Дрібка щастя• 15 августа 2023
Алергія. Хто що приймає?
Дівчата хто може будь ласка порадити якісь інший засіб від алергії? Нежить та очі в основному. Для носа є бризкалки. А от пігулки не можу підібрати. Кілька років був Л-Цет перестав допомоги, зараз брала Алергозан щоб змінити діючу речовину. На ніс діє, а очі не бере. Хто що приймає? Немає сил триматися вже, все пече і тече
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Фликсоназе для носа идеальна
Клариназе тоже может подойти
Для носа є бризкалки. Які таблетки для загального стану? Від інших симптомів алергії? Чхання, очі..
Мошей ницца• 15 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Клариназе
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Клариназе
Дякую це звичайний лоратадін по діючій речовини. Вже не допомагає
Добро с Кулаками• 15 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Мне доктор сказала,что лоратодин, прошлый век и он слабый очень
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляЮляша1407
Я спасаюсь Флик спрей в нос, снимает симптомы аллергии как в носу, так и в горле, и глаза чешутся и слезятся существенно меньше
Так. У нас він є. Але завжди в серпні ще потрібні пігулки(
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Это на амброзию?
Не знаю. Сезонна кожного серпня. Іноді ще буває у червні
Ацетилсалициловая кислота• 15 августа 2023
Мені дезлоратодин більш за все допомагає, тому купую Еріс, Едем і т.д.
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Мне никсар выписали.
Точно Ніксар ще можна. Був колись..
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Не выдержала, уколола 2 дня назад флостерон уже нормально все.
Що це? Гормон?
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Так. Дуже слабий незалежно від якої ТМ. Я подивилася це кларінаще 900 грн коштує? Навіть повірити не можу. За звичайний лоратадін
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Гкс
Ага. Зрозуміла дякую. Поки не готова на таке)
КонхфЭдкаТузик• 15 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Тоже оттягивала до последнего, но увы...
Уже голова перестала соображать, только сопли и слезы.
Чучало яблуні• 15 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Мне никсар выписали.
Плюсуюсь, сину ніксар виписали, донька теж алергік, жалілась, що ніс заклало, аж болів, таблетка ніксару дуже допомогла. Дорослим 20мг.
Донька подруги• 15 августа 2023
Мій син другий рік спасається пігулками Алегра 180. До цього Алерон був, але з минулого року не діє на нього. В ніс Назонекс і Назалонг (коли сильно закладає, хватає на 12 годин). В очі сьогодні лікар виписала Візалергол. Алергія на полин та амброзію.
Дрібка щастя
• 15 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
Ви знаєте, також подивилася і зараз замовила Алегру. Тільки дозування 120, то слабке для дорослого?
Alena-алёна• 15 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Опатанол для очей, форінекс у ніс, алерзін пігулки. Ще промивати сольовим розчином.
Кнопус• 15 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Мало, 120 то дитячий