Пищалка• 16 августа 2023

Роботодавці просто дивують

В мене брат шукає роботу, ну я коли вільний час можу сісти подивитись вакансії, чесно кажучи іноді просто в шоці від зарплат. Комірник на склад від 1000 до 5000 за МІСЯЦЬ! Київ! Люди добрі, вони взагалі по магазинам ходять? Сьогодні побачила складальник меблів 12-13000, а нічого, що відповідальність, тягати шафи і т.д. Зараз один раз в магазин сходити по-мінімуму (хліб-20-30грн., масло в середньому 50, якесь м´ясо гивень 200 кг.) 400-500 грн. А проїзд, а комуналка, інтернет і т.д.
ПушАпница• 16 августа 2023
Хто на кого вчився
ЖивунаБагамах• 16 августа 2023
А у брата є професія?
автор Пищалка • 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хто на кого вчився
та діло не в цьому, є на ті ж посади +- нормальні ЗП, від 15 хоча б
автор Пищалка • 16 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А у брата є професія?
так, він столяр, але років 7 не було практики, (працював монтажником кондиціонерів) зараз новітні станки і т.д.
Несемо світло разом• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хто на кого вчився
Не кажіть такої дурні. Будь ласка.
Карусель-весель• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хто на кого вчився
Удалено администрацией...
Працівниця року• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хто на кого вчився
Удалено администрацией...
ЖивунаБагамах• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
А монтажником кондиціонерів працювати не хоче?
ЖивунаБагамах• 16 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Не кажіть такої дурні. Будь ласка.
Не дурня. Людині без навичок ніхто не буде платити багато. Тим більше, що зараз на такі вакансії черга є, тому роботодавці й економлять.
Шкала Радощів• 16 августа 2023
Від тисячі до півтори це на вакансії з неповною зайнятістю. Немає таких зарплат на повний робочий тиждень. Ви щось неправильно прочитали.
Проработник• 16 августа 2023
Укладальник пакувальник в Броварах кажись 13т.
ЗновЗдоров• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хто на кого вчився
Ну,конечно ,войны нет в стране ,фирмы и производства не свернулись , всё работает на полную
Меня много• 16 августа 2023
’Комірник на склад від 1000 до 5000 за МІСЯЦЬ!’ - Ви там нолика в кінці чи одиничку попереду не загубили часом? Навіть для нинішніх часів якісь нереальні суми.
автор Пищалка • 16 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Після початку війни дуже мало замовлень, це більш сезонна робота.. осінь-зима тиша
Несемо світло разом• 16 августа 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Що вас дивує. Тут навіть на форумі у багатьох «у нас спокійно війни нема». 🤦
ПушАпница• 16 августа 2023
Ответ дляЗновЗдоров
В Києві роботи повно
палка-копалка• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
В Києві роботи повно
Где?.....
автор Пищалка • 16 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
на 5000 в місяць?, це хіба що пияки, але ж пишуть порядних без шкідливих звичок..
АдеКВАтная• 16 августа 2023
так складальник должен уметь это делать и одного шуруповёрта + носить шкафы не достаточно.
Меня много• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
В Києві роботи повно
Київ - далеко не вся Україна. Чи ця очевидна річ Вам недоступна для розуміння?
Несемо світло разом• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
В Києві роботи повно
Лікарям, юристам, інженерам ви теж таке скажете? А сама ви дружина айтівника?
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Та капец, я тоже в шоке от зарплат и цен, а ещё возраст если тебе 50+ то не подходи, сдыхай, государство положило болт на людей
Дайте подуться• 16 августа 2023
Життя просте.
Задавайте питання: а що я умію робити?
автор Пищалка • 16 августа 2023
Ответ дляШкала Радощів
він дзвонив туди, в оголошені не було вказано...
Ева-8c77• 16 августа 2023
зп зависит от дохода предприятия, вы думайте работодатель живет не в одной стране с вами? у многих спад, многие вообще закрылись. Ищите компанию где есть рост там и зп будет выше....если его конечно туда возьмут
Сиренькая• 16 августа 2023
Цілком згідна з вами, автор. Платять копійки ,а вимагають хто зна що.
Душа компанії• 16 августа 2023
Кондиционеры оч актуально, пусть делает чистку и заправку. Даже частно это от 800
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
В Києві роботи повно
А под Киевом?
автор Пищалка • 16 августа 2023
Ответ дляМеня много
ні)), то так сказали, дзвонив
Проработник• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А под Киевом?
Ось найшла