И.О. человека• 15 августа 2023
Англійська....
Дівчата, таке питання. Мені потрібно вивчити англійську. Базових знань майже не залишилося, нажаль. Гроші і час у мене є. На курсах мені дали тести на визначення мого рівня. Результат - навіть А 1 не підтвердили. Я реаліст, це дійсно так, мало що пам´ятаю зі шкільної програми, про що відверто сказала на курсах (індивідуальних і не дешевих).
Але на першому занятті викладач дав мені матеріали на рівень А2...При чому з другого заняття (тобто перші 3 уроки ми просто пропустили).
Мені складно капець як. Бувають тексти, де я 70 відсотків слів не розумію, перекладаю їх сума, записую в словник, вчу.
Питала, чому саме з А2 почали, коли в мене і А1 немає. Сказали, що в голові обов´язково щось вспливе, ми поступово все повторимо.
Але я ні тексти повністю не розумію, ні граматику.
Ваша думка. Реально потрібно було починати з А2 і викладач правий, чи це таки пагана ідея?
Посудомойка• 15 августа 2023
Начинать надо с самого начала и мой Вам добрый совет - не с курсов, а с индивидуальных занятий. Пробовали - знаем. Мноооого денег и времени потеряно впустую. Реальные знания и способность говорить у меня появились только благодаря очень толковому репетитору и занятиям один на один.
И.О. человека
• 15 августа 2023
Ответ дляПосудомойка
В мене також заняття один на один. Але я не розумію, чому ми не з початку почали. Наполягати з початку? Я не розумію, що я вчу((( Ні граматику, чому так речення побудоване, слів тільки 30 відсотків розумію((
Як міряти?• 15 августа 2023
Як викладачка англійської, раджу починати з індивідуальних занять, щоб закласти базу без помилок, скажімо. Викладач буде чути лише Вас і виправляти. Потім зможете займатись і самостійно.
И.О. человека
• 15 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
В мене індивідуальні заняття. Але бази в мене немає((( А почали ми відразу з А2...
Посудомойка• 15 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Да, настаивайте и просите, чтобы разжевали и объяснили
Як міряти?• 15 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Треба починати з А0.
Переходьте до наступного заняття тільки коли не залишилось жодних питань із попереднього.
И.О. человека
• 15 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
Треба починати з А0.
Я дибілкою себе почуваю((( Я не розумію, що мені робити з цим домашнім завданням(((
Викладачу казала, що я нульова, але почав з А2. Міняти викладача? Чи казати як є, що я не розумію, і хочу почати з початку? Порадьте, будь ласка
Як міряти?• 15 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Раджу змінити викладача.
Це він має від початку сам визначати, що Вам потрібен А0-А1. Ці найперші кроки є надважливими.
Як міряти?• 15 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Вам має бути зручно і комфортно, без тиску.
Це мова, це природні навички, їх реально набути.
И.О. человека
• 15 августа 2023
Дякую, любі мої! В мене заплачено на місяць вперед. Чи починати з А1, чи нехай повертає гроші, так?
Ласкове телятко• 15 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
Ви надаєте уроки англійської?
Як міряти?• 15 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ви надаєте уроки англійської?
Так.
Набираю зазвичай на початку навчального року, вересень-жовтень, і потім із цими людьми працюю.
Окрім англійської, ще викладаю іспанську, українську.
Зоряний Шлях• 15 августа 2023
Мій досвід - слухайте дитячі пісні на англійській, співайте, вчіть ті слова. Додатково ще додаток English galaxy чи англійська по плейлистах на ютуб. Прогрес буде набагато швидше
Попельшка• 15 августа 2023
Вам потрібен репетитор. Курси дуже результативні з рівнем В1-В2. Тоді вони дадуть Вам реальний результат
Попельшка• 15 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Або міняйте викладача,або наполягайте починати з відповідного рівня
Ласкове телятко• 15 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
Так.
Які у вас ціни еа заняття з англійської для дорослих?
Попельшка• 15 августа 2023
Автор, не погоджуйтесь на такий формат занять. Говоріть з адміністрацією.
Якщо хочете, можу Вам порадити реально крутого репетитора-якість перевищує ціну ( якщо вона ще має вільні місця).
А пізніше підете на курси. Групові. Щоб відпрацювати навички на практиці)
Гравіцапа• 15 августа 2023
Я так прошла первый урок с учителем на определение уровня. Поставили мне какой-то 4 уровень по их системе. Просто потому что я знаю много слов и понимаю, что говорят на англ (смотрю фильмы, программы, сериалы на англ и понимаю 85% сказанного). Но я не говорю! Правила не знаю. Так и сказала учительнице на первом занятии, что это высокий уровень, надо ниже. Она сказала, что ок, перекину вас на 2. В итоге начали с 4 уровня. Всякие упражнения с переводом, с новыми словами мне было не сложно, так как я их знала, а вот времена и так далее, нифига не понимала. Объясняла 2 раза учителю, что я просто знаю много слов и хорошо понимаю, что говорят, но уровень недостаточный именно для этой сложности. Тоже на морозе учитель была, типа все ок, догоните. А у меня тупо пробелы были, приходилось элементарные правила после уроков самой учить и разбираться в них. Написала куратору, что какого я должна это все делать. Уровень не мой, решите вопрос! На следующий урок мне дали нового учителя и в системе мы проходили уже мой уровень.
Я к чему, скажите об этом куратору. Вы платите деньги за обучение, а не за то, чтобы им было удобно.
И.О. человека
• 15 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
За слухання це зрозуміло.
В мене питання саме в заняттях з викладачем, за які я плачу гроші. Я майже нічого не пам´ятаю зі шкільної програми. Я не знаю правила побудови речень, відмінювання дієслів, часів, в мене зовсім немаж словарного запасу і т.п. За кожне заняття в мене по 100 нових слів в словнику, які в такій кількості я не встигаю запам´ятати (за писати і мови немає).
Сходила на два заняття, а домашка в мене така (одне з завдань). Я не розумію її...
Ms. Любмая жена• 15 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
В вашем случае надо надо начинать с а1. Вы английский в школе не учили?
Ms. Любмая жена• 15 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
За слухання це зрозуміло.
Это пипец извините. Я репетитор. Значит репетитор всем пихает одно и то же
Зоряний Шлях• 15 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
За слухання це зрозуміло.
Воно не складне, але якщо відчуваєте, що не тягнете - змінюйте вчителя.
Вище писала не тільки про слухання - English Galaxy й англійська по плейлистах - це саме для відпрацювання і розуміння самих простих конструкцій.
Попадалочка• 15 августа 2023
Так как у вас есть деньги и время - я вам посоветую зарегистрироваться еще и на лингвалео. Есть приложение, но оно какое-то глючное было пару лет назад, не знаю пофиксили или нет. Именно через браузер с ноута/компа.взять для начала премиум на месяц, потом ближе к первому сентября скидки будут, можно и годовой купить, чтоб не париться. Там цена при акциях что-то смешная типа 15 долларов в год...
В общем там есть и программа для изучения по уровням, и, можно отвлечься от их программы и изучать то что вам нужно. Конкретно открывать грамматические курсы, проходить их по очереди постепенно, выполнять задания в самих курсах и закрепление отдельно. По каждой теме пока не дойдет. Так же очень удобный словарь с постоянным повторением слов, и очень большое количество материалов видео и аудиоформата для просмотра/прослушивания и тренировок. Можно даже книги читать - все незнакомые слова сразу можно добавить в словарь для изучения или присто перевести нажав на него
Попадалочка• 15 августа 2023
И, если вам не принципиально и вы будете это смотреть, хотя бы первые 5-6 уроков. Мне они когда-то помогли больше чем все годы в школе и университете https://www.youtube.com/playlist?list=PL66DIGaegedq11MTVVHiMEsMa8sQYIgzj
Ответ дляПопельшка
Доброго вечора. Можете поділитися контактами вчителя з англійської мови будь-ласка?