Голена блондинка• 15 августа 2023

Отходняк от колоноскопии сильно ли плохо было?

После наркоза, как вы себя чувствовали? Нужна ли вам была помощь после колоноскопии? Сильно ли плохо было?
Щебетуха• 15 августа 2023
Нет.Ничего не не было.

Кому там слова не давали• 15 августа 2023
Як нічого не було. Їсти тільки хотіла.
So_so• 15 августа 2023
Нет. Как будто ничего со мной вообще не было.
Ло Шарик• 15 августа 2023
Абсолютно нормально, можливо трохи як з просоння
Відкушу все що стирчить• 15 августа 2023
Нормально, встала и пошла
Госпожа_тамагочи• 15 августа 2023
Почувалась відмінно, сама на таксі додому поїхала. Коли входила в наркоз, жартувала дуже смішно причому англійською, всі реготали в операційній.
emerald_88• 15 августа 2023
Взагалі не погано. Наче прокинулась. Це ж не той наркоз, від якого раніше глюки ловили.
kseni ya• 15 августа 2023
мені було погано, як заторможена. поїхала на роботу потім, але була чумна. краще додому, відлежатись
Попа как у Кардашьян• 15 августа 2023
Було лише сильне здуття,навіть з больовими відчуттями. А на рахунок наркозу,то взагалі ніяких наслідків- встала й пішла

Goku5927• 15 августа 2023
Мене довго хилило в сон, не могла прокинутися й зібратися з думками.
Хома з пастою• 15 августа 2023
Лежала, пукала і дивилися як ластівки літають. Вставати не хотіла, бо в корідорі жарко, а в палаті прохолода . Прийшла медсестра і сказала, що я вже лежу 10 хвилин , а там чоловік переживає. Так що все добре. Реально я 3 роки збиралася зробити колоноскопію, бо боялася, а вишло , все просто.