Боневтікла• 15 августа 2023
Поїхав чоловік в Канаду і забув що у нього є сім´я.
Робили візу всі разом. Але чоловік вирішив їхати спочатку сам, щоб облаштуватися, розібратися що і до чого. Відколи поїхав(грудень місяць) зв´язок був по вайбер і загалом зі мною, бо різниця в часі( діти вже могли спати, коли він йшов з роботи). Десь останні 2-3 місяці почалися постійні сварки, що діти йому не дзвонять, що нам до нього їхати не треба, бо там не так як він уявляв і все таке. Щоб ми їхали в Європу і там облаштовували ся... А тиждень тому, написав мені повідомлення, щоб я йому не писала і не дзвонила, а діти хай як захочуть. Він вирішив почати все з початку, бо повертатись не збирається поки не отримає PR, а сім´я на відстані то не сім´я. Зміни повністю сторінку в фейсбуці, де не має ні мене, ні дітей. Якось так. А я в якомусь шоці, що робити?
Боневтікла
• 15 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Ну, так спросите его прямо- мы разводимся? И подавайте на развод, а что делать, вы ж не заставите его с вами жить, думайте о детях вывозите их
Я вже в ’чорному’списку. Син дзвонив, то він не взяв слухавку. А потім не передзвонивши просто написав що зайнятий. Вже 2 дні.
Ну ниче се• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Прожили 19 років, але завжди був ’з важким’ характером. Тобто або по його або якщо ні, то я якась не така, все роблю на зло і т.д. Але жили, я звикла.
Печально. Але Може то й на краще?
Боневтікла
• 15 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
А чому відразу всі не поїхали?
Сину треба було з університетом вирішити(треба було сесію закрити), а йому дуже захотілося їхати саме в грудні
ХвилювАллочка• 15 августа 2023
Ответ дляПерша на селі
Поїхати до нього з дітьми не варіант?
Може зустрів там вже когось?
А зачем к нему ехать?)
Они ему не нужны уже, там новая любовь, это очевидно
Боневтікла
• 15 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
то, може, це ваш шанс звільнитися від нього і почати більш спокійне і щасливе життя, без отої нервотрьопки
І виходить, що вже 8-9 місяців ви справляєтесь сама, і в вас виходить
Домовтеся із ним щодо допомоги/аліментів і видихайте, що цей неприємний етап скінчується) Нехай надалі буде краще!
Так, життя з ним було не легким, але звиклась, підлаштувалась. Може і буде все спокійніше. Але ж саме зараз тяжко, якось обідно чи що... І що найважче, допомоги не буде! І дітей для нього не існує!
ХвилювАллочка• 15 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
если алименты не будет платить, ему на границе потом сделают тип-топ
Не думаю, что он вернется еще когда-то
ХвилювАллочка• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Это не тяжелый характер, просто вы ему не были нужны никогда, он нашел повод сбежать
Боневтікла
• 15 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
А как выехал ?
Я вже писала, інвалід дитинства(глухота)
ХвилювАллочка• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Понятно, алиментов не будет)
Без Баяна• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Ну жить без него , узнавать как подать на алименты . Моя подруга как то с мужа выбила , он в Майами смылся и там его достали )) платит 400 уе в месяц на 1 ребенка
Кручу хвости• 15 августа 2023
Ответ дляПерша на селі
Поїхати до нього з дітьми не варіант?
Може зустрів там вже когось?
І нашо туди їхати в такому випадку?
Боневтікла
• 15 августа 2023
Скажіть, може хтось знає. Він в Вінніпезі, робота є, працює фул тайм, англійська нульова( через переводчик), в нього є шанси отримати PR, чи приїде через пару років і буде дітям доводити що він супер тато, і що то все було заради них і все в цьому дусі
Амбасадор щастя• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
А як син йому дзвонив, якщо в чоловіка глухота? це якась вибіркова глухота, для военкомату?
Баба на горошині• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
не Канада, а якась чорна діра для чоловіків)
У мене подруга з тієї ж причини розлучилась з чоловіком.
Він також поїхав у розвідку)) підготувати плацдарм так би мовити)
Гола з конопель• 15 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Які виплати,на дітей в Канаді?
После 18 месяцев проживания узнаете. Еще зависит от провинции и доходов семьи.
Відкушу все що стирчить• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Разводитесь по горячим следам. Иначе потом вдруг что, то даже квартиру не сможете продать без него. Ни вписать никого, ни выписать. У нас такая ситуация у соседки была.
Працівниця року• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Ну там курсы есть. Потом надо год отработать официально
Гола з конопель• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Английский выучит, бабу найдет... Нахрен ему обратно приезжать? Чтобы что?
Каркуша Клара• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Небось так и планировал...
Боневтікла
• 15 августа 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
То він глухий же ж не на 100%. Апарат стоїть на одному вусі, а друге чує, якщо динамік телефона на всю.
Боневтікла
• 15 августа 2023
Ответ дляБаба на горошині
І як вона це все пережила?
Боневтікла
• 15 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Квартира моя, він навіть не привисаний
Ответ дляБоневтікла
Квартира моя, він навіть не привисаний
Ну это хорошо. Все равно разводитесь. Ему алименты там присудят. Узнайте куда обратиться.
Каркуша Клара• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
А сколько детям? Сын я так поняла взрослый
Боневтікла
• 15 августа 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Сину 19, дочці 13
Каркуша Клара• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Сину 19, дочці 13
Надо что-то придумать с алиментами все-таки, поузнавать, может можно как-то подать
Баба на горошині• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
І як вона це все пережила?
у них це довга історія була, вони більше 2-х років жили на відстані. Вже дуже віддалились один від одного.
Пережила по-різному, чоловік показав себе справжнім мудаком.
Але зараз у них все добре, з дітьми в Європі, збирається заміж)