Olga-lyubimaya• 14 августа 2023

Заспокойте мене. (Свята у війну)

Так склалось життя, що ми ВПО. Коли повернемось додому та нарешті обіймемо батьків одному Богу відомо. Умови для життя не ідеальні, допомоги немає, працюю, емоційно та фізично непросто.
Відкриваю будь-яку соціальну мережу і кожен день дивлюсь ІДЕАЛЬНІ свята та фотосесії людей. Реальних, знайомих. То вони для дитини щось роблять, то хрестини, родини, іменини, то в них річниця весілля… наймають фотографів, ресторанів, тамаду, столи валяться від розкоші та дорогих страв, жінки із зачісками, танці 😱
В цих родин війни немає? Це типу норм фото такі публікувати? НАВІЩО???😭
Атрика• 15 августа 2023
Війна всюди в Україні.Люди намагаються жити , зберегти свій психічний стан.Я розумію,що Вам важко. У кожного свій спосіб ,як пережити це пекло.

nataangel• 15 августа 2023
Ви з 14 року нічого не святкували і не виставляли фото?
Seehund• 15 августа 2023
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Та автор просто хоче пересвідчитися, що не дарма там страждає, може лишила тут когось та совість гризе. Думала яка молодець, що виїхала, рятуючись від страшної долі, жахів війни та злиднів. А тут хтось має нахабство іноді радіти, жити, працювати, відпочивати. От якби по підвалах без води та їжі сиділи всі, як тіні ходили, та у вікно стрибали від безвиході, то автор би знала заради чого там терпить незручності. А так ..і рибку з´їсти, і на * сісти. Та поки просто сидить, без рибки) от і мається, бідолашна
У нас с подругами своя телеграмм группа, все по разным городам и странам, кто-то в Украине остался, все выставляют фото, все нормально относятся. Я была с детьми в историческом музее, всем было интересно посмотреть на фото игрушек 20-30-х годов.
Руда Сова• 15 августа 2023
Боже, как де достали такие нытики, как вы, автор! Они повсюду, смотрю. Вам заняться больше нечем, кроме как ныть, что кто то живет полноценно? Займитесь оучше улучшением качества своей жизни и не войте от зависти
Soufit• 15 августа 2023
Ответ дляБеточка
Автор, вам дійсно гріх жалітися. Якщо у вас в житті ще є час на розглядання в соцмережах чужих фото, то не все так погано. Бо коли реально погано - сидиш собі в своїй шкаралупці і тобі байдуже, що там за вікном у сусіда. Відчуваєш себе не людиною, а маленьким равликом, який не хоче визирати назовні.
Мене от один момент турбує. Червоною ниткою по темі посту - ’мені погано, то хай всім буде погано’. Я такого не розумію. Психіка не витримує постійних ’чорних кольорів’. Те, що люди запостили радісне фото, не означає, що їм не болить. І поки ви дратуєтесь, хтось інший гляне на фото і втішиться, що його друг/подруга не падає в затяжну депресію.
Навіть у військових є час на розглядання стрічки соцмереж. І вони все частіше записують звернення, щоб гуляки мали совість і згадали що війна ще триває.
По відео з гульбищ не видно що у тих хто там веселиться, в душі. Люди бачать загальну картинку. І виглядає це так, ніби пів країни воює, волонтерить, чекає ´плюсика´ від чоловіка, сина чи батька, а другі пів країни живуть на повну, і війна їх не стосується. Хоча, можливо вони у вільний від танців час, донатять обома руками))
Руда Сова• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Спочатку їм трохи соромно, але вони хочуть поділитися щастям.

Потім вони викладають в соціальні мережі фото, але в перемішку з воєнними новинами, щоб не так соромно.

Потім життя становиться більше, фоток і відко теж, про війну все менше.

Потім звикають.

Особливо якщо зі знайомих і рідних ніхто не воює.

В мене в житті був період, коли я навіть хлібину не могла собі дозволити і жила в хостелі. Тоді багато знайомих теж кидали ті всі розкішні сторіз, а одна подруга не дала покупатись в неї дома, коли в мене не було води, бо хатина в мене була в селі без водопроводу. А мені на співбесіду треба було… Або як я попросила в неї пудру, бо в мене від стресу була шкіра страшна, а вона сказала, що пудра дорога і вона не хоче щоб я занесла якусь заразу в ту пудру.

В цьому році я возила цю подругу в Ніцу.

Але я вас розумію. Коли в душі скребуть коти, а твої знайомі веселяться, все в них добре - це завжди важко.
Ну пудра и правда средство индивидуальное, и это негигиенично-пользоваться чужой, тем более если у вас проблемы с кожей. Сами бы могли об этом подумать
Ангел сошедший с небес• 15 августа 2023
Ответ дляSeehund
Ну то нормальні люди. У мене також є друзі, що були закордоном, містом гуляли, в музеї ходили, ділилися цікавим, то ч за них тільки раділа, і трохи відволікалася. А були тут біженці, які розказували, що нам і манікюр не можна робити, і волосся фарбувати, бо це вибивається з їхньої картини про війну.
Annetka_100• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
🤣, звісно будете на словах і після того як почули про Ніцу
Слухайте, я сама можу запросити дівчину в Англію і Нормандію. Ну ви смішна. Ніхто серйозно такі пропозиції не сприймає. Це як то кажуть ’фігура речі’. Я просто описала як то буває, коли стосунки дійсно дружні, наприклад з моїми подругами.
ksusha1155• 15 августа 2023
Комусь важко, комусь ні, змиріться, життя РІЗНЕ у всіх, незалежно від воєн, катаклізмів. Концентруйтесь на собі.

Манюнайтед• 15 августа 2023
Блогеры вообще новые тачки дооогие покупают и шумно празднуют,что будем делать с ними?
Soufit• 15 августа 2023
Загалом тема показала, що в розумінні більшості життя - то п´янки-гулянки. Інакше їм не живеться. Сімейні цінності вже не в моді?
murmurik• 15 августа 2023
Ответ дляSoufit
Вам с авторм по пид ручкы надо вщяться и пакетик семок.
O-livе• 15 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Виставляти якісь такі події на показ вважаю дещо неправильним, бо це засіває відчуття інших, можливо. Але влаштовувати якісь свята вважаю цілком нормальним, люди хочуть жити, попри війну, це нормально.
Насчёт не выставлять таких фото - не совсем согласна.
Это и в мирное время тогда нужно жить по этому принципу. Здоровые люди не должны выставлять своих фото - потому что это задевает чувства больных.
Семейные фото нельзя выставлять - потому что это задевает чувства матерей-одиночек. И т.д. и т.п.
Jhenya_Sh• 15 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Гучних святкувань, концертів, гулянок ні.
Как жить тем, у кого профессия связана с концертной деятельностью? Если не будет концертов, чем им зарабатывать?
Kittu2008• 15 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Навіщо так психічно знущатись з інших?? Це в кайф показувати, що ти можеш собі придбати нове авто зараз? А хтось отримує копійки, але на ЗСУ перераховує… я вже нічого не розумію…
Так отпишитесь от них и все. Вас бесить не будет
Kittu2008• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Так, бо жара була страшенна, я просто сиділа в готелі)))

Але людина порадувалась, та і я люблю подругам дарувати всякі подарунки.
Она вам не подруга
Kittu2008• 15 августа 2023
Ответ дляМанюнайтед
Отписываться, чтобы не зарабатывали на наших просмотрах, захейтить так, чтобы от горя удалили страницу )
dashacheh• 15 августа 2023
Автор, я тоже ВПО. Тоже много работаю, устаю, условия жизни тоже не лакшери. Да, хреново, да, хочется домой. Но жизнь продолжается. Не надо ныть! А то депрессия Вас так накроет, что попробуй из неё потом выберись. Я до января месяца каждый месяц думала, что вот-вот и вернемся. Но случался очередной прилёт в мой город, и меня накрывало. Потом я просто решила не думать о том, когда я вернусь домой, и жить, просто жить дальше. Вы даже не представляете, насколько мне стало легче на душе. Я живу со своей семьёй, работаю, по возможности ходим погулять в ТЦ, кафе, заказываем доставку чего-то вкусненького. Вот в сентябре дочка пойдёт в школу на новом месте. Надо жить дальше, ибо не известно, сколько ещё это всё продлится. Из Вашего поста сложилось впечатление, что Вы чувствуете себя жертвой. Не надо! Это Вам не поможет! Живите и Вы, как живут люди! И ни в коем случае не осуждайте их за то, что они живут жизнь!
Беточка• 15 августа 2023
Ответ дляSoufit
У військових були різні звернення. Деякі звернення були з посилом ’життя продовжується’. А судити по загальній картинці, то, вибачайте, кожен судить ’в міру своєї розбещеності’.

Qorianka• 15 августа 2023
Ответ дляO-livе
Ох, с этими задеваниями чувств многие перегибают палку уже, скоро дышать нельзя будет, чтобы чьи-то чувства не задеть
Soufit• 16 августа 2023
Ответ дляБеточка
Мені ось це звернення дуже подобається