Какое вас хобби, и стало ли оно вашим доходом.
Я вяжу игрушки, оперы и одежду. Но себе , как продавать и кому ли оно надо не понятно.
olgabaluta• 16 августа 2023
Создаете профиль в Инсте и на Фб, вкладываете фото своих работ и личную информацию о себе.
olgabaluta• 16 августа 2023
Ответ дляSmusish
Кльово! Ви ж Іра Васечкіна? Я памятаю,ви ніби колись ще продавали класні шалі та шарфи? Чи я вас з кимось плутаю?
Да, это я 🤗, но у меня сейчас уже другая фамилия, и бизнес другой ))
Ответ дляSmusish
Попробуйте ваш хенд мейд продавати на торг площадках на Америку та Європу. Там таке люблять. Дуже було б класно, якби ви змогли б ваше хобі зробити вашим прибутком. От тоді б ви зрозуміли, що таке реалізуватися в житті. Коли робота в кайф і приносить гроші. Удачі вам.
Дякую☺️
Ответ дляolgabaluta
Я так делала, но кроме 3-5 знакомых, больше не лайкают.
Знаю нужно работать над продвижением и изучать подачу/продажу себя. Спасибо придаете желания работать ☺️
Ответ дляolgabaluta
Я тут давним - давно, тому для мене орієнтир старе ваше прізвище. В свій час ви для мене були прикладом, коли продавали ті шарфи. Але то не важливо. Головне, що ви вмієте підлаштовуватися під зміни, не застрягли в моменті.
olgabaluta• 16 августа 2023
Ответ дляSmusish
Обнимаю Вас 🤗, рада встрече!