тянитолкайка• 15 августа 2023

Допоможіть порахувати вартість роботи

Місяць не були вдома, приїхали, а тут повний треш. Жив родич, дивився за котиками і квітами, то загидив санвузол з кухнею. Ще й таргани наповзли звідкись, жесть(((((

Буду шукати на кабанчику людину і не можу придумати, яку ціну за виконання замовлення виставити.

Що треба:
- витягти всі речі з шафок і скласти в коридор;
- всі меблі, які можна винести - винести (стіл, табуретки...)
- помити стелю і карниз;
- помити всі шафки ззовні і всередині;
- помити стіл і табуретки;
- помити духовку;
- помити холодильник (без морозилки);
- все обробити антитарганячою отрутою;
- підмести і помити підлогу;
- занести меблі (речі з шафок НЕ треба заносити - планую перебрати і повіддавати чи викинути);
- помити ванну і туалет;
- протерти двері в санвузол.

Що я буду допомагати - совати меблі і виносити речі з шафок в коридор.

За просте прибирання кухні і санвузла - 500 грн. У мене не просте)))) Стеля і ще й тарганищи.
1500 вистачить? Чи мало? Мийні засоби, рукавички, ганчірки, губки, керхер - все моє.
Квітка Миру• 15 августа 2023
Та думаю, хватит, да. Тем более, вы на подхвате. Это по сути - помощь в уборке, а не полная уборка.
Ростки жимолости• 15 августа 2023
Звісно мало. Це важка праця. 2.5-3тис.
Там мити і мити. Ну і одному навряд чи це за день вдасться
Глас_Народа• 15 августа 2023
не менее 2т
автор тянитолкайка • 15 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
Звісно мало. Це важка праця. 2.5-3тис.
За 3000 я викликала проф клінінг з їхніми приладами і засобами. Тут все ж не на стільки кошмарно
Ростки жимолости• 15 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Це генеральне прибирання. Яка поміч?
Автор написала, що буде щось мити, а треба її підтримати тримаючи драбину?
Ні.
Автор хоче, щоб вилизали все і зовні, і з середини
ПАЦАНКА О• 15 августа 2023
Ответ длятянитолкайка
Судячи з опису, то кошмарної. За 1500 сховати і виносити меблі, все драїти, то дуже дешево
Ростки жимолости• 15 августа 2023
Ответ длятянитолкайка
Ну так це і є проф клінінг. Обʼєм роботи капітальний. Як і запити
автор тянитолкайка • 15 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
О, ні.
Профклінінг - це я запустила двох людей з їхніми спецзасобами ядерними. Вони мають все і мої побутові з супермаркету обсміяли))) І у них є спецприлади, пилососи для щілин, наприклад.
І я їм не допомагаю. Вони все роблять самі.
Ростки жимолости• 15 августа 2023
Ответ длятянитолкайка
О, ні.
Що ви називаєте «допомагаю»? Принести тарілки із кухні в коридор? У скільки ви оцінюєте таку «роботу»? 20грн….
Я вам розкрию таємницю: всі ці їх засоби- також із магазину))
Ну а ваша «допомога» нічого не варта
автор тянитолкайка • 15 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
Ну а ваша «допомога» нічого не варта
Людина стоїть на драбині і витягає з шафи щось. Посуд, наприклад. Я стою внизу, приймаю цей посуд і виношу в коридор. І так по черзі 7 шафок.

Без моєї допомоги людина буде стрибати драбиною туди-сюди.

Також я допоможу винести меблі. Або винесу їх сама заздалегідь - те, що можу зробити одна, табуретки там. Стіл сама не винесу - це треба вдвох.

При профклінінгу я нічого не носила, люди все це робили самі і їх було двоє. І засоби я їм свої не давала, вони приїхали зі своїми.
Тут я хочу найняти одну людину і засоби куплятиму сама.
Смажена полуничка• 15 августа 2023
100грн за квадрат це коштує. Якщо стеля натяжна-вона не миється.
Вашими средствами можно мити і тиждень. Хто знає що там налито і як відмиває
Тепличная• 15 августа 2023
Ответ длятянитолкайка
Вы сначала позвоните, чтоб они вам сумму за это все озвучили, потому что вы потерялись в ценах
автор тянитолкайка • 15 августа 2023
Ответ дляСмажена полуничка
О, дякую за інфу.
У мене якась фарба, яку можна мити. Не емаль, а якась інша
автор тянитолкайка • 15 августа 2023
Ответ дляТепличная
Вони цю квартиру вже драїли після алкаша-пенсіонера. І батареї, і після ремонту прибирали.
автор тянитолкайка • 15 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
Ну а ваша «допомога» нічого не варта
Але я вам дякую за критику)))))

Я порахувала і зрозуміла, що профклініг таки вийде дешевше.
Me-4acd• 15 августа 2023
Ответ длятянитолкайка
О, ні.
Вы сами сделали бы все то что написали в списке за какие то 500 гривен?
Так почему думаете что кто-то захочет.
У нас давно отменено крепостное право.
Выдраивать потолки и санузлы со шкафами вместе с прусаками за пятихатку это тяжелый труд за смешные деньги.
Снідаю авокадо• 15 августа 2023
Ответ длятянитолкайка
О, ні.
Так позовите их и в этот раз
автор тянитолкайка • 15 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Так почему думаете что кто-то захочет.
У нас давно отменено крепостное право.
Де ви побачили, що я за це 500 грн планую платити?
Me-4acd• 15 августа 2023
Ответ длятянитолкайка
Так 2500-3000 это и есть цена такого объема работы. А там сами нанимайте хоть клининг, хоть одного человека.
автор тянитолкайка • 15 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Так позовите их и в этот раз
Та доведеться. Тут мені правильно написали, що звичайними засобами може бути погано мити. Тому економії не вийде.
Me-4acd• 15 августа 2023
Ответ длятянитолкайка
Тому хто прибирає байдуже чи свої у вас засоби чи ні. Ви так це подаєте ніби наявність у вас миючих це благо і людина вам має вклонитися в ноги й подякувати що дозволили прибрати цей срач.
Ми на вас не нападаємо. Просто не варто обезцінювати будь яку працю, тим більше неприємну чи фізично важку.
Не худа ні разу• 15 августа 2023
Найміть клінінг. Вийде дешевше. Перед цим потравіть тарганів.