кнопкодав• 16 августа 2023
Финансы. Вы стали жить лучше/хуже/также? Вопрос только для тех кто не выезжал
Если у вас была привязка в доллару, и доходы упали только из-за этого то для вас специальный вариант ответа, чтоб не статистика была более правдивой
Результат:
вже голосів:
85 (50%)
Стали жить хуже
32 (18.82%)
Живем также
21 (12.35%)
Результаты
19 (11.18%)
Стали жить лучше
10 (5.88%)
Уехали из Укрианы
3 (1.76%)
Доход упал из-за доллара тольк
неДоПриличий• 16 августа 2023
Ответ длякнопкодав
вопрос про финансы, тут каждая вторая пишет стали жить богаче.
Ну, смотрите, на заборе ЙУХ написано, а за забором дрова лежат. Так и тут, верить всему, что тут пишет не пойми кто, очень опрометчиво.
Море_море_я_скучаю• 16 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
На цих жодна війна чи криза не впливає.
Я все таки більше мала на увазі звичайних людей без доступу до корита.
Звичайні люди жити краще не стали. Торгівлі немає, бізнес жевріє, асортимент дивлюсь зменшується щодня, ціни ростуть. Добре що в людей гарні врожаї але це зменшує вартість продукції і багато їдуть людей, купувати нікому.
Щебетушка• 16 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
Ви молодець👍
Захоплююсь тими жінками,які вміють монетизувати своє хоббі.
Успіхів вам :)
Дякую і навзаєм
Хочу барабульки• 16 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Как с такими ценами и зарплатами можно жить лучше?
Да у кого военная зарплата и программисты , бизнес свой ну конечно наши власти супер живут
Остальные живут ужасно
Програмісти вчора писали, що скорочення і складно знайти роботу, а військові так, отримують зарплатню хорошу, але і витрачають багато.
Чумачечая_• 16 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Люди не могут жить ’лучше’ по одной простой причине - война. Она влияет на качество жизни.
Спорный вопрос.
Для военкомата, таможни и аферистов настали золотые времена
Шкідлива молекула• 16 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Остальные живут ужасно
Можу тут посперечатися, я за ціле літо жодного разу ніде не купалася і от псіханула, думаю замовлю на сутки будиночок на базі з басейном, я обдзвонила всі в області, все зайнято.
Пез Году Неделя• 16 августа 2023
Доход значительно увеличился, но жить стали хуже. Расходы увеличились значительнее
Море_море_я_скучаю• 16 августа 2023
Ответ длянеДоПриличий
100відсотків
Море_море_я_скучаю• 16 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Спорный вопрос.
Таки да, купують сволота вілли в Італії.
неДоПриличий• 16 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Спорный вопрос.
Пусть бы их всех быстрее за жопы взяли, да с конфискацией в пользу ВСУ и отправили это мудачьё на ноль.
Гравіцапа• 16 августа 2023
чоловіку індексцвали ЗП по росту курсу долара, я змінила роботу на більшу ЗП і для минулої роботи роблю проекти, це ще пів ЗП десь 1 доларів на місяц допом, тому краще, хоч і часу менше
кнопкодав
• 16 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Треба в автора спитати чи планує чоловік купляти щось краще взамін
нет, работать не хочет, свой бизнес біл, теперь квартиру надо продать чтоб с долгами расплатиться.. ой.. не хочу даже думать ни о чем, все задрало, выплакала все слезы уже давно, когда он брал очередные кредиты брал на дыры в бизнесе, пусть сам теперь гребет
Млинець Мій• 16 августа 2023
Зараз шукала квартиру батькам у Франику. Хазяї житла - дуже різні люди. Але попит на їх житло виріс рази в 2 точно. І ціна звісно також. Не думаю, що їм погано живеться. Ми за свою платимо 13 000, батькам знайшла за 7500. Як на мене, непоганий такий пасивний дохід виходить.
100pudov• 16 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
І це в теперішніх умовах частий стан, тримайтесь, сонечко.
Дякую вам
Море_море_я_скучаю• 16 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Біда в тому, що до війни 7 тисяч і зараз, це різні суми. Спроможність купівельна у грошей була інша.Тому зараз ці кошти ні про що.
Ms. Откровенность• 16 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Не виривайте з контексту. В масі своїй не стали жити краще. Але одиниці - стали.
Яжбоматуся• 16 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Сочувствую. Автор, позаботьтесь о жилье для себя. Есть люди, которые спустят все.
Млинець Мій• 16 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Мені ріелтори казали, що до війни і цін таких не було.
Море_море_я_скучаю• 16 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Не сперечаюсь, я про це вище писала. Сковорідки, барабани, яйця, на всьому люди ’заробляють’, мілліони.
Я в дамках• 16 августа 2023
Зарплата выше, но долгов больше. Больше растрат. Потому, моя карточка ушла в минус.
Херсон це Україна• 16 августа 2023
Ответ дляХочу барабульки
20 тис - хороша зарплата? На 0 довго мало хто протримається, пару місяців і поранення або хвороба, які потребують коштів. Якраз оті за пару місяців зароблені на це й ідуть.
наКоблучках• 16 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Аатор имела в виду финансово я так понимаю.
Позволять себе больше/меньше
Хочу барабульки• 16 августа 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Так, я абсолютно згодна. Тому і кажу, що військові не мають великих прибутків.
неДоПриличий• 16 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Любительница считать чужие деньги?
Цибулька зла• 16 августа 2023
Как это - была привязка к $ и доход упал из-за курса $?
до войны курс был меньше 30, а после почти 40. Как мог упасть доход с привязкой к $?
Сіточка• 17 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Не перебульшуйте будь ласка, от чого це пустобріхство?
Такий відсоток людей завжди є, я серед них наприклад, але я чомусь не бачу щоб тут кожна друга про таке стверджувала.