Комиссия50%• 16 августа 2023
Брити (видаляти) волосся на ногах вище колін, щоб бути 10 з 10?)
Цілком серйозно хочу поцікавитися. Чи бриєте (депілюєте, епілюєте і т.д ) волосся на ногах вище колін?
В мене жорстке, темне волосся нижче колін, я справляюсь бриттям. Так само пахви. В інтимні зоні електроепіляція. А от вище колін не чіпаю, волосся є, але світлесеньке і тоненьке, так як і на руках. І от щось задумалася, може то не естетично, може доглянута жінка мала би скрізь бути гладка? Може забирати на літо поки в коротенькому ходжу? Ви як робите?
Госпожа_тамагочи• 16 августа 2023
Брею и ноги выше, и даже руки, потому что как мамонт😁, но руки эпилятором
FleurDeLyse• 16 августа 2023
Я не видаляю, у мене воно практично невидиме. Але якщо б було сильно видно, видаляла б. Для себе, не для того щоб бути 10/10. Оцінки інших мене не цікавлять, тим більше якохось сумнівних чоловіків
Семенівни сусідка• 16 августа 2023
Я не удаляю, у меня там светлые и очень тонкие невидимые волоски. Если начну брить/эпилировать - полезут обычные жесткие волосы. Вот о руках уже задумываюсь, потому что волосы хоть и светлые, но их довольно много стало
Бабульція• 16 августа 2023
Не брию і не збираюся- а мене воно майже невидиме, як світлий пушок. Гомілки зробила лазерку, не натішусь.
Миллениалка• 16 августа 2023
Ляжки брею, но не особо усердно и не всегда. Я не особо лохмач в принципе. Зимой их вообще не трогаю.
Своего не предлагать• 16 августа 2023
Если темные, сбривала бы. Не для чужой оценки, а для своей
Меломанка Маланка• 16 августа 2023
Спочатку чоловіки хай бодай епіляцію в зоні бікіні пороблять і почнуть прикривати соски на людях
БальзаковскийВозраст• 16 августа 2023
Як хочите, як вам подобається, немає поняття «повина». Я брию, окрім інтимної зони
Комиссия50%
• 16 августа 2023
Пацелуйнитуда• 16 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
я брею и выше коленей под настроение. Волосы не меняются
Байрактара• 16 августа 2023
п і)(уй, хожу с щетиной 2 мм, мне не надо, не триггерит, а на остальных первое слово моего поста
Заздрість то погано• 16 августа 2023
Ответ дляКомиссия50%
Мене ніби і влаштовує так як є, просто раптом задумалась, чи то ок)) отаке у мене
Не рухайте, то нормально. Почнете брити, буде гірше і щетина
Байрактара• 16 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
эта их волосня кучерявая везде, а нам надо 10 из 10 быть
Просериарила молодость• 16 августа 2023
В мене по всій довжині ніг темне, тож лазер на всі ноги
Пліткарка• 16 августа 2023
Да, удаляю. Примерно на две ладони выше колен. Задолго до Остапчука это делала.
Яжемать Мне можно• 16 августа 2023
Ответ дляКомиссия50%
Мені здається - вам нічого робити не треба. У Вас такі тоненькі , світлі, рідкі, короткі волосини- що майже не помітні
Так точно!• 16 августа 2023
Якщо Вас влаштовує, і не плануєте секс з Остапчуком, то не бачу сенсу видаляти.
Зажуженная Жужжа• 16 августа 2023
Брию все окрім голови. Раніше шугарінг все робила окрім голови) зараз щось...трохи інші приорітети, тому дешева бритва (((
Комиссия50%
• 16 августа 2023
Ответ дляТак точно!
Най Бог милує, щоб з ним🤣
Комиссия50%
• 16 августа 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Що серйозно прям все тіло? Попа, живіт?
Бо я от думаю, ну побрию ноги вище колін, тоді почне ще якась ділянка хвилювати, тоді де ж зупинитись)
Ку-кусик• 16 августа 2023
Я не брила вище коліна, бо ж пушок світлий. А потім побачила свої ноги ззаду... а там... штук 20 чорних волосин... на кожній. Тепер брию вище коліна ззаду.
Зажуженная Жужжа• 16 августа 2023
Ответ дляКомиссия50%
Що серйозно прям все тіло? Попа, живіт?
На животі доріжка звісно, а попа що там брити? Міжсідничка і все
Комиссия50%
• 16 августа 2023
Ответ дляКу-кусик
Так взаду в мене теж є кілька волосин таких над колінами темних прям і жорстких, то їх забираю. Вивертаюсь і добре дивлюсь чи нічого не пропустила)