Перша скрипка• 16 августа 2023

Наростити нігті у 14 років, ви б дозволили своїй доньці?

Донька дуже просить наростити нігті. Згодна навіть за свої кошти.
Ми збираємось у відпустку і вона мені з тими нігтями не дає спокою. Каже, що хоч один раз, поки ще літо і вона б була дуже щаслива і т.д.
Ну, ось що з нею робити? Я поки віджартовуюсь, але бачу що вона вже ображена ходить.
Дівчатка, ви б дозволили чи ні?
Ще такий в неї аргумент, що вона не буде клеєм пошкоджувати нігті, бо клеїть накладні (фото додам)
автор Перша скрипка • 16 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
А зачем наращивать обязательно, свои покрыть гель-лаком не вариант?
На ребенке эти когти будут выглядеть странно, как в Тайланде простите
Мова про коштів не йде, звичайно такі довгі нарощувати не буде, то накладні вона наклеїла
сказочное_Бали• 16 августа 2023
мамо, проблема на ровном месте...
это всего лишь ногти..
КошкинДом• 16 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Дозволила б наростити нігті. Але в той же час пояснила що це також вбиває нігті, бо спиляти легко а відростити свої довго і дорого.
Неправдоподобно, якщо чесно. Я періодично повертаюсь до гель-лаку. Мені він подобається і бісить одночасно, тим, що швидко відростає. Але суть не в тому. Знімаємо, так нігті не ідеальні, але і не страшні, відростають швидко. Тому мені здається, що для підлітків, які згодні і волосся у червоний фарбувати, це зовсім не аргумент. Нещодавно читала в лікарській спільноті, що ультрафіолет в лампі шкідливий, є якість дослідження. Навіть це не буде для підлітка аргументом, бо невидиме для неї. Я б дозволила гель-лак зробити раз, напевно. Такі курячі лапки ні🙈це для мене інфаркт одразу 😂
сказочное_Бали• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
так тем более... ну в чем проблема?
Там-тарарам• 16 августа 2023
Зараз довгі вузьки нігті це тренд у підлітків. Моя була нещодавно у дитячому таборі, там було багато дівчат з такими нігтями. Донці 14.

Я би своїй не радила таке до 16 хоча б , але якщо буде дуже просити, подумаю
Хочу наколоти губи• 16 августа 2023
а в школе как отнесутся ?
Я была бы против.
Вчителька з мікрорайону• 16 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Розкажу вам секрет.
Є майстри котрі роблять дітям і молодшого віку нарощення нігтів. З подачі мами звичайно.
Але в конкурсах краси дитячих я працювала в адміністрації - і бачила не тільки нарощені вії та волосся на дівчатках років 10 і менше але і нарощені нігті.
Так що про природну красу там її не має.
Я Вам тоже секрет расскажу. Я с девочками на конкурсах красоты напрямую работаю, а не в администрации. Нарощенные волосы и ресницы у единиц. У большинства своя, природная красота.
Простоваля• 16 августа 2023
Нет. И моя мастер категорически против этого, моей 13 летней дочери отказывается наращивать. Делает маникюр аппаратный, даже шеллаком отказывается покрывать, покрывает обычным лаком. Никто из адекватных мам в окружении не разрешает. Одна только в 12 лет наращивает, делает ламинирование ресниц, бровей, наращивает волосы. Скоро губы планирует колоть. Но там вся семья неадекватна
автор Перша скрипка • 16 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
было целое лето...
где вы были?
До чого це? Я запитала чи ви б дозволили? Літо чи зима, яка різниця? Якщо ви про школу переймаєтесь, то вчителям дуже пофіг на це, там такі дівки, що моя як дитя серед них
Боневтікла• 16 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Зараз такі підлітки в 14, як я в 35
Гарантую неперелевки• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я вам не про деньги и писала, а про то, что на ребенке странно видеть такие когти. Но решать вам и ей
автор Перша скрипка • 16 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
а сейчас у нее какие ногти? хоть на выставку?
так хоть грызть отучилась бы...
Де я писала що вона їх гризе?
Люди, ну навчіться вже читати!
сказочное_Бали• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
хорошо - если по теме, то разрешила бы...
прислушайтесь к ней..
Залізна пані• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Не знаю. Моя ще маленька.
Мабуть, ні. Бо виглядає вульгарно
сказочное_Бали• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Де я писала що вона їх гризе?
Люди, ну навчіться вже читати!
простите
Простоваля• 16 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
мамо, проблема на ровном месте...
это всего лишь ногти..
Но у ребенка ещё формируется ногтевая пластина. Вы не понимаете этого?
сказочное_Бали• 16 августа 2023
Ответ дляПростоваля
не понимаю... в 15 уже можно, а в 14 ни ни...
серьезно?
So_so• 16 августа 2023
Конечно. Это как раз возраст экспериментов. Дочка всё делала, сейчас 18 : ногти свои, волосы больше не красит, макияж минимальный.
Сяду на шию, дорого!• 16 августа 2023
У меня ногти полезли после первого же шеллака. Потому против такого. Моя покрывает обычным лаком. Может, один раз бы и позволила, если так печет, но с оговоркой, что не на долго.
сказочное_Бали• 16 августа 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
куда полезли?
автор Перша скрипка • 16 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
То Т9 виправив когті на коштів.
Я вам написала що на фото то накладні, як би нарощувала то більш натуральні, не такі довгі, звісно
Гарантую неперелевки• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
То Т9 виправив когті на коштів.
Ну и насчет денег тоже, вы готовы ей выделять каждые 2,5 недели на коррекцию?)
Сяду на шию, дорого!• 16 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
куда полезли?
Слоями слазили. Я потом еще пару раз пыталась, но результат был таким же, и плюнула.
Да, каждый мастер говорил, что вот она точно сделает все правильно и материалы у нее качественные, будет все прекрасно, но мои ногти, похоже, не выдерживают.
сказочное_Бали• 16 августа 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
слабая пластина? вообще ничем не покрываете?
ИМХОля• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ні, не обгризає, але свої не відростають довгі та й вигляд не той, їй не подобаються свої
моїй 13. нігті фарбує вже гель лаком. за 2 тижні під ним свої відростають гарно. нарощувати немає потреби, але різниці між нарощеними і пофарбованими гель лаком не бачу, тому так, дозволила б
Завтра не пью• 16 августа 2023
Нет , свои ногам бумажечки после наращивания не забуду и ногам болели
Сяду на шию, дорого!• 16 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Да, совсем ничем. Бывает только прозрачным чем-то для укрепления.
Тишком нишком• 16 августа 2023
Моей 14, разрешила нюдовый гель лак на её короткие, попробует чуть отрастить. Мастер отказалась наращивать
автор Перша скрипка • 16 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Я в темі все написала, про те що це за її кошти і тільки раз, поки відпустка
Помилуйте мадам• 16 августа 2023
Моей почти 15, начала отращивать свои ногти, речи о наращивании не идёт вообще. На днях обстригла потому что нужно было идти сдавать кровь а у неё ногти уже ого-го, так она потом сказала что ей теперь не удобно. Я говорю, ничего, отрастут)