Пищалка• 16 августа 2023

Роботодавці просто дивують

В мене брат шукає роботу, ну я коли вільний час можу сісти подивитись вакансії, чесно кажучи іноді просто в шоці від зарплат. Комірник на склад від 1000 до 5000 за МІСЯЦЬ! Київ! Люди добрі, вони взагалі по магазинам ходять? Сьогодні побачила складальник меблів 12-13000, а нічого, що відповідальність, тягати шафи і т.д. Зараз один раз в магазин сходити по-мінімуму (хліб-20-30грн., масло в середньому 50, якесь м´ясо гивень 200 кг.) 400-500 грн. А проїзд, а комуналка, інтернет і т.д.
Советничаю тут• 16 августа 2023
Хто вас з братом змушує туди йти?
лаМпочка• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
та діло не в цьому, є на ті ж посади +- нормальні ЗП, від 15 хоча б
Ну то нехай туди і йде.
ЖивунаБагамах• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
на 5000 в місяць?, це хіба що пияки, але ж пишуть порядних без шкідливих звичок..
Нікого ніколи не дивували мінімальні зарплати у людей з освітою і кваліфікацією - лікарів, вихователів, бібліотекарів, музейних працівників, діловодства і т.д.
А зараз чомусь дивує, що за роботу без освіти і кваліфікації платять мало.
Меня много• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
ні)), то так сказали, дзвонив
Навіть в Макдональсі чи в Новій Пошті зарплати вищі зараз, то якась геть відірвана від реальності контора.
Побажаю успіху Вашому брату, хай шукає ще, хай складеться!
Сиренькая• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та капец, я тоже в шоке от зарплат и цен, а ещё возраст если тебе 50+ то не подходи, сдыхай, государство положило болт на людей
100% я читаю оголошення,там до 40 років,чому,тому що потрібно буде справу мати з технікою,а що після 40 вже старі бабульки чи що...Пенсійний вік піднімають,а на роботу після 40 ніхто не хоче.
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Ответ дляПроработник
Ось найшла
Гарна фiзична форма, значит тягать 12 часов это тонны, потом на лекарства не хватит зароботка(
Лагшмивара• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хто на кого вчився
Автор, тут такий ’роботодавець’ об’явився
ЖивунаБагамах• 16 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Лікарям, юристам, інженерам ви теж таке скажете? А сама ви дружина айтівника?
В айті зараз теж справи погано йдуть - багатьох звільняють.
автор Пищалка • 16 августа 2023
Ответ дляМеня много
Дякую!
Лінива, не каюсь• 16 августа 2023
Зарплаты сейчас, действительно, слёзы. Но никак не может быть 1000-5000 грн в месяц! Или нолик где-то не дорисовали, или там подработка на пару часов в месяц
Ева-8c77• 16 августа 2023
Ответ дляПроработник
Ось найшла
многие не хотят работать а хотят получать))))) если человек не может даже найти вакансию на сайте под свой запрос
автор Пищалка • 16 августа 2023
Ответ дляЛагшмивара
Лагшмивара• 16 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Не кажіть такої дурні. Будь ласка.
зате тепер Ви знаєте, хто спить і бачить, що ’всех погонят обратно в Украину’. Бо при такому розкладі надіються і ці копійки не платити
Проработник• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Можливо, не посперечабчь. але просто так за ’отсиделся и ушел ’ зараз вже не платять. Такі реалії життя і війни. Люди без освіти-варіантів не багато
Советничаю тут• 16 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Звіснно, кожен хоче, і не напружуватися, і ЗП лопатою загрібати
Сиджу тихенько• 16 августа 2023
Ответ дляПищалка
так, він столяр, але років 7 не було практики, (працював монтажником кондиціонерів) зараз новітні станки і т.д.
не знаю де ви знаходите за 1000 гривень
ми шукаємо компектувальника від 15000
в Києві на м. Лісова
Бесбардак• 16 августа 2023
За масло в середньому 50 - це ви загнули. Маргарин за 50 в середньому - в це я вірю
ПотеряласЯ Я...• 16 августа 2023
Ответ дляПроработник
Ось найшла
А візьміть і передзвоніть їм, спробуйте хоч записатись на співбесіду))).
Работать надо• 16 августа 2023
Ответ дляСиренькая
багато хто не уміє включати той кампутір, ну чесно) тому в ставлять обмеження. якщо довести свою кваліфікацію, не думаю, що вік 45 стане на заваді
Вмію заміряти найкраще• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Хто на кого вчився
На кого б хто не вчився, а працююча людина в будь якій професії має отримувати за свою роботу змогу оплатити житло, їжу і одяг. А не оце все....
Мій син теж заробляє 15. Лісник. Червоний диплом, вільна англ. Якби ми не допомагали то не уявляю як жив би
Советничаю тут• 16 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
не знаю де ви знаходите за 1000 гривень
ми шукаємо компектувальника від 15000
в Києві на м. Лісова
Тільки не беріть брата автора, бо як щось не сподобається, Автор прийде на розбірки
Проработник• 16 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А мені нащо? А свою співбесіду вже пройшла давно і працюю
Лагшмивара• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
В Києві роботи повно
не роботи, а рабства. Ще розкажіть, скільки платять за ту ’роботу’. А то он моя сусідка-’бізнесменша’ зубами клацає, що з 200 грн. з 7.00 до 22.00 не може знайти продавця. ЇЇ фразочки ’а шо там в тому магазині робити, прийняла товар і сидиш до вечора. Швидше би всіх з тої Європи вигнали, то і за 100 грн. будуть проситись’
Два-три тижні і фсьо• 16 августа 2023
Ответ дляСиренькая
++++ сегодня мужчина 47 лет предложил свою кандидатуру на работу в офис, ему отказали Знакомая 32 года нашла работу менеджера по продажам в интернете, составила резюме, отправила в итоге ответили что у них молодой коллектив, и берут только до 30
Жинси на дитину• 16 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну лісникам вже гріх жалуватись)))
ПотеряласЯ Я...• 16 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А мені з двома освітами платили копійки. Жила на переферії. Київ це не вся Україна, є такі містечки де живуть укрпїнці за межами жебрацтва.
Лагшмивара• 16 августа 2023
Ответ дляПроработник
Ось найшла
ви наївні чи ’рубаєте окуня’?
ДаЗдраПерма• 16 августа 2023
Ответ дляПушАпница
В Києві роботи повно
А поза київом люди не живуть? Їм не треба їсти, одягатися, платити за житло?
Несемо світло разом• 16 августа 2023
Ответ дляБесбардак
Масло за 70, тульчинка 25-26.
ПотеряласЯ Я...• 16 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
І ’Х’р з ними. Задолбали. Нехай йдуть на ті роботи що автор показала.