Майская киска• Изменено 16 августа 2023
Скули Даши Квіткової. Як думаєте, в неї "кути джолі" і імплант у підборідді?
Я якщо чесно, не знаю хто це така. Але недавно в інсті побачила, полистала сторінку і прям дуже подобається ота лінія нижньої третини.. Це ж явно не заслуга лише схуднення.
Поміркована думка• 16 августа 2023
Ответ дляМайская киска
зато високий трохантерний індекс значить, якщо ви про довжину ніг. а лице гарне!
Дашка хоть не пались, ну что ты думаешь, мы поверим, что человек который тебя не знает уже и ндексы какие-то определяет
Майская киска
• 16 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
ви не зрозуміли мабуть. короткі ноги =висока полова конституція. то типу комплімент багатьом, хто трохи виглядає як коротконожка
Поміркована думка• 16 августа 2023
Ответ дляМайская киска
яка там статева конституція у шлюбі з геєм заради грошей та піару?
Ванна Тазиковна• 16 августа 2023
Ответ дляМайская киска
Не знаю як ви його поміряли у незнайомої людини. На фото я бачу короткі ноги, велику голову відносно худого тіла, коняче обличчя.
Ванна Тазиковна• 16 августа 2023
Ответ дляМайская киска
так мені вона нецікава як особистість. просто нижня третина обличчя красива як на мій смак. особливо ми в 35+ коли птоз не за горами таке цінуємо.
А квітковій уже 35+ ?що ви на неї орієнтуєтеся?