Бідося• 17 декабря 2025

Подруга не повідомила про своє весілля

Була близька подруга, з якою у прямому сенсі знайомі з дитячого садка (ходили в одну групу, далі пішли в одну школу, університети різні, але спілкувались завжди, підтримували звʼязок так чи інакше навіть коли наші шляхи дещо розходились).
З початком війни вона виїхала за кордон. Я також за кордоном, але в іншій країні. Періодично зідзвонювались, ділились новинами, вона розпитувала про мої справи, а я питала про її справи.
Не спілкувались декілька місяців і тут під час розмови вона каже: «ми з моїм чоловіком». Я запитую: «ти вийшла заміж ?». Каже, що так.
І далі продовжує розповідати про свої справи.
Я звісно розумію, що вона не зобовʼязана звітувати, але ж ми не чужі одне одному люди. Аби вона вважала мене своєю подругою вона б повідомила про такий важливий крок у своєму житті?
Чи наша дружба вже в минулому?
Результат:
вже голосів: 75
43 (57.33%) Вашої дружби вже немає
21 (28%) Лишаєтесь подругами
11 (14.67%) Результат
Пенек Возмездия• 18 декабря 2025
Вы не близки.. вот и все. Просто знакомые, просто приятельницы... Хотя в моем окружении есть несколько таких кто мне первой рассказывал о грядущей свадьбе и пр личных событиях, у меня много брал советов и делился со мной.. но при этом мы не близкие! Я даже помогала готовиться к свадьбе.. но мы не близкие. Так что не грустите...
хутряна володарка• 18 декабря 2025
Это уже не ваша подруга. Меня бы такое тоже обидело. Отодвинула вас получаеться от своей семьи так далеко что даже про свадьбу не сказала.
Фоточки нема• 18 декабря 2025
Ми теж просто розписалися вдвох, нікому не говорили і ніяк не святкували. Якщо мої подруги образилися б і перестали спілкуватися, то добре, мені драми в житті не потрібні