Olga-lyubimaya• 14 августа 2023

Заспокойте мене. (Свята у війну)

Так склалось життя, що ми ВПО. Коли повернемось додому та нарешті обіймемо батьків одному Богу відомо. Умови для життя не ідеальні, допомоги немає, працюю, емоційно та фізично непросто.
Відкриваю будь-яку соціальну мережу і кожен день дивлюсь ІДЕАЛЬНІ свята та фотосесії людей. Реальних, знайомих. То вони для дитини щось роблять, то хрестини, родини, іменини, то в них річниця весілля… наймають фотографів, ресторанів, тамаду, столи валяться від розкоші та дорогих страв, жінки із зачісками, танці 😱
В цих родин війни немає? Це типу норм фото такі публікувати? НАВІЩО???😭
AnnaSk1• 14 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Спочатку їм трохи соромно, але вони хочуть поділитися щастям.

Потім вони викладають в соціальні мережі фото, але в перемішку з воєнними новинами, щоб не так соромно.

Потім життя становиться більше, фоток і відко теж, про війну все менше.

Потім звикають.

Особливо якщо зі знайомих і рідних ніхто не воює.

В мене в житті був період, коли я навіть хлібину не могла собі дозволити і жила в хостелі. Тоді багато знайомих теж кидали ті всі розкішні сторіз, а одна подруга не дала покупатись в неї дома, коли в мене не було води, бо хатина в мене була в селі без водопроводу. А мені на співбесіду треба було… Або як я попросила в неї пудру, бо в мене від стресу була шкіра страшна, а вона сказала, що пудра дорога і вона не хоче щоб я занесла якусь заразу в ту пудру.

В цьому році я возила цю подругу в Ніцу.

Але я вас розумію. Коли в душі скребуть коти, а твої знайомі веселяться, все в них добре - це завжди важко.
А навіщо ви її возили після того як вона так вчинила з Вами?(

Живанши• 14 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Я заплатила за всі квитки, готель, їжу) В неї з собою було 0 гривень. Навіть за роумінг заплатила на сім карту)

А зараз сижу, згадала ту пудру нещасну, ту воду, в якій не дозволили помитись… Та й думаю, може, пішла б вона нахер?.. Чи звозила б вона мене в Ніцу?
Ну не в обиду, но Вы лоханулись😏
mamarama• 14 августа 2023
Не знаю, зачем.
Видать, отбитые наглухо.

У меня таких нет.
Даже если и празднуют, то на всеобщее обозрение не выставляют.
Kusalochka• 14 августа 2023
Да, нормально. Я вот, например, фигею с тех, кто выехал и бросил родителей. Я бы так не смогла. А праздники стараюсь устраивать почаще. Война все таки. Мне тоже нужен позитив, а не только пасти в ТГ сколько сушек вылетело и нас бомбить сейчас готовятся.
Aishiteru• 14 августа 2023
Ответ дляAnnaSk1
Смішно, але хотіла її порадувати, в неї була депресія, хотіла підтримати. Забула все погане. А ось згадала зараз, скільки підлості насправді було від неї, і крепко задумалась. Я просто маю дуже погану память… Згадую якось зненацька.
Odilie• 14 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Навіщо так психічно знущатись з інших?? Це в кайф показувати, що ти можеш собі придбати нове авто зараз? А хтось отримує копійки, але на ЗСУ перераховує… я вже нічого не розумію…
Так Вас никто не заставляет смотреть, верно? Но Вы смотрите, рассматриваете, возмущаетесь и создаёте тут тему... А ведь могли испечь шарлотку к чаю или пойти погулять в парк, со своей семьёй.
Aishiteru• 14 августа 2023
Ответ дляЖиванши
Ну не в обиду, но Вы лоханулись😏
Так, бо жара була страшенна, я просто сиділа в готелі)))

Але людина порадувалась, та і я люблю подругам дарувати всякі подарунки.
oksi-71• 14 августа 2023
ну вспомните ВОВ, вернее фильмы или хронику. Так же, кто мог, справляли праздники, дни рождения. Просто тогда не было телефонов, соц. сетей.
Война не повод, отказаться от жизни. Это по началу, все было страшно, непонимание, непринятие, слезы... Сейчас уже полтора года идет война. Дети растут, их тоже хочется радовать.
Понято, что я не про тех, у кого смерть или ранения в семье.
Retu• 14 августа 2023
Бо життя триває і вони не постраждали, їхні будівлі цілі та робота працюється, є гроші. Не засуджуйте, ви не знаєте всієї правди про ті сім‘ї

Живанши• 14 августа 2023
Ответ дляAishiteru

Та що Вас не пустила помитися, то не подруга
Aishiteru• 14 августа 2023
Ответ дляЖиванши
Я теж не ідеал, маємо що маємо)
Красотка Дениза• 14 августа 2023
Обнимаю вас.Наверное, меня бы это тоже раздражало. Но у меня нет такого в соцсетях. Закройте неприятные вам профили,в чем проблема ? Мы все сейчас очень ранимые( большинство, во всяком случае), себя нужно беречь,потому что нам ещё быть сильными быть долго. Я себя сознательно берегу и избегаю всего ,что меня может вывести из равновесия( вот с Советчицы только уйти не могу пока))) Всем сил и добра.
ptica• 14 августа 2023
Ответ дляmarata
Я не заможна еліта, я теж виставляю фото, просто для себе - з відпустки, з прогулянки містом... Я працюю постійно, доначу, нікуди не виїжджала, мої рідні й друзі воюють і вони теж підкреслюють, що треба жити далі. То навіщо мені ховатися в мушлю, щоб дах поїхав від усього? (
Я вибрала доя себе стратегію скромних свят, мені норм. Рідні зібралися без надміру, танців, гульок.
В сб за вікном рок музика, рок концерт у місті на підтримку ЗСУ, донати...
Я не хочу це чути і бачити.... пір під час війни....
Все неоднозначно
Kusalochka• 14 августа 2023
Очень интересно, вот совсем недавно лживая страдалица наращивание волос интересовалась))) всегда весело пролистать темы лицемерок. Ах, ну патлы в войну - это же совсем не то, что ребёнку ДР устроить
Janeke_in_UA• 14 августа 2023
Честно, так все достало и каждый день воспринимается как последний, что сейчас реально тратим деньги больше на эмоции, чем на что-то материальное. Все с ног на голову перевернулось. Были впо, не знали будет ли куда возвращаться, так как город обстреливался оооочень. И просто хотелось отвлечься.
Retu• 14 августа 2023
Ответ дляAishiteru

І я про те саме подумала, вона навряд чи вам подруга, якщо так поступила, коли ви потребували допомоги. Мене дивує, що ви досі вважаєте її подругою , ви заслуговуєте на краще ❤️
FluffuRana• 14 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Та я ж не проти. Навіщо це публікувати? Щоб що? Показати що їхніх чоловіків ніхто не чіпає? Що вони всі заможні? Еліта?
Моя кума і подруга нещодавно виставляли фото (окремо одна від одної), з чоловіками, з відпочинку, щасливі, веселі. Але є одна деталь. Обидва чоловіки воюють, з перших днів, обидві сім´ї не знають, чи буде ще можливість щось відсвяткувати разом.... А по фото цього не скажеш...
marata• 14 августа 2023
Ответ дляptica
Все неоднозначно
Я взагалі нічого не святкую ) Мені краще на поїздку витратити, ніж на натовпи родичів на день народження. Але я нічого не маю проти того, що до 24.02 приносило нам радість. Бо зараз ми без цих моментів не втримаємо дахи (
lisulya• 14 августа 2023
Війна є. Але миминулого року дитині 10 років святкували в кафе. Бо це її перший ювілей. Бо русня не має права відбирати у моєї дитини свята, життя. І я буду робити максимально все, щоб її дитинство було максимально наближене до нормального щасливого дитинства.
І в кінці кінців тому, що може далі ми не матимемо грошей робити їй ті свята, то поки є можливість, то й робитимемо.

Aishiteru• 14 августа 2023
Ответ дляRetu
Дякую вам 🤍
Karamelka-Ольга• 14 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я просто обурена. Ледве стримую сльози. Та якщо вам так весело і у вашому житті нічого не змінилося, навіщо дратувати інших? Мені гріх жалітися. Деякі міста взагалі відновленню не підлягають, але ці фото щасливого життя та розкоші мені здаються трохи недоречними в наш час…
А ви з якого міста?
Олимпиада80• 14 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Та клуби працюють Київ гуляє, а ви ще думаете, он в Одесі туристи всі гуляють, приєднуйтесь гуляйте.
Так, як гуляє Львів, ніде не гуляють. І це нормально.
Але вони і воюють.
Wendy Rhoades• 14 августа 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
то відпишіться від них, і не будуть вас дратувати.
dajkiri-irina• 14 августа 2023
И что? Я впо с 2014, не знаю,когда обниму маму ,а папу уже никогда( До 24.02.22 у всех было все отлично,фотосессии,отдых и т.д. Вот и все,я живу с этим 9 лет
Ya tyt• 14 августа 2023
Мій тато - музикант, сестра - ведуча на святах. Батько зараз майже кожен день працює. Перші весілля від початку повномасштабної проводили військовим, а далі люди почали тихенько святкувати. До речі, більше дитячих Днів народжень замовляють. Але шумних гулянь до ранку вже немає. Прикордонна область.
І з 2014-го все менше замовляли виїзних церемоній російською.
автор Olga-lyubimaya • 14 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Це правда. Я питала. А що в цьому такого? Після пологів лізе волосся. Мене цікавила ця тема. Дізналась ціну, передумала нарощувати. А чому я «лжива» я так і не зрозуміла🙄
автор Olga-lyubimaya • 15 августа 2023
Ответ дляlisulya
Дякую за ваш погляд
сладкий_ноябрь• 15 августа 2023
А я радію, що люди продовжують жити в умовах війни. Народжують дітей, одружуються, їздять на відпочинок і тд,
Це ж чудово. І абсолютно не означає, що вони не відчувають, не знають що таке війна і не переймаються війною.
Фото в соц мережі то лише частина того, що ви бачите. І за тими посмішками можуть стояти купа безсонних ночей, стресів, хвилювань.
Вера15• 15 августа 2023
Я і до війни пишних свят ніколи не робила, тільки вдома з тортиком. Діти виросли теж без цих дитячих кімнат і кафе, і без надутих шаріків і цифр з квітами. Нам так добре.
Annetka_100• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Дружіть краще зі мною, я б вас ще й нагадувала, і укладку б зробила, і блузку ділову б гарну поносити дала б.