Мадам Подлинник• Изменено 15 августа 2023
В первом триместре у вас были какие то выделения?
Если да, то какие? Норма или нет
Апофиозная• 15 августа 2023
Были, но они были вызваны ЗППП (не знаю точно, какими) и эрозией шейки матки
Мадам Подлинник
• 15 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
А какой цвет?
Тарабарщина• 15 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Ви з цим щось робили? Бо мені лікар каже що виділення такі теж через ерозію, бо все інше добре.
Апофиозная• 15 августа 2023
Ответ дляТарабарщина
Мне рекомендовали прижечь эрозию, но я этого до сих пор не сделала
Тарабарщина• 15 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Та я таке теж робити не буду, мені навіть не радили, в мене більше як запалення але воно в нормі. Інколи просто підвищуються лейкоцити і тоді починаються жовтуваті виділення. Коли приймаю свічки то все ок, вони зменшуються але потім через час знову вертається
Наполеон Бонапарт• 15 августа 2023
Все мои выделения закончились плохо. Поэтому, не верю, когда пишут, что норм.
Здоровая беременность -не было выделений