Не пириживай• 16 августа 2023

280 м кв діб і 3 дітей (1, 7, 9) навчіть без прибиральниці тримати чистоту

Чи це взагалі реально?
Або я лінива бо коли мала спить я сама лежу замість того щоб прибирати(
Твердая валюта• 16 августа 2023
Робот-пылесос каждый день. Дети убирают за собой. Но у меня двое.
ПлюшкамиБалуюсь• 16 августа 2023
Робот пилосос,посудомийна машинка,сушильна машинка-купіть техніку помічників
Пишу_граммотно!• 16 августа 2023
А зачем?
При таком доме обычно можно выделить 1000 грн в неделю на уборку.
Старшие за собой как-то могут прибрать, а маленькая сильно не раскидывает.
Добротная• 16 августа 2023
Ще одна🤦‍♂️
Там в сусідній темі ваша колега))
В неї однорічна дитина всю хату загаджує а вона ради не дає
Ви з нею порадьтеся
Сиренькая• 16 августа 2023
Вас мама для цього хіба народжувала ?
Щоб шваброю махати в 280 м кВ?
Бойцовская• 16 августа 2023
Никак. Просто забить.
Техники максимум
Оно само купилось• 16 августа 2023
Никак, только заказывать уборку.
автор Не пириживай • 16 августа 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я накупила все шо може бути
Але я мабуть не організована
автор Не пириживай • 16 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
А зачем?
Старші пртбирають в своїх кімнатах
Але є 3 санвузли і кухня які мене напрягають
Червона калина• 16 августа 2023
Автор, анріал, навіть 150 кв з двома дітьми 6 і 9. Помічниця хоча б раз в тиждент, і то чисто буде 15 хвилин після того, як піде. Ну і між її приходами - роботи, дайсон,але то таке - не прибиранн, а ілюзія.
Червона калина• 16 августа 2023
😜
Свідок Перемоги• 16 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Старші пртбирають в своїх кімнатах
Не пользоваться всеми санузлами.
Дама-мадама• 16 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
А зачем?
Я тоже не понимаю, неужели 1000-2000 грн такой расход, чтобы хорошо поубирали?
Триндю-бриндю• 16 августа 2023
Я дома только готовлю, и то не всегда. Посуду моют дети, в доме убирают тоже .
Стрекозей• 16 августа 2023
До мене приходить помічниця раз на 2 тижні, мені ок. Буває запускаю робота на 1 поверсі між прибиранням
Конфиденциальность• 16 августа 2023
Автор , нас сильно спас организатор хранения .
Вот удобно убирать , не до ремонта и , когда заказывали мебель.
Дама-мадама• 16 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Не пользоваться всеми санузлами.
Можно ямки рыть в саду
Свідок Перемоги• 16 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Можно ямки рыть в саду
Зачем такие крайности?
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2023
85 квадратов, 2 детей. Наверное меня никто не научит уже
автор Не пириживай • 16 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
2000 за раз
Якшо кожен тиждень то 8000 грн треба
Я ще жлобіха
#Пойду_кгадалке• 16 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Старші пртбирають в своїх кімнатах
Ой ні,у мене 2 санвузли ,2 дітей , 102 кв,я не знаю ,як би жила без помічниці по дому. Я постійно не вдома,чоловік на роботі. Діти малі
Кусачая Я• 16 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
У меня дом 240 кв.м и 1000-2000 грн для меня приличная сумма, чтоб платить ее кому-то на постоянной основе.
Как у автора не знаю.
Это я к тому, что большой дом не всегда равно хорошему доходу.
Дама-мадама• 16 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Зачем такие крайности?
А зачем для удобства делать три санузла, чтобы 5 человек пользовались одним?
Дама-мадама• 16 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
2000 за раз
Якшо кожен тиждень то 8000 грн треба
Я ще жлобіха
Вы жлобиха или муж денег не даёт? Ну, надрывайтесь тогда или привыкайте к ср@чу.
Капитошечка• 16 августа 2023
Треба любити прибирання і порядок - тоді справитесь. Є люди, в яких це в крові закладено.
Свідок Перемоги• 16 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Почему одним? Двумя. Один закрыть и не париться с уборкой.
Khmelnichanka• 16 августа 2023
Ви нормальна. Це просто задача із зіроскою - майже нереальна.
Я б шукала можливості допомоги іззовні.
Ms. Iphone• 16 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Старші пртбирають в своїх кімнатах
А нафіга вам 3 санвузли?
Рання пташка• 16 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
2000 за раз
Якшо кожен тиждень то 8000 грн треба
Я ще жлобіха
1. Не жлобіться
2. Живіть в срачі
3. Кончте себе тим прибиранням ( а ще прання, просуванням, готовкою)
Томатико• 16 августа 2023
Как вспомню свой 6*8 в два этажа, аж плохо, а у вас не представляю