Najat• 15 августа 2023

Можно провезти чужий паспорт через польский кордон?

Буду їхати автобусом, кажуть що там перевіряють всі речі, знайома сказала, що можуть виникнути проблеми, якщо знайдуть, можуть навіть забрати паспорт. Спитала у знайомої нотаріуса, вона не впевнена що можна. Можливо потрібна довіренність? Не хочется ризикувати(
Natali25• 15 августа 2023
та сховайте десь і не робіть стурбований вигляд

Solly85• 15 августа 2023
Никто Вас досматривать не будет, ездили с кучей документов - никому никакого дела до них не было
автор Najat • 15 августа 2023
Ответ дляNatali25
куди краще сховати? кажуть що перевіряють геть усе
Черноморская ривьера• 15 августа 2023
Ответ дляNajat
карманы выворачивают и в лифчик лезут?
Natali25• 15 августа 2023
Ответ дляNajat
Хто таке каже? В особисті речі покладіть,косметичку чи пакет з вашими документами,або тримайте біля себе,в кишені одягу.Головне,не робіть переляканий вираз обличчя)
До речі,я постійно вожу з собою мамині документи,її укр.паспорт і ніхто ніде мене не обшукував
автор Najat • 15 августа 2023
Ответ дляNatali25
Дякую!
ВасилисаБулгакова• 15 августа 2023
Я провозила в октябре прошлого года

Услада• 15 августа 2023
Ответ дляNajat
Дякую!
Нічого не буде, просто покладіть в сумку, нікому той паспорт не потрібен.