СкокоМнеДадите• 16 августа 2023

Якісний манікюр Вінниця

Привіт, переїхали до м. Вінниця на постійне місце проживання, порекомендуйте будь ласка хороших майстрів манікюру та перукарів на ближньому замості поблизу вул. Київська. Буду дуже вдячна за поради 🌸
Стрекоза любви• 16 августа 2023
Можу порекомендувати, але це не Замостя. Хелоу Бʼюті, майстер Юлія. Ціни доволі високі, як для Вінниці, але робить якісно. Салон Бʼютіком мастер Наталя, теж непогано робить. Ціни помірні. 550-600 гривень з покриттям. Перукар теж з Бʼютіком. Вона приходить на запис попередній. Непогано стриже і ціна з миттям голови близько 350-400 гривень.
marata• 16 августа 2023
Гляньте Lilac studio - якісно, комфортно, чудові майстри
автор СкокоМнеДадите • 16 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую 🌸
автор СкокоМнеДадите • 16 августа 2023
Ответ дляmarata
Дякую 🌸