Дружная семейка• 16 августа 2023

Прага чи Відень?

Були з дітьми підлітками влітку в Будапешті. Сподобалось. В вересні сподіваюсь з´їздити чи в Прагу чи Відень. Хто був і там і там, яке місто Вам сподобалось більше. Розумію, що вони різні і смаки також. Але, все ж таки запитаю :)
Результат:
вже голосів: 32
16 (50%) Прага
12 (37.5%) Відень
4 (12.5%) Ніяке
Освічую темряву• 16 августа 2023
Мне Прага, детям Австрия
На пів ставки• 16 августа 2023
Всюди
Голова колгоспу• 16 августа 2023
Відень - це божественно. Хоча і Прага теж дуже гарна і атмосферна.
Like-995b• 16 августа 2023
Прага однозначно)
А я кумедна• 16 августа 2023
Якщо не були ні там, ні там - почати з Праги. Вона невелика, недорога і там цілком ок самим організувати все, що хочете побачити. Відень жорожсий і з плануванням доведеться заморочитися більше
Чарочка діда• 16 августа 2023
І Прага і Відень.
Нещодавно були з донькою в турі Прага,Відень, Будапешт. Неймовірно просто!
Амбасадор щастя• 16 августа 2023
И там и там супер
Отталкиваетесь от своих возможностей - в Вене немного дороже
Фіфачка• 16 августа 2023
Мне Прага. Сыну нравится Вена.
ХаДиДиШь• 16 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
І Прага і Відень.
що за огранізація робить цей тур? в них є сайт?
автор Дружная семейка • 16 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
І Прага і Відень.
Ви всигли насолодитись? По скільки днів були в цих містах? В голові не попуталось? Ми були в Будапешті 3 дні, встигли нагулятись, але по музеях не ходили.
Играю_на_кларнете• 16 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Питання не до мене, але відповім.
Особисто мені замало по кілька днів на кожне з цих міст. Я це зрозуміла лише тоді, коли жила в Будапешті. До Відня їздила нескінченну кількість разів. Тільки кілька років тому зрозуміла, що наситилася. В Празі була лише раз кілька днів, не вистачило, поїду якось ще.
Забрала і не сказала• 16 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Підтримаю.
Прага красива,нема навіть сумнівів. Але Відень- то любов з перших хвилин
Стриптизерка• 16 августа 2023
Мені більше подобається Прага - більш зрозуміло все, дешевше, компактно . Відень теж дуже красивий, більш сучасний, архітектура і розмах вражають.
Я не знаю звідки саме ви будете їхати, але якщо з України, то до Праги можна доїхати потягом Реджиоджет. На потяг до Відня купити квиток досить складно.
Чарочка діда• 17 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Звичайно,часу замало. Були по 2 дні в кожному місті. Але на те і розраховано,думаю,щоб приїхали ще! І це в моїх планах.