Варена цибуля• 18 июня в 18:18
Як СУПЕР ШВИДКО злити воду - несіть сюди свої поради...
Я тиждень лікувала горло, десь протягнуло і відповідно ганяла чаї кожну годину. А на суботу мене раптово покликали на святкування - треба бути в формі та без набряків, терміново. Як злити цю воду?
*Лімфоміозот мені не можна, була колись два рази спробувала і шлунок погано реагував.
Давайте ваші прям самі дієві й перевірені методи.
Говорю-балакаю• 18 июня в 18:20
что-то мочегонное выпить. Лимфомиазот - фигня, это гомеопатия, которая ничего не делает
Варена цибуля
• 18 июня в 18:21
Ответ дляКидстаффовка
Сечогінне прийняти
А від нього є побічки? Щоб не тошнило бажано
Кидстаффовка• 18 июня в 18:25
Ответ дляВарена цибуля
У мене немає. Фуросемід приймаю, коли набряки ( чогось солоного переїм і води багато п´ю).
Джем Шакіри• 18 июня в 18:25
Ответ дляВарена цибуля
Ничего от него не будет
Лучше пить на ночь, тогда организм расслаблен и препарат лучше работает
Виправлялочка• 18 июня в 18:26
Ответ дляДжем Шакіри
Ничего от него не будет
Зачем вы глупость советуете? Она через полтора часа начнёт обсыкаться. Никто его в ночь не пьёт
ХаДиДиШь• 18 июня в 18:35
Ответ дляТоска в носках
у вас набряки від звичайного пиття?
теж не зрозуміла що за ’ситуація сос’ із звичайними чаями...
Бабайко• 18 июня в 18:36
Ответ дляКидстаффовка
Молокочай
ХаДиДиШь• 18 июня в 18:37
Ответ дляДжем Шакіри
Ничего от него не будет
Вночі виробляється антидиуретический гормон вазопресин котрий як раз утримує утворення сечі і затримує воду. Тому сечогінне на ніч це щось типу ’обігрівач і холодильник - хто кого?!’
Варена цибуля
• 18 июня в 18:38
Ответ дляВиправлялочка
Варена цибуля
• 18 июня в 18:39
Ответ дляТоска в носках
у вас набряки від звичайного пиття?
дууууже багато пила і чай і воду, бо горло ж нило і пересихало
Виправлялочка• 18 июня в 18:46
Ответ дляSweet_Cat
дівчата,я недавно з метою скинути 1 кг,випила 2 табл фурасеміда на ніч (вага 67 кг). На ранок було дуже погано-голова крутилася так,що не могла встати з ліжка. Ледь не втратила свідомість. Це симпотоми зневоднення.
Тому фурасемід не раджу.
Але це мій досвід.
Тому фурасемід не раджу.
Але це мій досвід.
Потому что нужно было хотя бы электролиты параллельно выпить
Новопоштинская• 18 июня в 18:49
Ответ дляДжем Шакіри
Ничего от него не будет
Что плохого вам сделала автор шо вы ей на ночь Предлагайте мочегонку выпить
Новопоштинская• 18 июня в 18:51
Ответ дляВарена цибуля
Теперь пейте обычную воду только тёплую~40° она пройдёт транзитом через почки и заберёт всё что накопилось
Новопоштинская• 18 июня в 18:52
Ответ дляSweet_Cat
Тому фурасемід не раджу.
Але це мій досвід.
Тому фурасемід не раджу.
Але це мій досвід.
А чо только 2 таблетки выпили?
ВЫВсеВрете• 18 июня в 19:30
Ответ дляSweet_Cat
Тому фурасемід не раджу.
Але це мій досвід.
Тому фурасемід не раджу.
Але це мій досвід.
Яд или лекарство определяет ДОЗА
З царем в голові• 18 июня в 19:32
Ответ дляДжем Шакіри
Ничего от него не будет
Мочегонное никто на ночь не принимает,только утром
Бабайко• 18 июня в 19:32
Ответ дляSweet_Cat
Тому фурасемід не раджу.
Але це мій досвід.
Тому фурасемід не раджу.
Але це мій досвід.
Аналогично. Никому его не советую.
Новопоштинская• 18 июня в 20:48
Ответ дляSweet_Cat
ну я спочатку одну таблетку випила
але наче ефекту особливо не було
то я ще одну випила))
але наче ефекту особливо не було
то я ще одну випила))
Прикольно. Ну там же инструкция есть вы вообще бесстрашная