читака• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Спочатку їм трохи соромно, але вони хочуть поділитися щастям.

Потім вони викладають в соціальні мережі фото, але в перемішку з воєнними новинами, щоб не так соромно.

Потім життя становиться більше, фоток і відко теж, про війну все менше.

Потім звикають.

Особливо якщо зі знайомих і рідних ніхто не воює.

В мене в житті був період, коли я навіть хлібину не могла собі дозволити і жила в хостелі. Тоді багато знайомих теж кидали ті всі розкішні сторіз, а одна подруга не дала покупатись в неї дома, коли в мене не було води, бо хатина в мене була в селі без водопроводу. А мені на співбесіду треба було… Або як я попросила в неї пудру, бо в мене від стресу була шкіра страшна, а вона сказала, що пудра дорога і вона не хоче щоб я занесла якусь заразу в ту пудру.

В цьому році я возила цю подругу в Ніцу.

Але я вас розумію. Коли в душі скребуть коти, а твої знайомі веселяться, все в них добре - це завжди важко.
за пудру я згодна, не розумію коли подружки фарбуються одним блиском, пудрою і т.д., в кожного свої бактерії, я гидую. хотіли треба було одноразовий ватний спонжик потерти і ним пудритися і тоналки б на руку вона вичавила б.
Annetka_100• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Дякую вам! 🤍🤍🤍 Приємно це чути! ✨ Але я думаю, може, я погана подруга, раз були такі ситуації, не знаю. З віком стало важче дружити, довіра падає…(
От чого ви так про себе думаєте? Вічно якесь стерво вважає себе взірцем доброти і порядності. А дійсно хороші дівчата весь час чужі підстави аналізують, шукають причину в собі.
Знаєте що я думаю? Ви йшли на співбесіду на роботу, яка подрузі ніколи не світила. І вона робила все, щоб у вас був провал. І Ваша Ніца для цієї кози мені теж подобається. Це для неї гірше, ніж покарання.
Елена1265• 15 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Та я ж не проти. Навіщо це публікувати? Щоб що? Показати що їхніх чоловіків ніхто не чіпає? Що вони всі заможні? Еліта?
Нащо ви це дивитеся? Видаляйте їх з друзів, якщо вас це так дратує. Мене більше цікавить, нащо їжаки продовжують їсти кактуса, якщо він колеться, ніж фото, які виставляють інші
Олимпиада80• 15 августа 2023
Ответ дляThatsme
Ну так Львів гуляє, бо там з усіх куточків України туди люди на декілька днів тікають забутися про все. Гуляють і назад, в будні, під обстріли. А так, зі сторони, як місто-свято - тільки це насправді коловорот людей, у яких це свято на мить.
Так, саме так. Душею відігрітись
4мама• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Так, в них немає війни.
Ні. Війна є у всіх. І вони усвідомлюють, що завтра може не настати. І живуть сьогодні.
І НІХТО, чуєте НІХТО!!!
НЕ МАЄ ПРАВА ЇХ ЗАСУДЖУВАТИ!
НІХТО та НІКОЛИ!
Дивіться кожен за собою.
sur_sur• 15 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Навіщо так психічно знущатись з інших?? Це в кайф показувати, що ти можеш собі придбати нове авто зараз? А хтось отримує копійки, але на ЗСУ перераховує… я вже нічого не розумію…
Ви їх запитували? Чи тільки тут?
Ми згодні, що під час війни це не гарно. Вас це задовільнить?
4мама• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru

В мене б така пішла нахєр.

sur_sur• 15 августа 2023
Ответ для4мама
І НІХТО, чуєте НІХТО!!!
НЕ МАЄ ПРАВА ЇХ ЗАСУДЖУВАТИ!
НІХТО та НІКОЛИ!
Дивіться кожен за собою.
Ні, не чуємо)
У вас щось із капслоком.
4мама• 15 августа 2023
Ответ дляАнжелика1
Подрузі я б і подарувала.
4мама• 15 августа 2023
Ответ дляsur_sur
Ні, не чуємо)
У вас щось із капслоком.
Бо ці рашистські наративи мене вже забембали. Подякуйте що лише капсом. Бо можу й лютою українською.
В мене багато близьких друзів, рідних на фронті і коли їм дають ті лічені дні відпустки - вони їх проводять з сім´єю, на повну. І їх жінки щиро діляться радістю. А такі от жаби як автор сидять та отрутою стікають. Гидко!
sur_sur• 15 августа 2023
Ответ для4мама
Ні, не чую ні автора, ні вас.)
4мама• 15 августа 2023
Ответ дляsur_sur
Ні, не чую ні автора, ні вас.)
То значить вам і не треба чути.
woman Warrior• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru

вы не соблюдаете гигиену личного пространства, вот что я думаю.
Aishiteru• 15 августа 2023
Ответ дляAnnetka_100
Ви праві. Думаю, можливо я хотіла якось підсвідомо помститись, бо вороги зазвичай можуть винести все, крім твого щастя)

Отже, я ще гірша, ніж думаю про себе. Виходить, я запросила її нібито тикнути носом, мовляв - ось тобі. Мабудь то така карма чи що… Головне зараз собі ту карму не зіпсувати🤨
Aishiteru• 15 августа 2023
Ответ для4мама
І НІХТО, чуєте НІХТО!!!
НЕ МАЄ ПРАВА ЇХ ЗАСУДЖУВАТИ!
НІХТО та НІКОЛИ!
Дивіться кожен за собою.
А я якраз про себе й писала.
Екатерина27• 15 августа 2023
Ничего на выставляю в соцсетях. Не понимаю и не приемлю шумных гуляний сейчас. Да, ходим в кафе, ходим в киношку, в бассейн….. но для чего все это выставлять? Не хожу принципиально на шумные застолья. Не могу и не хочу праздно продолжить время, когда такой трындец происходит. Это моя такая своеобразная аскеза. Детям ничего не запрещаю. У них запасной жизни нет. И детства запасного тоже.
Qorianka• 15 августа 2023
Ответ дляFluffuRana
Моя кума і подруга нещодавно виставляли фото (окремо одна від одної), з чоловіками, з відпочинку, щасливі, веселі. Але є одна деталь. Обидва чоловіки воюють, з перших днів, обидві сім´ї не знають, чи буде ще можливість щось відсвяткувати разом.... А по фото цього не скажеш...
И я. Когда вижу фото знакомых всей семьёй на отдыхе, я рада что они живы и вместе и у них все хорошо. Жизнь может измениться в любой момент, поэтому нужно жить сейчас

Qorianka• 15 августа 2023
Ответ дляContento
Так отпишитесь от всех тех, чьи фото вас раздражают . Я не понимаю этого мазохизма. Вам больно , непрятно, но вы всё равно смотрите их фото и рыдаете ? Так было всегда , полмира плачет , полмира скачет. И сейчас у всех жизнь сложилась по- разному. Зачем наблюдать за жизнью тех людей , которые выкладывают не те фото, которые вы хотели бы видеть?
Чтобы было на кого переложить вину за то, что у автора пока нет такой яркой жизни - ишь, праздновать и веселиться смеют
Qorianka• 15 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Та ні) хай собі живуть як хочуть. Суть питання - яка мета таких публікацій?
Хотят и публикуют, имеют право. Точка
Gvenna• 15 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я просто обурена. Ледве стримую сльози. Та якщо вам так весело і у вашому житті нічого не змінилося, навіщо дратувати інших? Мені гріх жалітися. Деякі міста взагалі відновленню не підлягають, але ці фото щасливого життя та розкоші мені здаються трохи недоречними в наш час…
Простіше відписатись ніж зрозуміти. Читайте групу ВПО вашої нинішньої громади. Отам ваші справжні сестри по життю. А не в святкових акаунтах.
Можливо, колись ви станете більш товстошкірою і не будете так реагувати. А поки що вимикайте ті соцмережі нахрін.
РойЛеля• 15 августа 2023
Взагалі думаю соц мережі то зло. Як добре ми жили без них колись
Леді_в_пледі• 15 августа 2023
Вам було б краще, якби ви заходили в соцмережі, а там тільки війна/збір/поранення/смерть/розбитий будинок і вбита сім´я? Тоді вам було б норм?
Анна_Бель• 15 августа 2023
Люди не мають права на життя?
Оксана-004e• 15 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Ябв Ніцці той подрузі згадала про пудру 🤣
А я бы не повела после ее слов, то не подруга
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляAnnetka_100
Дружіть краще зі мною, я б вас ще й нагадувала, і укладку б зробила, і блузку ділову б гарну поносити дала б.
🤣, звісно будете на словах і після того як почули про Ніцу
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляRianalady
Цікаво, що одні і ті ж фото викликають таку різну реакцію: хтось підтримує, комусь байдуже, а хтось обурюється як автор. Можливо причиною роздратування є те, що ці люди з фото транслюють події та емоції, які ви теж хочете, але зараз не можете втілити, або ж не дозволяєте собі їх втілити. І оце ілюстрація власних бажань ( можливо підсвідомих) іншими людьми викликає негатив.
Не згодна
Angelika93• 15 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Автор, навіщо ви свій час і енергію витрачаєте на ті соцмережі? От що вам дає та злість?
Ангел сошедший с небес• 15 августа 2023
Ответ дляQorianka
Та автор просто хоче пересвідчитися, що не дарма там страждає, може лишила тут когось та совість гризе. Думала яка молодець, що виїхала, рятуючись від страшної долі, жахів війни та злиднів. А тут хтось має нахабство іноді радіти, жити, працювати, відпочивати. От якби по підвалах без води та їжі сиділи всі, як тіні ходили, та у вікно стрибали від безвиході, то автор би знала заради чого там терпить незручності. А так ..і рибку з´їсти, і на * сісти. Та поки просто сидить, без рибки) от і мається, бідолашна