Ясамаякрасивая)• 16 августа 2023

Навіщо ото вже писати було?

Я тут тиждень тому плакалася, що проігнорував день народження і навіть не написав. Дівчата, весь цей час він був на зв´язку. Вчора серед ночі " сонечко, з прошедшим". Ну і до чого ото вже? Забув, забив, то й нічого взагалі щось писати. Мене тільки попустило було. І тут " здрасьтє" 😡🤬
Типу я зрадіти маю? А ще кажуть жінок не можливо зробити. Та нічого подібного. Нас просто любити, поважати і цінувати потрібно. Все.
Фляшка на трьох• 16 августа 2023
А ви що?
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
А ви що?
Нічого. Сама про себе поматюкалася і запхала листування в архів.
Замороженная селедка• 16 августа 2023
До чого Ваш маніфест?)Він вас не любить, не поважає і не цінує,а у Вас до нього емоцій через край...
Миллениалка• 16 августа 2023
Вибачте за імхо, але щоб ’цінувати’, то мають бути причини.
Фляшка на трьох• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ставьте його в чс та і все. Ну не доріс хлопець до дорослих відносин.А може одружений, то в них завжди паранойя, що за ними слідкують.
Хочу барабульки• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
він жонатий?
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Не одружений він. В час не буду ставити. Для таких гірше коли їх ігнорують, а не блокують
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляХочу барабульки
він жонатий?
Ні
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
Ви ще напишіть ’ а що ти йому дала?’)
Фляшка на трьох• 16 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ви читали першу тему? Автор листувалася з чоловіком, він їй писав. А як день народження, то пропав. Кого б це не образило, або не насторожило? Нормальна у автора реакція. Вона йому не писала. І тут воно об´явилося.
Що автор зробила не так? Чи вона наперед повинна була знати, що він прикукурений?
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
До чого ваш коментар?
Фляшка на трьох• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
І то вірно.
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Виходить що так. Або ну відморозився то і я швиденько кнопочку вимкнула і все, почуття пропали.
Фляшка на трьох• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Та больних хватає. Не переймайтеся. Але це неприємно, згодна.
Лгин• 16 августа 2023
А для чого ви з ним спілкувались після того як не привітав?
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляЛгин
Хто з ним спілкувався? 🤔Я ж написала, що він на зв´язку був. Але написав тільки сьогодні вночі
Лгин• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Був на зв´язку це не спілкувався? То на якому зв´язку і з ким був? Чи просто був онлайн у вайбері?
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Та просто я тільки заспокоїлася , попустило. Коли є почуття то важко відпускати. Навіть коли людина нагадить. А тепер знову шквал емоцій
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляЛгин
То довго пояснювати. Я не спілкувалася з ним.
ПотеряласЯ Я...• 16 августа 2023
так а шо Ви в нього вчепилися? очікуєте що шматок лайна буде пахнути трояндами?
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я іноді навіть не знаю як коментувати деякі відповіді
Санка_1• 16 августа 2023
Напишіть: «Дякую. А хто це?»
ПотеряласЯ Я...• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
ну Ви ж хочете від нього якихось дій, навіть тему створили. Невже не ясно, що з цього діла вже не буде?
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я просто поплакати прийшла(
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляСанка_1
Напишіть: «Дякую. А хто це?»
В смс чи вайбер було б прикольно.
А тут фб месенджер. І так видно хто.
Капуста Маша• 16 августа 2023
Ну зачесалось у него среди ночи или решил поднять самооценку, проверив ждете ли Вы его. Вы ж не знали, что он такое чмо, поэтому и прикипели. Теперь уже знаете,поэтому игнорьте и всё.
автор Ясамаякрасивая) • 16 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Хай чухає свою самооцінку об когось іншого. Я й так чекала, була дуже розуміючою. Нічого не очікувала. А виявилося, що треба було бути й з ним стервом. Так, відносини не дуже складаються, але і отак ніхто не робить
Капуста Маша• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Да не нужно вообще с таким быть, ни нормальной, ни стервой. Адекватный мужчина такое себе не позволит сделать, так что дело не в Вашем поведении, а в его характере. Забейте.