Перша скрипка• 16 августа 2023
Наростити нігті у 14 років, ви б дозволили своїй доньці?
Донька дуже просить наростити нігті. Згодна навіть за свої кошти.
Ми збираємось у відпустку і вона мені з тими нігтями не дає спокою. Каже, що хоч один раз, поки ще літо і вона б була дуже щаслива і т.д.
Ну, ось що з нею робити? Я поки віджартовуюсь, але бачу що вона вже ображена ходить.
Дівчатка, ви б дозволили чи ні?
Ще такий в неї аргумент, що вона не буде клеєм пошкоджувати нігті, бо клеїть накладні (фото додам)
Дівчатка, ви б дозволили чи ні?
Спілий баклажан• 16 августа 2023
Ответ дляДама с заначкой
Спочатку нігті дозволите. Потім клянчити буде пофарбувати волосся, потмі тату, потім пірсинг,....потім одноразку спробувати і пішло-поїхало. Скадіть, що буде 18 будеш тоді нарощувати, а зараз категоричне безапеляційне НІ!
Повірте, в мене 4 дітей. Я знаю, що кажу.
Жаль их...
Непозбувна Бентега• 16 августа 2023
Я в 14 наращивала такие длинные, яркие, с блёстками. Это было 17 лет назад. Свои ногти не испортились)
Чумацький Шлях• 16 августа 2023
Конечно разрешите)
Увидите счастье в глазах ребенка от такой мелочи.
Я разрешила, а потом она попросила лампу и сама пытается себе делать.
Не часто, но может
Царівна Жабка• 16 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ви як майстер, можете написати чому ви відмовляєте? Я б своїй пояснила і довела думку профі
Можу. По-перше, формування нігтьової пластини відбувається до 17 років. Поки вона не сформована, вона більш ніжна і менш стійка до механічних і хімічних ушкоджень. По-друге, в силу віку і гормонального фону у підлітковому віці нігтьова пластина волога. Без більш агресивних кислотних матеріалів будь-яке покриття триматись на ній буде погано. Якщо ж застосовувати кислотні матеріали, то є ймовірність отримати хімічний або термічний опік (через її несформованість), пересушити, а отже отримати деформацію, або отримати алергію.
Перша скрипка
• 17 августа 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Дякую вам дуже
Поки з дочкою домовились, що я перед поїздкою роблю їй класичний манікюр і купую базу, сушку і лак який вона схоче. Погодилась)
Царівна Жабка• 17 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Дякую вам дуже
На здоров´я. ❤️🌷