Боневтікла• 15 августа 2023

Поїхав чоловік в Канаду і забув що у нього є сім´я.

Робили візу всі разом. Але чоловік вирішив їхати спочатку сам, щоб облаштуватися, розібратися що і до чого. Відколи поїхав(грудень місяць) зв´язок був по вайбер і загалом зі мною, бо різниця в часі( діти вже могли спати, коли він йшов з роботи). Десь останні 2-3 місяці почалися постійні сварки, що діти йому не дзвонять, що нам до нього їхати не треба, бо там не так як він уявляв і все таке. Щоб ми їхали в Європу і там облаштовували ся... А тиждень тому, написав мені повідомлення, щоб я йому не писала і не дзвонила, а діти хай як захочуть. Він вирішив почати все з початку, бо повертатись не збирається поки не отримає PR, а сім´я на відстані то не сім´я. Зміни повністю сторінку в фейсбуці, де не має ні мене, ні дітей. Якось так. А я в якомусь шоці, що робити?
Нульовий сантиметр• 15 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Ой, в Канаде его быстро ’нашли’ наши любвеобильные дамы. А тут вы с детьми. Правильно пишет - едьте в Европу. В Канаде тяжело.
Поражаюсь советчицам. Кому он нахрен сдался там! Там женщины не дурочки, на нищебродов, тем более женатых, не бросаются. В Канаде мужчин больше чем женщин.
Налитое яблочко• 15 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
А зачем визы делали и мужа вперед посылали устраиваться? Если сын невыездной
Ну возможно война закончится, а срок визы еще не истечет
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А что если в 40, то заводят детей, а если в 20, то плодятся?
И это Вы о канадках пишете, кому он нужен там из канадок. Максимум наша сердобольная подберёт.
Почитавши Масіус, то завжди погані жінки, а чоловікам тільки везе завжди. Жінкам проблеми з дітьми, бо вони ж їх ’ народили’, а чоловікам красиві і бездітні багаті канадки
Брюнетка в Мармеладе• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Заповнювали сімейний кейс. Сину було 17. Поки прийшла відповідь, вже було 18.
Чому не виїхали хоч в Молдові хоч в Болгарії перебути, щоб син тут не застряг?
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Навіть не знаю що відповісти. Поки навчається , то я думаю ніхто нікуди не призве.
постою_послушаю• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Блин, автор, что-то я вам не верю... сын к призывному возрасту приближался, вы не особые патриоты, раз в Канаду собирались, и вы не вывезли сына хотя бы в Польшу?
задумчивая мордочка• 15 августа 2023
Приїхали, залишили йому дітей і поїхали (полетіли додому)
Скажете, що у вас проблеми на роботі, з квартирою. Це тимчасово, поки не розбагатієте.
Налитое яблочко• 15 августа 2023
Ответ дляМасіус
Там не плодяться в 20,дітей заводять ближче до 40, так що він міг зустріти симпатичну і бездітну
Неправда, у меня дочь там живет, в возрасте 35 лет большинство с двумя-тремя детьми. У нас тоже, если что, сейчас в 20 не плодятся.
задумчивая мордочка• 15 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я не в курсе, как быстро дело доходит до суда при неуплате алиментов, но знаю точно, что справку такую при оформлении пр у него запросят
Які аліменти? Синові 19років, а донці-13. Він - мабуть, ще і безробітний. Живе на якусь соціалку.
Тут уже синові (дорослий вже хлопець) пора йти працювати , а не висіти на шиї у матері.
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ось так вийшло. Спочатку планували їхати всі разом, син мав розібратися з зимовою сесією. А ми якось вирішити питання з виїздом. Але потім чоловік вирішив їхати сам, а я вже мала сама найти можливості виїзду. Але, ситуація з Канадою зараз не розглядається. Тож вирішувати будемо вже зараз, якщо буде план виїжджати.
Брюнетка в Мармеладе• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Чому тільки чоловікам.
Я завжди мріяла про Канаду, теж маю тут чоловіка і двох дітей. Він мені періодично каже, що можу їхати сама. І я впевнена, що він про малих наших подбає
ША! я прийшла!• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Ви розумієте, що після 18-ти років всі варіанти «вирішити» можливість виїзду Вашому сину -це підсудна справа?
Нульовий сантиметр• 15 августа 2023
Ответ дляМасіус
С чего Вы решили что симпатичная и бездетная женщина будет связываться с мужем автора? Зачем он ей? Что он может предложить?
Нульовий сантиметр• 15 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Пусть и підсудна. Зато живой останется и не калека.
Сиреневая цапля• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Так воно напевно і буде
Напишіть, що подаєте на розлучення, дітей йому привезете, та їдете до Європи, а як влаштуєтеся, позвоните. Пишіть на повному серьозі. Зразу зрозумієте, що там у нього вже за нова родина.
Пирожкиня• 15 августа 2023
Приїхала б з дітьми в канаду, знайшла виродка, сіла би йому на шию насильно і подала б на аліменти. Зробила би його життя смертельно невиносимим. 🥰🥰🥰
Гола з конопель• 15 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Таким же, как он...
Гола з конопель• 15 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
А, ну и не’там’, а ’тут’. Я в Канаде.
MamaMashiDashi• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Скажіть, може хтось знає. Він в Вінніпезі, робота є, працює фул тайм, англійська нульова( через переводчик), в нього є шанси отримати PR, чи приїде через пару років і буде дітям доводити що він супер тато, і що то все було заради них і все в цьому дусі
Шанси невеликі є. Є професії за якими мову здавати не потрібно, деякі будівельники підпадають, кухарі та інші. Може й ваш пройде. А може він у вас здібний і мову на мінімум вивчить за рік, півтора. Як півроку пропрацює - зможе подаватися на PR.
Сім´ю я б вже не клеїла, а от нерви по псувала. Пишіть йому, що ви будете писати в IRCC і повідомите, що він не платить аліменти. І на суд подавайте. Довідка про несудимість дійсно потрібна для отримання PR. Нехай він за Вами бігає і домовляється за аліменти.
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляMamaMashiDashi
Дякую за відповідь. На розлучення і аліменти подам обов´язково.
Сама вумна тутички• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Потрібно було виїжджати в 17.00 та чекати в іншій країні
младокошкина• 08 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
Так автор, може отримати PR, якщо має роботу що не вимагає знання англійського. Є перелік професій, які не вимагають. Якщо проходить по балам, то може подаватись на PR через пів року робрти. В цій провінції лояльні умови для українців. Але Канада, а особливо Вінніпег дуже специфічні. Як на мене, то в Європі краще. І Вам з дітьми буде там скоріш за все краще. Якщо у Вас діти більш дорослі діти, то після школи без PR тут дуже дорого вчитися.
младокошкина• 08 сентября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Ну там курсы есть. Потом надо год отработать официально
Не зовсім. В Вінніпезі не обов´язкова англійська для деяких професій. На PR можна подаватись через півроку роботи
младокошкина• 08 сентября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Какие выплаты в Канаде на детей?
Зависит от провинции и дохода семьи, но вообще есть, просто украинцам по приезду не полагаются, так как нет PR.
автор Боневтікла • 08 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Дякую за відповіді.
младокошкина• 09 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
Дякую за відповіді.
Якщо про Вінніпег або провінцію є питання, можете писати, якщо зможу то поділюсь інформацією. Я зараз поки що тут, але мені більше подобалось в Европі.
автор Боневтікла • 09 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Питань як таких немає, дякую. Я просто не хочу, щоб чоловік( вже йде процес розлучення), через певний час повернувся( якщо не вийде з Канадою), і не почав щось требувати від дітей. Зараз, як виявилося вони йому не потрібні.
автор Боневтікла • 09 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
А ви не думали змінити провінцію, може десь кращі умови чи кращі оплати? Чи вам не зайшла саме Канада? Бо раніше читала, що багато хто шукають можливості зробити PR, а потім переїзджати в Європу
младокошкина• 09 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
Плюс цієї провінції що легші програми для PR, більш доступні ціни на житло в порівнянні з Онтаріо, Британською Колумбією, наприклад. В Онтаріо дуже складно отримати PR. В крупних містах, де англійська, однаково те, що купа бомжів, наркоманів, великі відстані. Про французькі провінції не знаю, бо їх не розглядали - там складно отримати PR та треба французську. На мою думку, більше піару країни, ніж відповідність рівня життя тому, що уявляє більшість українців. Canada is dying в цілому показує, що відбувається в великих містах. В маленьких містах сітуація краще з бомжами та наркоманами, але ж питання чи знайдешь ти там роботу та обов´язково треба машину. Не можу сказати, що я в захваті від країни, сама значна перевага, що можна отримати pr, якщо правильно обрати провінцію. В цілому Європа більше подобається в плані комфорту для життя, рівня сервісу і т інш.