Пищалка• 16 августа 2023
Роботодавці просто дивують
В мене брат шукає роботу, ну я коли вільний час можу сісти подивитись вакансії, чесно кажучи іноді просто в шоці від зарплат. Комірник на склад від 1000 до 5000 за МІСЯЦЬ! Київ! Люди добрі, вони взагалі по магазинам ходять? Сьогодні побачила складальник меблів 12-13000, а нічого, що відповідальність, тягати шафи і т.д. Зараз один раз в магазин сходити по-мінімуму (хліб-20-30грн., масло в середньому 50, якесь м´ясо гивень 200 кг.) 400-500 грн. А проїзд, а комуналка, інтернет і т.д.
Всіх підсаджую• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
Після початку війни дуже мало замовлень, це більш сезонна робота.. осінь-зима тиша
А чистка кондеров? Да, сезонно. Но в дополнение к монтажу. Если с мозгами, ремонт техники освоить? Это лучше, чем таскать шкафы
Сиджу тихенько• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
фото
я навіть зателефоную їм, це просто знущання
english book• 16 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Йоп! Что ж от Украины останестся
Знаєте таку приказку-святе місце пустим не буває.
Пищалка
• 16 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Не дякуйте
Пищалка
• 16 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Дякую)) та знайде, звичайно, тільки почав шукати...
Гарні диньки• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хто на кого вчився
Ви мені мого колишнього начальника нагадуєте. Вшн теж полюбляв так казати, особливо, коли надбавки та премії працівників ’за порушення’ знімав і собі приписував.
Боневтікла• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
А так то тема поговорити. Ну так одразу і написали. Головне питання для чого?
Сиджу тихенько• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
з/п 7000, з 8 ранку до 17:00, ще й ящики тягать,
я в ах....
то якийсь владелец бизнеса, хоче виїхати за рахунок когось
авторе, дивіться на більшу з/п
від 15000 можна найти роботу, хоч і 15000 - це мало
я в ах....
авторе, дивіться на більшу з/п
Меня много• 16 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
Я одна розумію, що для життя і 15-20 тис грн це взагалі мізер?
Дивлячись кому та в якій ситуації. Якщо людина живе в своєму житлі, здорова (не треба ліки дорогі), невибаглива, і їй не треба годувати сім´ю чи комусь допомагати (тобто це сума на одного), то нормально можна жити за 15-20 тис.
Рекламама• 16 августа 2023
Ответ дляСекретница
Автор, вы тролль? Или просто фигнёй занимаетесь?
Полно вакансий нормальных, было бы желание работать. Но все ж , в основном, ’менеджеры в офисе’, то есть ничего не умею , но хотят миллион денег за пару часов работы. Так не бывает и никогда не было.
В Укрэнерго, например, дофига вакансий в Киеве . Про уровень зарплат - мальчик -студент, который полдня кофе варит у них в буфете центрального офиса, получает официально 20000 на руки.
В Киеве? Знакомая на Масложире в цеху в адмктз условиях Запорожье на конвеере! 7500 чистыми на руки.
ЗновЗдоров• 16 августа 2023
Ответ дляЕва-8c77
многие не хотят работать а хотят получать))))) если человек не может даже найти вакансию на сайте под свой запрос
Ну , конечно ,я так когда-то искала подработку ,сборщик заказов за аптечный склад ,зарплата по тем временам очень классная ,уже не помню точно ,чай/ кофе бесплатно ,доставка автобусом от метро.
Но когда я почитала на сайте черных работодателей ,там капец ,штрафы ,ненормированный рабочий день ,плохо тебе ,должен быть на работе .
В лучшем случае получишь 70% от того ,что написано в объявлении ,в худшем половину .
Поэтому и пишут 20 тысяч ,а получишь 13 .
Ну или же за эти 20 тысяч совмещение нескольких вакансий
Мона_Лиса• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
так, він столяр, але років 7 не було практики, (працював монтажником кондиціонерів) зараз новітні станки і т.д.
Чому зараз не працює на кондиціонерах?
ЗновЗдоров• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
фото
Там скорее за день указано или сутки ,бывает такое ,это как объявление на олх продам дом за 1 грн .
Ответ дляЗновЗдоров
тогда остаются вакансии только те,которые описала автор)))))) вы даже не поняли про что я написала)))
Секретница• 16 августа 2023
Ответ дляРекламама
Пусть идёт в Сильпо, в АТБ, на любую заправку кассиром. Те же адские условия, но 12000-13000 чистыми на руки. Самые низкие зарплаты в Апельмоне - от 10000. Но даже это больше , чем 7500.
Несемо світло разом• 16 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Напишіть будь ласка, що то за цифри 70? 25-26?
Пачка/брикет 180г грамів. Коштує за 70гр. (Яготинське, Селянське, Білоцрковське), рослинне масло або маргарин від 25гр. за малу пачку і це за знижкою. В Атб часто знижки на маргарини.
Несемо світло разом• 16 августа 2023
Ответ дляБесбардак
Ну Тульчинка це й не масло, а білково-жировий продукт
Я ніде не пишу, що це масло. На смак поліпшений маргарин. В атб на нього часто знижки.
Меня много• 16 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
У нас Тульчинка від 33-36 грн за таку пачку.
25 грн - це ще дуже дешево.
Джага-джага• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
та діло не в цьому, є на ті ж посади +- нормальні ЗП, від 15 хоча б
бачила на склад 15 000 але на стовпі десь
Джага-джага• 16 августа 2023
Ответ дляМеня много
Київ - далеко не вся Україна. Чи ця очевидна річ Вам недоступна для розуміння?
так автор в Києві шукає, тому й пишуть про Київ
Джага-джага• 16 августа 2023
Ответ дляМеня много
О, ще одна з Києва...
а чого ви чіпляєтеся. автор сказала. що брат шукає роботу у Києві! от їй пишуть як саме тут з роботою
Секретница• 16 августа 2023
Ответ дляЛагшмивара
ти ба, а чого ж тоді їх робітники на периферії, котрі днями ’висять’ на лініях, отримують по 8-10 тис? і це разом з відрядними?
Понятия не имею, кто и за сколько висит на периферии. В старпосте указан Киев, поэтому я пишу про Киев.
Блакитна устриця• 16 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
Добро пожаловать в реальность.
Я работаю за 15 тыс в месяц и в моем городе это офигительно крутая зарплата
Рекламама• 16 августа 2023
Ответ дляСекретница
Кассиром на заправке это в ночь работать. А кассу не каждый потянет. Если они вообще столько получают НЕ в Киеве, плюс там же еще недостачи развешивают на всех
Секретница• 16 августа 2023
Ответ дляРекламама
Они столько получают не в Киеве. Какие недостачи на заправке? Ночные смены не бесплатны, они выше оплачиваются.
И, извините, если человек ничего не хочет менять, даже не пробует ничего кроме тупой низкооплачиваемой работы, ничему не учится (что значит - кассу не потянет ??? Надо какой-то мегамозг иметь, чтоб на кассе в АТБ сидеть??)), так это не ЗМЖК виноват, а она сама.
Рекламама• 16 августа 2023
Ответ дляСекретница
Какой мега мозг на Атб? Я с 20летним опытом бухгалтера ни в жизни на кассу не пойду, там треш. Недостачи в магазине, а не на заправке. Но да, согласна с тем, что надо что-то менять ей
Госпожа_тамагочи• 16 августа 2023
Так а чому роботодавці мають думати про вартість продуктів?
Просто не йдіть на посади, що вас не влаштовують, навчайтеся, підвищейте професійний рівень і продавайте себе за гідну ЗП.