Перша скрипка• 16 августа 2023

Наростити нігті у 14 років, ви б дозволили своїй доньці?

Донька дуже просить наростити нігті. Згодна навіть за свої кошти.
Ми збираємось у відпустку і вона мені з тими нігтями не дає спокою. Каже, що хоч один раз, поки ще літо і вона б була дуже щаслива і т.д.
Ну, ось що з нею робити? Я поки віджартовуюсь, але бачу що вона вже ображена ходить.
Дівчатка, ви б дозволили чи ні?
Ще такий в неї аргумент, що вона не буде клеєм пошкоджувати нігті, бо клеїть накладні (фото додам)
Спілий баклажан• 16 августа 2023
Это такой колхоз...
Но если очень хочет, то разрешила бы))
Спілий баклажан• 16 августа 2023
Ответ дляДама с заначкой
Спочатку нігті дозволите. Потім клянчити буде пофарбувати волосся, потмі тату, потім пірсинг,....потім одноразку спробувати і пішло-поїхало. Скадіть, що буде 18 будеш тоді нарощувати, а зараз категоричне безапеляційне НІ!
Повірте, в мене 4 дітей. Я знаю, що кажу.
Жаль их...
Непозбувна Бентега• 16 августа 2023
Я в 14 наращивала такие длинные, яркие, с блёстками. Это было 17 лет назад. Свои ногти не испортились)
Звездолётчица• 16 августа 2023
Так
Моїй скоро 13.
Давно просить.
Чумацький Шлях• 16 августа 2023
Конечно разрешите)
Увидите счастье в глазах ребенка от такой мелочи.

Я разрешила, а потом она попросила лампу и сама пытается себе делать.
Не часто, но может
Царівна Жабка• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ви як майстер, можете написати чому ви відмовляєте? Я б своїй пояснила і довела думку профі
Можу. По-перше, формування нігтьової пластини відбувається до 17 років. Поки вона не сформована, вона більш ніжна і менш стійка до механічних і хімічних ушкоджень. По-друге, в силу віку і гормонального фону у підлітковому віці нігтьова пластина волога. Без більш агресивних кислотних матеріалів будь-яке покриття триматись на ній буде погано. Якщо ж застосовувати кислотні матеріали, то є ймовірність отримати хімічний або термічний опік (через її несформованість), пересушити, а отже отримати деформацію, або отримати алергію.
Анютка9• 16 августа 2023
у нас в танцювальному світі всі, років з 12 з тими ногтями вже. я думала в 14 років то вже і не питають
автор Перша скрипка • 17 августа 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Дякую вам дуже

Поки з дочкою домовились, що я перед поїздкою роблю їй класичний манікюр і купую базу, сушку і лак який вона схоче. Погодилась)
Царівна Жабка• 17 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Дякую вам дуже

На здоров´я. ❤️🌷