Вообще не факт• 15 августа 2023
Це сивина? Фарбувати волосся?
Нещодавно почали зʼявлятись по одному сиві волосини.
Особливо не звертала на них уваги. А ось сфотографувала себе на фронтальну камеру, дивлюсь, а я дійсно сивію(
Чесно кажучи, коли в дзеркало дивлюсь, не помічаю такого відтінку волосся.
Воно ніби й не все сиве, але стало якесь не таке, як раніше (
Волосся ніколи не фарбувала (один раз мілірування робила ще в університеті).
Вже пора фарбувати волосся?
Вообще не факт
• 15 августа 2023
Порадьте, будь ласка, якою краще фарбою для мого волосся?
Чи довіритись перукарю ?
Вообще не факт
• 15 августа 2023
Помітила, що волосся стало жорсткіше та й заплутується постійно.
Вообще не факт
• 15 августа 2023
Розумію, що як почнеш - потрібно фарбувати постійно. Так хотілось відтягнути цей момент, але, певно, час настав )
Дама_с_коготками• 15 августа 2023
седая и не крашусь. отросшие корни считаю уродливыми.
а седина - это естественно.
Цвірінь• 15 августа 2023
Сорі, але по фотці ніфіга не видно)
Але в мене така ж історія.
Сиві волосини почали вилазити й дуже бісити.
Зробила еіртач, щоб кожен місяць не фарбуватися.
А скільки вам років, якщо не секрет?
Але в мене така ж історія.
А скільки вам років, якщо не секрет?
Вообще не факт
• 15 августа 2023
Ответ дляЦвірінь
Сорі, але по фотці ніфіга не видно)
Але в мене така ж історія.
А скільки вам років, якщо не секрет?
Але в мене така ж історія.
А скільки вам років, якщо не секрет?
Мені майже 37, а Вам?
Почитаю про еіртач.
Вони й вживу такі, незрозумілі. З одного боку дивишся - ніби все нормально, а з іншого - пробиваються сиві волосини
Почитаю про еіртач.
ША! я прийшла!• 15 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Мені майже 37, а Вам?
Почитаю про еіртач.
Автор вам повезло, що тільки почали сивіти, мені 40 я вже як сніг
Доктор Варвар• 15 августа 2023
З 19ти років фарбуюсь в блонд. Коли почала сивіти - навіть не помітила )))
Ширли-Мырли• 15 августа 2023
Если одна прядь, можно не красить. Если красить, я за мелирование, отросшие корни будут незаметными
Вообще не факт
• 15 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Так. Моя мати вже у 27 років була повністю сива.
В багатьох знайомих сивина вже у 25 проявлятись почала (
КучМала• 15 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
По фото сивини шоб так дуже, то й не видно. Але Ви сфотографуйте ще себе зверху. Бо була в мене така історія, що говорили з подругою за сивину, і от вона каже, що їй пощастило і в неї сивини майже нема (те, що вона бачить в дзеркалі прямо). А я на голову за неї вище і точно бачу, що є
Пиши-пропало• 15 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Мені майже 37, а Вам?
Почитаю про еіртач.
сейчас лето, волосы выгорают + фото сделали, может свет так падает и выглядит седым?
Цвірінь• 15 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Мені майже 37, а Вам?
Почитаю про еіртач.
Мені 31 всього лиш :(
До війни це було якихось 1-2 волосини, а за півтора року війни стало вже більше. І дитина, котрій майже три, теж внесла свою лєпту )