Дівчата! Не знаю, чи можна таке просити на форумі, але дуже протрібно. Прошу допожіть зробити добру справу, загинула близька людина моєї подруги, будь ласка прошу підписати петицію про присвоєння звання Героя України
Чашечка кофе• 16 августа 2023
Ответ дляСвята
Скажите, а зачем все просят звания героя? Постоянно вижу такие темы
Всі хочуть, аби їх рідний чи близький був відзначений найвищою нагородою країни
Кошкина мать• 16 августа 2023
Я не розумію підписання таких петицій, кожен з них, хто воює, або загинув заслуговує на це звання. Але ж його не можуть давати всім, сім´ї від того, теж легше не буде. Складається таке враження, що це роблять, щоб отримати додаткові кошти або пільги
Ответ для Кошкина мать
Так, за кошти і пільги. Чи тіки хлопці мають борг перед державою?
Кошкина мать• 16 августа 2023
Ответ дляДождливая
Справа в тому, що тоді виходить обезцінювання всіх інших військових, бо тоді потрібно це звання просити всім, і тим хто зараз воює, і тим хто став інвалідом, і тим хто захинув. Всім до одного. А це є не можливим, хоча всі вони герої
Ответ для Кошкина мать
Це так(( герої всі воїни, я так вважаю.
Але грошей на всіх не дадуть, тож платять з цим званням, тому його і ’ вибивають’
Кошкина мать• 16 августа 2023
Ответ дляДождливая
Це так(( герої всі воїни, я так вважаю.
ну так справа в тому, що не потрібно його вибивати, це не чесно, по відношенню до інших військових, розумієте?
Ответ для Кошкина мать
А это плохо, получить дополнительные деньги и льготы для семьи у которой кто то погиб защищая родину?
Кошкина мать• 16 августа 2023
Ответ дляsnejs
Ні, не погано, але тоді ці кошти порібно платити всім, хто бере або брав участь в бойових діях, а їх сотні тисяч, держава цього зробити не може, тому це звання присвоюють не просто так, а за певні заслуги.
Ответ дляЕлена1265
фото
Ааа
Того и блокирует воада эти награды
А я-то думаю, чего их надо просить о нашраждении, чего ж сами не делают ))
Тото
А потом патриотов им подавай свежих, а-ф-и-г-е-т-ь
Я конечно не уверенна, но смахивает на «пофиг на отработанный материал» и его семью. Пошли они все в жопу с таким отношением. А лучше на передовую
Того и блокирует воада эти награды
Тото
Ответ для Кошкина мать
Неможливо всім дати звання Героя, і дуже складно порівняти, хто більше зробив, з тих, що загинули, усі достойні нагороди. Але хіба погано, якщо хоч чиясь сім´я отримає додаткові виплати? Петиція - це не остаточний висновок, а лише прохання звернути увагу, рішення за владою
Кошкина мать• 16 августа 2023
Ответ дляCatou
Ви так це написали, а якщо не загинули, а пішли 25.02 в воєнкомат і досі воюють, то вони не ’достойні нагороди’. Я десь написала, що додаткові виплати це погано? Просто такі нагоди не має вибивати сім´я, їх дають добровільно, можливо після закінчення війни, але всіх хто її заслуговує, обов´язково нагородять.
Ответ для Кошкина мать
На самом деле так и есть..
Ответ для Кошкина мать
Я писала тільки про загиблих. Про живих теж складно щось виміряти і порівнювати.
Вважаю, що треба прагнути найкращого з того, що є можливим в даних умовах.