13чудоСВЕТА• 15 августа 2023

А вы спешите?

По жизни, или просыпаетесь в свое удовольствие, собираетесь спокойно, живёте в своем темпе?
Кастрюлька• 15 августа 2023
спешу
А я кумедна• 15 августа 2023
Я відчуваю час і знаю, коли треба поспішити, але загалом намагаюсь тримати нормальний темп. Не люблю гаяти час, але й поспіх - не моє
Укр_жіночка• 15 августа 2023
Раніше спішила.Зараз діти виросли,роз’іхалися,куди вже спішити.То колись я з ними сама-робота,школа,садочок,гуртки.
Мандолина Бу• 15 августа 2023
Спешу, опаздываю и ничего не замечаю вокруг. Какая то бесконечная гонка, почти без отдыха.
Сон і дрімота• 15 августа 2023
Всегда по-разному. На рсботу спешу. Дома могу до 12 валяться в постели в свое удовольствие.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 августа 2023
Зараз - ні
Синиця у спідниці• 15 августа 2023
У мене було якось так:
Ось прийде літо-зроблю то се..
Ось почнеться осінь тоді те се...
Ось Новий Рік і тоді почну....
Ось день народження мине і буду те...
Ось війна закінчиться -тоді те...

А тепер... навіть не знаю...
Живу собі тай все...
Бо немає впевненості
Басноплетка• 15 августа 2023
Спешу сделать всё и сразу, иногда это раздражает
Пуки-куки• 15 августа 2023
Никогда не спешу.
Сплю по 10-12 часов.
Телефон отключен, когда отдыхаю.
Бабо-лебідка• 15 августа 2023
Працюю з дому, яке там спішу. Прокидаюсь за 15 хвилин до будильника і валяюсь. А коли робота в офісі, це жесть була. Пробки, люди, забігти в АТБ за вершками.
ОхиИВздохи• 15 августа 2023
Трое детей, редко получается не спешить
Астановитесь• 15 августа 2023
Я активная, но спешить не люблю. Всё делаю в удовольствие и чем дальше тем больше
В шоколаде• 15 августа 2023
Мама моя каже:
Якщо ти нічого не встигаєш,то скоро кінець( так вона про себе думає. А я щось теж нічого не встигаю.